sportisimo.ba

PREDPIONIRI “A” – GRUPA – NS SBK

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1828.05.2023 12:00* - NK NOVI TRAVNIK-:-PONIŠTEN
1827.05.2023 12:00NK "Šantići" - FK VITEZ1:1ODIGRANA
1828.05.2023 12:00NK BRNJACI - NK ROMARI0:4ODIGRANA
1828.05.2023 12:00NK "Kreševo" - FK RUDAR6:2ODIGRANA
1828.05.2023 13:00NK "Nova Bila" - NK "Rijeka"1:8ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

*-*

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK ROMARI161600893+8648
2NK "Rijeka"1614029314+7942
3NK "Šantići"1611146119+4234
4NK NOVI TRAVNIK156182936-719
5NK BRNJACI165381462-4818
6FK RUDAR1651102959-3016
7FK VITEZ164392852-2415
8NK "Kreševo"1622121759-428
9NK "Nova Bila"1521121470-567
10*00000000

Lista strijelaca

Lista strijelaca
34
Karin Mateo (NK "Rijeka")
22
Zec Stjepan (NK "Rijeka")
18
Slišković Marko (NK ROMARI)
16
Zolota Imran (FK RUDAR)
12
Bilandžija Ivan (NK "Šantići")
Šapina Marko (NK ROMARI)
11
Parađik Petar (NK "Šantići")
Slišković Petar (NK NOVI TRAVNIK)
10
Tadić Petar (NK "Rijeka")
9
Đido Karlo (NK ROMARI)
Lovrinović Stjepan (NK ROMARI)
Nuhbegović Kan (NK "Šantići")
8
Haskić Tarik (FK VITEZ)
7
Bonić Andrej (NK "Rijeka")
6
Alibegović Semir (NK "Kreševo")
Behlil Hamza (NK BRNJACI)
Bektaš Ahmed (NK ROMARI)
5
Barać Davor (NK "Šantići")
Čejvan Haris (FK VITEZ)
Kasumović Amar (FK RUDAR)
Kuzmanović Goran (NK ROMARI)
Marić Luka (NK "Rijeka")
Peša Gabrijel (NK ROMARI)
Ramljak Anto (NK "Nova Bila")
Sučić Andreas (NK "Rijeka")
Tustonja Adrijan (NK ROMARI) 4MARI)
4
Grizić Alem (NK NOVI TRAVNIK)
Hidić Imran Ahbab (FK VITEZ)
Musić Kenan (FK RUDAR)
Slišković Jure (NK ROMARI) 3ARI)
3
Akšamović Sedin (NK BRNJACI)
Bavrka Ivano (NK "Šantići")
Bobaš David (NK "Rijeka")
Keljalić Mirza (NK "Šantići")
Lekić Marino (NK "Šantići")
Srebrenica Affan (NK "Šantići")
Talić Omer (FK VITEZ)
Vidović Jan (NK ROMARI) 2I)
2
Agić Admir (NK "Kreševo")
Čović Ivan (NK "Šantići")
Džido Nikola (NK NOVI TRAVNIK)
Jašarević Ejmen (FK RUDAR)
Krišto Manuel (NK ROMARI)
Lovrinović Filip (NK ROMARI)
Lujanović Ivan (NK "Šantići")
Marjanović Leon (NK BRNJACI)
Mrkonja Robert (NK ROMARI)
Neslanović Alem (NK NOVI TRAVNIK)
Nevistić Josip (NK "Nova Bila")
Palavra Ana (NK "Nova Bila")
Šarić Luka (NK "Nova Bila")
Šipić Ivano (NK "Šantići")
Spahić Emir (FK VITEZ)
Stanić Mihael (NK "Kreševo")
Stanić Petar (NK NOVI TRAVNIK) 1RAVNIK)
1
Hodžić Adi (NK "Kreševo")
Antičević Nikola (NK "Kreševo")
Bajo Stjepan (NK "Nova Bila")
Belegić Nevzudin (NK NOVI TRAVNIK)
Belegić Ensar (NK NOVI TRAVNIK)
Biljaka Pavle (NK ROMARI)
Čelan Miro (NK "Kreševo")
Drmač Andrej (NK "Kreševo")
Fazlibašić Daris (NK "Kreševo")
Ferhatović Din (NK "Šantići")
Garić Ivo (NK "Rijeka")
Hadžimujić Danin (NK "Šantići")
Hodžić Hasan (FK RUDAR)
Iveljić Marko (NK "Šantići")
Jahić Arman (NK BRNJACI)
Kasumović Adin (FK RUDAR)
Kolenda Petar (NK "Šantići")
Lendo Adnan (NK NOVI TRAVNIK)
Liješnić Patrik (NK "Kreševo")
Lovrenović Filip (NK "Rijeka")
Lozančić Petar (NK NOVI TRAVNIK)
Marinčić Marino (NK ROMARI)
Maros Marko (NK "Rijeka")
Matić Ante (NK BRNJACI)
Merdan Mustafa (FK VITEZ)
Mlakić Vedran (NK "Rijeka")
Mulahmetović Vedad (NK NOVI TRAVNIK)
Muslić Harun (FK VITEZ)
Nevistić Ivan (NK "Nova Bila")
Palavra Teo (NK "Nova Bila")
Sadibašić Eman (FK VITEZ)
Sarajlić Tarik (FK VITEZ)
Šarić Dražen (NK "Šantići")
Smajić Asmir (FK VITEZ)
Tahirović Hajrudin (NK NOVI TRAVNIK)
Tomić Nikola (NK "Kreševo")
Vidović Dejan (NK "Rijeka")
Vranješ Dragan (NK ROMARI)
Zahirović Adin (NK NOVI TRAVNIK)
Zahirović Irhad (NK NOVI TRAVNIK)
Zuljfalari Ali (NK BRNJACI)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Odigrano je posljednje 18. kolo lige Predpionira (Grupa A). Šampion lige je NK Romari…

Izaberi kategoriju