sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 2 – KADETI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
30NK ČELIK - NK FORTUNA1:4
30NK ŽEPČE 1919 - FK BORAC3:2
30NK NATRON - NK KISELJAK2:2
30NK ROMARI - BFK SIMM BAU3:0*
30FK RUDAR (K) - NK TRAVNIK1:2
30NK TOŠK - NK KRIVAJA3:1

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK ČELIK26220412228+9466
2NK TOŠK2618537228+4459
3NK KRIVAJA2619258039+4159
4NK ROMARI2618449038+5258
5FK RUDAR (K)2615478237+4549
6NK TRAVNIK2615387654+2248
7NK FORTUNA2612597750+2741
8FK MLADOST2697105344+934
9NK ŽEPČE 19192683154970-2127
10NK VITEZ2663173377-4421
11BFK SIMM BAU2663174187-4621
12FK BORAC2662183591-5620
13NK KISELJAK2653183964-2518
14NK NATRON26022417159-1422

Lista strijelaca

34
Begagić Bakir (NK FORTUNA)
32
Sprečo Bakir (NK TOŠK)
31
Dilaver Samed (NK ČELIK)
25
Pašalić Davud (FK RUDAR (K))
23
Čamdžić Nedim (NK KRIVAJA)
Selimović Benjamin (FK RUDAR (K))
21
Šehić Mehmed (NK ČELIK)
19
Aganović Tarik (NK ROMARI)
Goran Rijad (NK TRAVNIK)
17
Krehmić Amir (NK ČELIK)
16
Đelilović Đenan (NK ROMARI)
15
Babaluk Ramiz (NK KISELJAK)
14
Hasančević Ensar (NK KRIVAJA)
Sinanović Benjamin (NK TRAVNIK)
Sinanović Imad (NK KRIVAJA)
12
Šahinović Edvin (NK FORTUNA)
Saltagić Amar (FK BORAC)
11
Klisura Mirza (NK KISELJAK)
Muratović Amar (NK TOŠK)
10
Baltić Anan (NK TRAVNIK)
Ćamić Zinedin (NK NATRON)
Mostarac Matej (NK ŽEPČE 1919)
9
Berbić Ajdin (FK MLADOST)
Berbić Hamza (FK MLADOST)
Muhamedović Vedin (BFK SIMM BAU)
8
Grebenar Petar (NK VITEZ)
Husić Asmir (FK RUDAR (K))
Jakovljević Mateo (NK ŽEPČE 1919)
Katana Edin (NK TRAVNIK)
Ugarak Hamza (FK MLADOST)
7
Ahmić Ensar (FK BORAC)
Porča Samed (NK FORTUNA)
Kasumović Velid (NK VITEZ)
Mameledžija Danin (NK TRAVNIK)
Musić Tarik (FK RUDAR (K))
Stjepanović David (BFK SIMM BAU)
6
Bahtić Azur (NK ROMARI)
Bajramović Arman (NK ČELIK)
Beganović Kerim (NK ČELIK)
Čičak Irhad (NK ROMARI)
Kadušić Mujo (NK TOŠK)
Muflizović Kenan (FK MLADOST)
Parić Mustafa (NK KRIVAJA)
5
Biletić Zvonimir (NK KISELJAK)
Burkić Vedad (NK KRIVAJA)
Karso Tahir (NK ŽEPČE 1919)
Kulaš Ismail (NK ROMARI)
Mehić Emrah (NK ŽEPČE 1919)
Menzilović Arman (NK ČELIK)
Orlić Amer (NK ČELIK)
Sikira Nadir (FK RUDAR (K))
Smolo Bekir (FK MLADOST)
Sojkić Hanan (NK KRIVAJA)
Telalović Rijad (NK ČELIK)
4
Aljoski Imad (NK TOŠK)
Baškarad Josip (NK ROMARI)
Faljić Anel (NK KRIVAJA)
Karahodžić Emin (FK BORAC)
Keškić Ivano (NK ŽEPČE 1919)
Krišto David (NK VITEZ)
Lovrinović Lovre (NK ROMARI)
Mujagić Dženan (BFK SIMM BAU)
Omerdić Muhamed (NK FORTUNA)
Petrović Deni (NK ČELIK)
Riđić Bekir (NK TRAVNIK)
Sijahović Ahmed (BFK SIMM BAU)
Smajić Harun (NK ČELIK)
Tufekčić Dženis (NK ŽEPČE 1919)
Zahirović Sanjin (FK RUDAR (K))
3
Delić Faris (FK RUDAR (K))
Žigonja Muhamed (NK VITEZ)
Bastl Marco (NK ROMARI)
Bilić Petar (NK ROMARI)
Čišija Sadik (NK FORTUNA)
Čostović Tarik (NK FORTUNA)
Dubravac Tarik (BFK SIMM BAU)
Durmišević Amel (NK TOŠK)
Goran Elmin (NK TRAVNIK)
Jukić Ilija (NK ŽEPČE 1919)
Malić Slaven (NK ROMARI)
Mudrov Faruk (FK BORAC)
Musabašić Timur (NK ČELIK)
Mušija Faris (FK MLADOST)
Piljug Imad (NK ČELIK)
Porča Tarik (NK FORTUNA)
