sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa JUG – KADETI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
34HNK NEUM - FK LEOTAR2:3
34NK ŠIROKI BRIJEG - NK TROGLAV 19181:0
34HNK ČAPLJINA - HNK BROTNJO0:3
34FK VELEŽ - HNK GRUDE2:14
34HNK TOMISLAV - NK LJUBUŠKI7:0
34HNK STOLAC - HNK BRANITELJ3:1

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK MEĐUGORJE26212310725+8265
2NK ŠIROKI BRIJEG2619437625+5161
3NK TROGLAV 191826200611933+8660
4HNK GRUDE26192510039+6159
5FK LEOTAR2618268224+5856
6HNK TOMISLAV26132117150+2141
7FK HERCEGOVAC26121134941+837
8HNK STOLAC26105114652-635
9FK VELEŽ261111449113-6434
10HNK BROTNJO26110155663-733
11HNK NEUM2664164878-3022
12HNK BRANITELJ2653183872-3418
13HNK ČAPLJINA26222213110-978
14NK LJUBUŠKI26102515144-1293

Lista strijelaca

44
Jozipović Tomislav (NK MEĐUGORJE)
36
Duvnjak Vinko (NK TROGLAV 1918)
24
Šakić Drago (NK TROGLAV 1918)
23
Katura Ivan (HNK GRUDE)
20
Biokšić Niko (NK MEĐUGORJE)
Čuljak Petar (HNK GRUDE)
19
Markić Antonio (NK ŠIROKI BRIJEG)
18
Vuković Mirko (FK LEOTAR)
16
Jurković Mirko (HNK STOLAC)
15
Čuić Toma (HNK TOMISLAV)
14
Glavinić Kristijan (HNK NEUM)
Ljubenko Pavle (FK LEOTAR)
Lučić Stipe (HNK TOMISLAV)
13
Inić Luka (FK HERCEGOVAC)
12
Jokanović Tibor (FK VELEŽ)
Vasilj Gabrijel (HNK BROTNJO)
11
Karalić Ajman (HNK TOMISLAV)
Kilibarda Luka (FK VELEŽ)
Mandić Juraj (NK ŠIROKI BRIJEG)
Marić Ivan (NK ŠIROKI BRIJEG)
Pavlinović Niko (NK TROGLAV 1918)
Telebak Danilo (FK VELEŽ)
10
Prusina Gojko (HNK BROTNJO)
Ćavar Marko (HNK BROTNJO)
9
Bošnjak Mateo (NK ŠIROKI BRIJEG)
Mihić Pavle (FK HERCEGOVAC)
8
Alpeza Marko (HNK GRUDE)
Korol Andrej (FK LEOTAR)
Mikulić Mario (HNK BRANITELJ)
Pranjić Stipan (HNK TOMISLAV)
7
Begenišić Petar (FK LEOTAR)
Čarapina Ivan (HNK BRANITELJ)
Ćorluka Antonio (HNK GRUDE)
Markota Jakov (HNK GRUDE)
Miličević Filip (NK MEĐUGORJE)
Perković Teo (NK TROGLAV 1918)
Žilić Renato (NK MEĐUGORJE)
6
Matić Zvonimir (HNK STOLAC)
Miloš Lovre (HNK GRUDE)
Mustapić Patrik (HNK NEUM)
Pejić Ivano (HNK GRUDE)
Prkačin Denis (HNK BRANITELJ)
Vujović Ognjen (FK LEOTAR)
5
Vuletić Nikola (HNK NEUM)
Akrap Frano (HNK TOMISLAV)
Alpeza Stipe (HNK GRUDE)
Buhovac Marko (HNK BRANITELJ)
Čubrilo Nedeljko (FK HERCEGOVAC)
Madžar Filip (NK TROGLAV 1918)
Vujović Aleksandar (FK HERCEGOVAC)
Žunić Nedim (NK TROGLAV 1918)
4
Raspudić Ivano (HNK BRANITELJ)
