sportisimo.ba

PIONIRI “B” GRUPA – NS SBK

Rezultati

UtakmicaRezultat
* - FK RADNIK-:-
NK TRAVNIK - NK Sportprevent0:4
NK "Karaula" - NK ISKRA1:5
FK "Lašva" - NK "Sloga"9:0
NK VLAŠIĆ - NK JAJCE2:2

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK VLAŠIĆ - *
NK JAJCE - FK "Lašva"
NK "Sloga" - NK "Karaula"
NK ISKRA - NK TRAVNIK
NK Sportprevent - FK RADNIK

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK Sportprevent131210746+6837
2NK VLAŠIĆ139225718+3929
3FK RADNIK129126311+5228
4NK JAJCE125433016+1419
5NK ISKRA135352519+618
6NK TRAVNIK125162735-816
7FK "Lašva"133282543-1811
8NK "Karaula"120111884-761
9NK "Sloga"120111582-771
10*00000000

Lista strijelaca

Lista strijelaca
23
Mameledžija Danin (NK VLAŠIĆ)
14
Čurić Irnad (NK Sportprevent)
Julardžija Elmir (FK RADNIK)
11
Kovačević Ajdin (FK RADNIK)
10
Hubljar Vedin (FK RADNIK)
Orahovčić Ishak (FK RADNIK)
Velić Mustafa (NK Sportprevent)
9
Cvitić Mateo (NK JAJCE)
8
Delić Edah (NK Sportprevent)
Hubljar Veldin (FK RADNIK)
Husić Emin (NK ISKRA)
Šiljak Eldar (NK VLAŠIĆ)
Zukić Almin (FK "Lašva")
7
Pocrnja Ivano (NK Sportprevent)
Zejnić Harun (NK VLAŠIĆ)
6
Baltić Anan (NK TRAVNIK)
Baltić Ivan (NK TRAVNIK)
Ramić Amel (NK VLAŠIĆ)
Sarajlić Emrah (NK Sportprevent)
Svirač Mateo (NK JAJCE)
5
Jašarević Ahmed (FK "Lašva")
4
Dautović Tarik (FK "Lašva")
Hasanbegović Haris (NK ISKRA)
Mehić Muhamed (NK VLAŠIĆ)
3
Bevrnja Belmin (NK ISKRA)
Dervić Kerim (NK VLAŠIĆ)
Duvnjak Adin (NK ISKRA)
Kahrić Tarik (NK JAJCE)
Karajko Rijad (NK TRAVNIK)
Kosovac Ahmed (FK RADNIK)
Meštrovac Fikret (NK JAJCE)
Muminović Edber (NK Sportprevent)
Raspudić Luka (NK ISKRA)
Sučić Ivan (NK Sportprevent)
Topčić Elmir (FK "Lašva") 2FK Lašva)
2
Begović Ardin (NK ISKRA)
Bektaš Meho (NK Sportprevent)
Bešir Mustafa (FK RADNIK)
Dervišić Ajdin (FK RADNIK)
Drobo Vedad (NK "Karaula")
Duraković Rasim (NK ISKRA)
Forić Ajnur (NK Sportprevent)
Frljak Isak (NK Sportprevent)
Grabus Ajnur (FK "Lašva")
Halilović Ismet (NK "Karaula")
Hatičić Danis (NK TRAVNIK)
Ivković Samed (NK Sportprevent)
Jusić Muhamed (NK Sportprevent)
Martinović Ante (NK JAJCE)
Melić Nedim (NK Sportprevent)
Torlić Deni (NK TRAVNIK)
Udiljak Valentin (NK Sportprevent) 1event)
1
Goran Muhamed (NK TRAVNIK)
Bahtović Dino (NK TRAVNIK)
Bajraktarević Benjamin (FK "Lašva")
Blažević Edin (FK "Lašva")
Blažević Jan (NK JAJCE)
Čelić Tarik (NK "Sloga")
Dagoja Ahmed (NK Sportprevent)
Delić Denis (NK TRAVNIK)
Đuliman Ajnur (NK ISKRA)
Džanan Tarik (NK JAJCE)
Fazlić Vedad (NK TRAVNIK)
Goran Anel (NK "Karaula")
Goran Hasan (NK "Karaula")
Gudić Mustafa (NK "Sloga")
Hajić Imran (NK Sportprevent)
Halep Emir (NK VLAŠIĆ)
Hindić Adin (NK "Sloga")
Imširović Adin (NK "Karaula")
Jašarević Amel (FK RADNIK)
Jezerčić Matej (NK JAJCE)
Kozar Adin (NK VLAŠIĆ)
Lozić Adin (FK "Lašva")
Mijatović Patrik (NK JAJCE)
Mrkonja Abdulrahman (NK "Karaula")
Muminović Sejad (NK "Sloga")
Muslimović Amar (NK VLAŠIĆ)
Omerdić Nadin (NK VLAŠIĆ)
Pnishi Zyber (FK RADNIK)
Pocrnja Ivano (NK Sportprevent)
Prijić Samir (NK "Sloga")
Ramić Vedad (NK VLAŠIĆ)
Saljihi Adnan (NK TRAVNIK)
Smajić Ajman (NK TRAVNIK)
Spahić Adnan (NK ISKRA)
Svalina Mihael (NK JAJCE)
Švraka Faris (NK VLAŠIĆ)
Tekešić Edin (NK Sportprevent)
Ugarak Faris (NK Sportprevent)
Vugdalić Vedad (NK TRAVNIK)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Proteklog vikenda odigrana je završna utakmica Pionira. U finalu su se našli pobjednici grupe…

Izaberi kategoriju