sportisimo.ba

PIONIRI – “A” GRUPA – NS SBK

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK ROMARI - NK SPORTPREVENT0:1

Raspored sljedećeg kola

*-*
*-*

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK ROMARI1816111356+12949
2NK NOVI TRAVNIK1815218510+7547
3NK "Šantići"181422839+7444
4NK VITEZ1811164533+1234
5NK "Bilalovac CPU"1870113971-3221
6FK FOJNICA1853102245-2318
7NK BRNJACI1853102246-2418
8FK "Kaćuni"1850132085-6515
9FK VITEZ1831141686-7010
10NK BUSOVAČA1821151995-767

Lista strijelaca

Lista strijelaca
35
Sinanović Benjamin (NK NOVI TRAVNIK)
31
Đelilović Đenan (NK ROMARI)
19
Rajković Roko (NK ROMARI)
18
Omanović Ado (NK "Bilalovac CPU")
16
Aganović Tarik (NK ROMARI)
14*-*
Alilović Dominik (NK "Šantići")
Haskić Tarik (NK VITEZ)
Krišto Karlo (NK ROMARI)
13
Pranjga Aziz (NK NOVI TRAVNIK)
12
Dervišić Tarik (NK NOVI TRAVNIK)
11
Grebenar Petar (NK ROMARI)
9
Franjić Mateo (NK "Šantići")
Litrić Ermin (NK "Bilalovac CPU")
8
Baškarad Josip (NK ROMARI)
Bilić Petar (NK "Šantići")
Dramac Filip (NK "Šantići")
Kupreškić Ivano (NK "Šantići")
Omanović Ajdin (NK "Bilalovac CPU")
Zaimović Rijad (NK ROMARI)
7
Hercegovac Hamza (NK VITEZ)
Lovrinović Marko (NK ROMARI)
Paškalj Noa (NK "Šantići")
6
Alilović Bruno (NK ROMARI)
Bobaš Ivan (NK "Šantići")
Dizdarević Laris (NK BUSOVAČA)
Perić Nikola (NK BRNJACI)
5
Dervić Kerim (NK "Šantići")
Haskić Zejd (NK "Šantići")
Kahrić Edin (NK NOVI TRAVNIK)
Kučuk Eman (FK FOJNICA)
4
Hodžić Muamer (FK "Kaćuni")
Sinanović Adin (NK NOVI TRAVNIK)
Husejnović Aziz (NK VITEZ)
Lovrinović Lovre (NK ROMARI)
Matuka David (NK ROMARI)
Pravdić Silvio (NK BRNJACI)
3
Hodžić Dženan (FK "Kaćuni")
Banović Antonio (NK NOVI TRAVNIK)
Behlil Armin (NK "Bilalovac CPU")
Brkić Dželal (FK "Kaćuni")
Hodžić Edin (NK BUSOVAČA)
Krišto David (NK ROMARI)
Lovrić Marcel (FK FOJNICA)
Mašin Armin (FK FOJNICA)
Ramljak Josip (NK ROMARI)
Smajić Bekir (NK BRNJACI)
Stanić Stefan (NK BRNJACI)
Zukan Anes (FK VITEZ)
2
Krišto Boris (NK BUSOVAČA)
Ahmetak Ahmed (FK FOJNICA)
Banović Dorijan (NK VITEZ)
Belegić Ensar (NK NOVI TRAVNIK)
Bešo Haris (NK ROMARI)
Blaž Nikola (NK NOVI TRAVNIK)
Buljina Enedin (FK "Kaćuni")
Dajić Tarik (NK VITEZ)
Fazlihodžić Hamza (NK "Bilalovac CPU")
Furundžija Filip (NK "Šantići")
Gelić Filip (NK "Šantići")
Haskić Tarik (FK VITEZ)
Hidić Imran Ahbab (FK VITEZ)
Hrustanović Anes (NK VITEZ)
Juhić Maid (FK "Kaćuni")
Kutić Ajdin (NK BUSOVAČA)
Lepan Ivano (NK BRNJACI)
Lušija Emrah (NK BRNJACI)
Mišković Mateo (NK ROMARI)
Mlakić David (NK NOVI TRAVNIK)
Mušanović Mirza (FK FOJNICA)
Petrović Luka (NK ROMARI)
Šaheta Mirza (NK "Bilalovac CPU")
Sučić Ilija (NK ROMARI)
Trako Kenan (FK VITEZ)
Varupa Selmir (FK VITEZ)
Žigonja Muhamed (NK ROMARI)
1
Čatić Muhamed (FK "Kaćuni")
Fafulović Aldin (NK "Bilalovac CPU")
Ahmetak Faruk (NK BUSOVAČA)
Arapović Luka (NK BUSOVAČA)
Bavrka Adrijan (NK "Šantići")
Đananović Medin (FK VITEZ)
Dominović Dominik (NK "Šantići")
Džafić Imran (FK FOJNICA)
Grabovac Andrej (NK ROMARI)
Handžić Armin (FK "Kaćuni")
Hodžić Ajdin (NK "Bilalovac CPU")
Hodžić Ahmed (FK "Kaćuni")
Horić Dželil (FK VITEZ)
Hurem Erdin (FK VITEZ)
Krnjić Nedim (NK NOVI TRAVNIK)
Litrić Adin (NK BRNJACI)
Mlakić Stjepan (NK ROMARI)
Neradin Vedad (FK FOJNICA)
Pašić Eldar (FK FOJNICA)
Pavlović Dorian (NK VITEZ)
Petrović Marko (NK VITEZ)
Salčinović Vernes (FK FOJNICA)
Sarajlić Amar (NK NOVI TRAVNIK)
Silajdžija Azer (NK NOVI TRAVNIK)
Spahić Belmin (FK VITEZ)
Sučić Ivica (NK VITEZ)
Tolja Hair (NK NOVI TRAVNIK)
Trogrlić Matej (NK BUSOVAČA)
Vladavić Dženan (FK FOJNICA)
Vučić Ajnur (NK BRNJACI)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Završen je regularni dio prvenstva Pionira (Grupa A). Super zanimljivo prvenstvo osvojila je ekipa…

Izaberi kategoriju