Barun Luka (NK TROGLAV 1918)
Biloš Ivan (NK ŠIROKI BRIJEG)
Bošković Luka (HNK STOLAC)
Bošnjak Ivan (NK ŠIROKI BRIJEG)
Butigan Mihael (HNK NEUM)
Jelić Ivan (NK ŠIROKI BRIJEG)
Jolić Antun (NK TROGLAV 1918)
Komlen David (FK VELEŽ)
Lakić Teo (FK LEOTAR)
Markić Patrik (NK ŠIROKI BRIJEG)
Matić Mark (HNK NEUM)
Pehar Nikola (HNK BROTNJO)
Roso Ivano (NK LJUBUŠKI)
Sivrić Franjo (HNK BROTNJO)
Stanić Mihael (HNK TOMISLAV)
Vlašić Karlo (HNK GRUDE)
Vučić Vuk (FK HERCEGOVAC)
Zorić Luka (NK MEĐUGORJE)
3
Marčić Luka (HNK STOLAC)
Bačić Mateo (HNK NEUM)
Butigan Marko (HNK NEUM)
Ćorić Filip (NK ŠIROKI BRIJEG)
Džajkić Josip (HNK ČAPLJINA)
Jelčić Filip (NK ŠIROKI BRIJEG)
Lasić Andrej (NK ŠIROKI BRIJEG)
Marić Božan (HNK STOLAC)
Polić Aleksandar (FK LEOTAR)
Popadić Nikola (FK LEOTAR)
Raguž Nikola (HNK STOLAC)
Šešlija Bogoljub (FK HERCEGOVAC)
Šesto Petar (NK TROGLAV 1918)
Skočo Dragan (FK HERCEGOVAC)
Šunjić Domagoj (NK MEĐUGORJE)
Zadro Matej (HNK GRUDE)
Zelenika Lovro (NK ŠIROKI BRIJEG)
2
Antunović David (HNK BRANITELJ)
Ostojić Ivan (HNK BROTNJO)
Planinić Lucijano (HNK BROTNJO)
Anđelić Slaven (HNK STOLAC)
Brać Niko (HNK BRANITELJ)
Brnić Ante (NK TROGLAV 1918)
Čačija Petar (NK TROGLAV 1918)
Čondrić David (NK TROGLAV 1918)
Ćorić Franjo (HNK BROTNJO)
Čubrilo Goran (FK HERCEGOVAC)
Đurđević Miloš (FK LEOTAR)
Herceg David (NK LJUBUŠKI)
Ivanković Karlo (HNK BROTNJO)
Juričić Dane (HNK BROTNJO)
Kelava Pavo (NK MEĐUGORJE)
Kokotović Luka (FK VELEŽ)
Krajina Tomislav (HNK TOMISLAV)
Krišto Josip (HNK TOMISLAV)
Marić Nikola (NK ŠIROKI BRIJEG)
Marijan Andrej (NK TROGLAV 1918)
Matić Fran (HNK NEUM)
Milas Mateo (HNK GRUDE)
Mišić Mateo (NK TROGLAV 1918)
Obradović Mario (HNK NEUM)
Palac Mihael (HNK GRUDE)
Palameta Dario (HNK STOLAC)
Pažin Dražen (HNK STOLAC)
Pejičić Blagoje (FK VELEŽ)
Perić Vedran (HNK STOLAC)
Pervan Nikica (NK TROGLAV 1918)
Šaravanja Matej (HNK BROTNJO)
Šimić Stipe (HNK TOMISLAV)
Škaro Gabriel (HNK TOMISLAV)
Spaić Igor (FK LEOTAR)
Sudar Aleksandar (FK VELEŽ)
Suša Petar (NK TROGLAV 1918)
Unčanin Luka (HNK GRUDE)
Vasilj Ivan (NK MEĐUGORJE)
Vučina Marko (HNK ČAPLJINA)
Zeljko Josip (NK ŠIROKI BRIJEG)
1
Arapović Karlo (HNK BRANITELJ)
Krmek Filip (HNK NEUM)
Manojlović Dušan (FK VELEŽ)
Tadić David (HNK ČAPLJINA)
Zečević Stefan (FK VELEŽ)
Arapović Željko (NK MEĐUGORJE)
Bagarić Marko (HNK TOMISLAV)
Bajović Žarko (FK HERCEGOVAC)