Ramljak Karlo (NK ŽEPČE 1919)
Sejdić Enver (FK RUDAR (K))
Šiljak Eldar (NK TRAVNIK)
Šišić Eldin (NK TOŠK)
Zahirović Benjamin (FK MLADOST)
Zlotrg Anes (NK ROMARI)
2
Bandić Amar (NK FORTUNA)
Labudović Toni (FK BORAC)
Avdić Amar (NK ČELIK)
Bakula Luka (NK ŽEPČE 1919)
Bilonić Andria (FK BORAC)
Čečura Leon (NK VITEZ)
Cvjetković Luka (BFK SIMM BAU)
Delić Benjamin (BFK SIMM BAU)
Dilber Luka (NK KISELJAK)
Dramac Filip (NK ROMARI)
Duvnjak Amar (NK ČELIK)
Ferhatović Edin (NK KRIVAJA)
Hadžić Kenan (NK NATRON)
Helja Harun (FK MLADOST)
Hrnjić Mersad (NK TOŠK)
Hrustanović Anes (NK VITEZ)
Husaković Faris (NK ČELIK)
Ibrišimović Adin (FK BORAC)
Jašić Amar (BFK SIMM BAU)
Jelčin Adin (NK TRAVNIK)
Karso Tarik (NK ŽEPČE 1919)
Laštro Anto (NK KISELJAK)
Malić Luka (NK VITEZ)
Mamić Bilal (BFK SIMM BAU)
Mišković Mateo (NK VITEZ)
Osmanbegović Rijad (BFK SIMM BAU)
Penjo Ismar (FK MLADOST)
Piro Eldar (NK TOŠK)
Sarajčić Ammar (NK VITEZ)
Škulj Said (FK MLADOST)
1
Hasić Sedad (NK NATRON)
Babić Ivano (NK KISELJAK)
Bećirović Lukman (NK NATRON)
Beganović Aldin (FK BORAC)
Begić Rijad (NK TOŠK)
Berbić Faris (FK MLADOST)
Bistrivoda Mustafa (FK MLADOST)
Brka Hajrudin (FK BORAC)
Čakrama Benjamin (BFK SIMM BAU)
Čolić Ahmet (FK BORAC)
Čolić Adin (FK BORAC)
Delić Minel (NK VITEZ)
Đoja Luka (NK KISELJAK)
Džinić Almin (BFK SIMM BAU)
Fejzić Aldin (NK ČELIK)
Fojnica Edvin (NK KRIVAJA)
Fojnica Ervin (NK KRIVAJA)
Ganić Amin (NK TRAVNIK)
Gelić Filip (NK ROMARI)
Hadžić Darel (NK FORTUNA)
Hasanbašić Emir (NK NATRON)
Haskić Tarik (NK VITEZ)
Hatibović Kenan (FK BORAC)
Hodžić Besim (NK TOŠK)
Husejnović Aziz (NK VITEZ)
Husibegović Eldar (NK TOŠK)
Imamović Kasim (NK ČELIK)
Jašarević Riad (NK ČELIK)
Jusić Džan (FK MLADOST)
Kahrić Edin (NK TRAVNIK)
Karić Ajdin (NK FORTUNA)
Keserović Emrah (NK KRIVAJA)
Kovač Adin (NK FORTUNA)
Krišto Karlo (NK ROMARI)
Martić Jakov (NK ŽEPČE 1919)
Matuka David (NK ROMARI)
Mujić Hašim (BFK SIMM BAU)
Mulasmajić Benjamin (NK NATRON)
Mulić Tarik (NK FORTUNA)
Muminović Edin (NK NATRON)
Neimarlija Emin (FK RUDAR (K))
Novalić Benjamin (NK KRIVAJA)
Ogrić Harun (NK TOŠK)
Patković Ahmed (NK VITEZ)
Porča Adin (NK FORTUNA)
Pranjga Aziz (NK VITEZ)
Rajković Roko (NK ROMARI)
Rašo Filip (NK KISELJAK)
Relotić Matej (NK ŽEPČE 1919)
Šabić Imran (NK KRIVAJA)
Sarajlić Zerin (NK TRAVNIK)
Šišić Denaj (FK MLADOST)
Smajić Ajman (NK TRAVNIK)
Smajić Tarik (NK ČELIK)
Smriko Amil (NK FORTUNA)
Stabančić Ferid (NK ČELIK)
Torlić Deni (NK TRAVNIK)
Trako Alen (FK MLADOST)
Vrbičić Mateo (NK ŽEPČE 1919)
Vujević Ivano (NK VITEZ)
Zec Juraj (NK ROMARI)
Autogol
1
Ahmić Ensar (FK BORAC)
Bandić Amar (NK FORTUNA)
Burejić Ahmed (NK NATRON)
Delić Faris (FK RUDAR (K))
Delić Kemal (NK NATRON)
Gradinović Adnan (NK KRIVAJA)
Hadžan Admiin (FK BORAC)
Hajdić Anel (NK NATRON)
Hasić Sedad (NK NATRON)
Jukić Teo (NK KISELJAK)
Karahasanović Vedad (NK ČELIK)
Labudović Toni (FK BORAC)
Meškić Ermin (NK NATRON)
Porča Samed (NK FORTUNA)
Saltagić Fariz (FK BORAC)
Skopljak Adin (NK FORTUNA)
Žigonja Muhamed (NK VITEZ)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 30. kola Omladinska liga BiH grupa Centar 2 – Kadeti

NK ČELIK – NK…

Izaberi kategoriju