sportisimo.ba

Liga CICIBANA – Grupa “B”

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK "Bobovac" - NK ISKRA3:0*
NK Sportprevent - FK "Lašva"4:0
FK RADNIK - NK "Sloga"1:3
NK JAJCE - NK NOVI TRAVNIK2:6*

Raspored sljedećeg kola

*-*

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK NOVI TRAVNIK1413015911+4839
2NK Sportprevent1411124914+3534
3NK JAJCE148066529+3624
4FK RADNIK147072825+321
5NK "Sloga"145272944-1517
6NK "Bobovac"145182435-1116
7NK ISKRA1431101154-4310
8FK "Lašva"141112659-534

Lista strijelaca

Lista strijelaca
25
Buzić Sandro (NK NOVI TRAVNIK)
17
Bičo Adi (NK JAJCE)
13
Bilandžija Karlo (NK JAJCE)
12
Imamović Minel (NK NOVI TRAVNIK)
8
Habibović Ahmed (NK Sportprevent)
Hodžić Irhad (NK Sportprevent)
7
Melić Amar (NK Sportprevent)
Perak Oliver (NK JAJCE)
Sinan Affan (NK "Sloga")
6
Andrijašević Karlo (NK "Bobovac")
Jakešević Andrej (NK JAJCE)
5
Idrizović Ahmed (NK "Sloga")
Alić Vahid (NK Sportprevent)
Bakić Nedim (NK Sportprevent)
Petonjić Boris (NK JAJCE)
4
Begović Enis (NK "Sloga")
Kehić Osman (NK ISKRA)
Mraković Mahdi (NK JAJCE)
Petrović Anel (NK "Sloga")
Rujanac Ajdin (FK RADNIK)
Šutković Ahmed (FK RADNIK)
3
Omerović Davud (NK "Sloga")
Lugonja Džan (FK "Lašva")
Miketa Matija (NK JAJCE)
Topalović Marko (NK NOVI TRAVNIK)
2
Kadušić Nedim (NK ISKRA)
Kapetan Mirza (FK RADNIK)
Bešir Emrah (FK RADNIK)
Bevrnja Mehmet (NK Sportprevent)
Ćurić Džan (NK Sportprevent)
Filan Omer (NK "Sloga")
Ivanković Andrej (NK "Bobovac")
Jezerčić Petar (NK JAJCE)
Jukić Deni (NK "Bobovac")
Malkić Muhamed (NK ISKRA)
Šantić David (NK "Bobovac")
Škandro Tarik (NK Sportprevent) 1)
1
Alić Salih (NK ISKRA)
Mlakić Matej (NK "Bobovac")
Bektaš Mirza (NK "Bobovac")
Brzika Imran (NK "Sloga")
Čović Antonio (NK "Bobovac")
Delibašić Esad (NK Sportprevent)
Delić Ervin (NK JAJCE)
Delić Enis (NK "Sloga")
Grabus Mustafa (FK "Lašva")
Hađić Vedad (NK "Sloga")
Hadžić Amin (NK JAJCE)
Hodžić Nedim (NK NOVI TRAVNIK)
Husić Kenan (FK RADNIK)
Jugović Edib (NK NOVI TRAVNIK)
Kapetan Franko (NK "Bobovac")
Kokić Ismail (FK "Lašva")
Kunić Benjamin (NK NOVI TRAVNIK)
Martinović Tomislav (NK JAJCE)
Palić Nihad (FK "Lašva")
Petrović Jakov (NK JAJCE)
Poturović Vedad (NK JAJCE)
Ramljak Eman (FK RADNIK)
Šapina Luka (NK "Bobovac")
Skopljak Ferid Emrah (NK NOVI TRAVNIK)
Tomažin Ivan (NK NOVI TRAVNIK)
Topalović Ivano (NK "Bobovac")
Zaimović Nadin (NK NOVI TRAVNIK)
Zukić Nadin (NK NOVI TRAVNIK)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Završen je regularni dio lige Cicibana (Grupa B). Ekipe koje su se pokazale kao…

Izaberi kategoriju