Barbarić Drago (NK LJUBUŠKI)
Barukčić Luka (HNK BRANITELJ)
Batinović Stjepan (HNK NEUM)
Berak Damjan (FK LEOTAR)
Bilušić Adriano (NK TROGLAV 1918)
Boro Boris (FK LEOTAR)
Bratić Vasilije (FK VELEŽ)
Ćavar Vjeko (NK ŠIROKI BRIJEG)
Đugum Nijaz (HNK TOMISLAV)
Džeko Antonio (NK TROGLAV 1918)
Erić Vinko (HNK BROTNJO)
Gavran Frane (NK LJUBUŠKI)
Glavan Radivoje (FK LEOTAR)
Janković David (FK LEOTAR)
Jurić Luka (HNK ČAPLJINA)
Jurina Luka (HNK BRANITELJ)
Karačić Niko (NK ŠIROKI BRIJEG)
Kelava Andrija (NK TROGLAV 1918)
Kujundžić Lukas (HNK ČAPLJINA)
Kulaš Filip (HNK ČAPLJINA)
Leko Jakov (HNK GRUDE)
Ljubas Ivan (HNK TOMISLAV)
Lovrić Luka (HNK BROTNJO)
Marić Josip (HNK TOMISLAV)
Maslać Luka (HNK NEUM)
Matić Jozo (HNK TOMISLAV)
Mijanović Filip (FK LEOTAR)
Milićević Gabriel (NK LJUBUŠKI)
Milutinović Vasilije (FK HERCEGOVAC)
Pavlović Antonio (NK LJUBUŠKI)
Pavlović Viktor (HNK NEUM)
Pavlović Ivan (HNK NEUM)
Pavlović Ivan (HNK ČAPLJINA)
Pehar Niko (NK LJUBUŠKI)
Pejović Stefan (FK LEOTAR)
Pelivan Dominik (NK TROGLAV 1918)
Popovac Andrej (FK LEOTAR)
Previšić Mario (HNK ČAPLJINA)
Radulović Radomir (FK VELEŽ)
Rajić Gabrijel (HNK STOLAC)
Samardžić Đorđe (FK HERCEGOVAC)
Šaravanja Domagoj (NK ŠIROKI BRIJEG)
Soldo Petar (NK MEĐUGORJE)
Soldo Jakov (HNK BRANITELJ)
Soldo Josip (HNK BROTNJO)
Soldo Mateo (NK ŠIROKI BRIJEG)
Šušak David (NK ŠIROKI BRIJEG)
Uljarević Boris (FK HERCEGOVAC)
Vegar Ante (NK LJUBUŠKI)
Vrankić Petar (HNK ČAPLJINA)
Vučić Blago (NK LJUBUŠKI)
Vučina Anteo (HNK STOLAC)
Vukajlović Andrej (FK LEOTAR)
Vulić Sergej (FK VELEŽ)
Zeljko Ivan (NK ŠIROKI BRIJEG)
Zlopaša Petar (NK LJUBUŠKI)
Zovko Ante (NK ŠIROKI BRIJEG)
Zurovac Pavle (FK LEOTAR)
Autogol
1
Antunović David (HNK BRANITELJ)
Arapović Karlo (HNK BRANITELJ)
Baćak Vinko (HNK TOMISLAV)
Grbeša Leo (HNK BROTNJO)
Krmek Filip (HNK NEUM)
Manojlović Dušan (FK VELEŽ)
Marčić Luka (HNK STOLAC)
Mitrović Nikola (FK VELEŽ)
Obradović Patrik (HNK ČAPLJINA)
Ostojić Ivan (HNK BROTNJO)
Planinić Lucijano (HNK BROTNJO)
Prusina Gojko (HNK BROTNJO)
Raspudić Ivano (HNK BRANITELJ)
Skoko Daniel (HNK BRANITELJ)
Tadić David (HNK ČAPLJINA)
Vukelja Mihael (HNK ČAPLJINA)
Vuletić Nikola (HNK NEUM)
Zečević Stefan (FK VELEŽ)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 34. kola Omladinska liga BiH grupa Jug – Kadeti

Ekipa Međugorja je u ovom…

Izaberi kategoriju