sportisimo.ba

PREDPIONIRI – “B” GRUPA – NS SBK

Rezultati

UtakmicaRezultat
* - NK ISKRA-:-
NK SPORTPREVENT - NK "Sloga"7:1
FK RADNIK - NK JAJCE2:2
NK TRAVNIK - NK VLAŠIĆ0:0
NK ELEKTROBOSNA - *-:-

Raspored sljedećeg kola

*-*

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK RADNIK141310777+7040
2NK JAJCE13922328+2429
3NK SPORTPREVENT148064337+624
4NK ISKRA147162723+422
5NK ELEKTROBOSNA146082137-1618
6NK VLAŠIĆ144282240-1814
7NK TRAVNIK133192142-2110
8NK "Sloga"1411121059-494
9*00000000
10*00000000

Lista strijelaca

Lista strijelaca
19
Habibović Elvin (FK RADNIK)
13
Shikh Mohammad Dilan (FK RADNIK)
11
Hadžić Faris (NK SPORTPREVENT)
Memiš Mehemed (FK RADNIK)
9
Alihodžić Amar (NK TRAVNIK)
Sušić Amar (FK RADNIK)
8
Ramić Sanjin (NK SPORTPREVENT)
7
Beđedović Imran (NK ISKRA)
Turanović Faris (NK ELEKTROBOSNA)
Vrebac Abdulah (FK RADNIK)
6
Kurić Ismail (NK ELEKTROBOSNA)
Lizalović Anes (NK JAJCE)
5
Aščić Anes (NK VLAŠIĆ)
Dujić Marin (NK JAJCE)
Kmetaš Faris (NK ISKRA)
Pobrić Edvin (NK ISKRA)
Zahirović Asim (NK VLAŠIĆ)
4
Arslanagić Nedim (NK TRAVNIK)
Čavar Roko (NK JAJCE)
Dervišić Armel (FK RADNIK)
Jeličić Marko (NK JAJCE)
Ramić Ahmed (NK SPORTPREVENT)
Šego Hamza (FK RADNIK)
3
Mandžuka Edi (NK SPORTPREVENT)
Mašić Harun (NK "Sloga")
Omerdić Ahmed (NK VLAŠIĆ)
Sarajlić Mirnes (NK SPORTPREVENT)
Šehić Hamza (NK SPORTPREVENT)
Tajar Imran (NK SPORTPREVENT)
Tutkur Nedim (FK RADNIK)
2
Avdić Danin (NK TRAVNIK)
Brtan Luka (NK JAJCE)
Deljković Ermin (NK VLAŠIĆ)
Hodžić Irhad (NK SPORTPREVENT)
Imamović Davud (NK ELEKTROBOSNA)
Jusufbašić Vedad (NK ISKRA)
Kukić Danin (NK ISKRA)
Kukić Tarik (NK ISKRA)
Lizalović Alen (NK JAJCE)
Mišić Ahmet (NK "Sloga")
Pilekić Luka (NK JAJCE)
Šečić Anur (NK SPORTPREVENT)
Šehić Asim (NK "Sloga")
Smajić Benjamin (FK RADNIK) 1)
1
Dautović Nedim (NK TRAVNIK)
Alagić Ali (NK SPORTPREVENT)
Alispahić Eldar (NK ISKRA)
Begović Adin (NK TRAVNIK)
Bektić Aid (NK SPORTPREVENT)
Čalkić Harun (NK "Sloga")
Dervić Adis (NK TRAVNIK)
Dragun-Kaurin Loris (NK JAJCE)
Duranović Fatih (NK ELEKTROBOSNA)
Duzen Salih (NK TRAVNIK)
Gasal Adin (NK VLAŠIĆ)
Halaba Enijad (NK ELEKTROBOSNA)
Hodžić Vedad (NK VLAŠIĆ)
Hren Kristijan (NK JAJCE)
Jurinović Danijel (NK JAJCE)
Karahodžić Bekir (NK VLAŠIĆ)
Kurbegović Džan (NK ISKRA)
Malkić Muhamed (NK ISKRA)
Melić Adin (NK VLAŠIĆ)
Mraković Ibrahim (NK ELEKTROBOSNA)
Mrkonja Maid (NK ELEKTROBOSNA)
Muratspahić Ahmed (NK SPORTPREVENT)
Pađen Almedin (NK VLAŠIĆ)
Perak Emanuel (NK JAJCE)
Saraf Marin (NK JAJCE)
Šiljak Ali (NK VLAŠIĆ)
Tomić Jan (NK JAJCE)
Vuković Edis (NK ELEKTROBOSNA)
Zahirović Arman (NK "Sloga")
Zahirović Edin (FK RADNIK)
Zahro Mirza (NK "Sloga")
Prikaži tabele Sakrij tabele

Odigrana je sezona Predpionira (Grupa B). Kroz cijelu sezonu FK Radnik Donji Vakuf pružao…

Izaberi kategoriju