sportisimo.ba

Omladinska liga BiH “Zapad” KADETI

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2827.05.2023 15:00OFK''SPARTAK 2013'' - FK LAKTAŠI4:2ODIGRANA
2828.05.2023 10:00FK KRUPA - FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM1:3ODIGRANA
2831.05.2023 16:00FK Kozara Gradiška - SLOBODA NOVA BANKA4:1ZAKAZANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2904.06.2023 10:00FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM - FK RUDAR-PRIJEDOR-:-ZAKAZANA
2904.06.2023 10:00FK LAKTAŠI - FK KRAJINA-:-ZAKAZANA
2904.06.2023 10:00OFK''SPARTAK 2013'' - SLOBODA NOVA BANKA-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1OFK''SPARTAK 2013''1915225413+4147
2FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM1812425216+3640
3FK BORAC2010464331+1234
4FK LAKTAŠI189453826+1231
5FK Kozara Gradiška189093730+727
6NK JEDINSTVO197662727027
7FK RUDAR-PRIJEDOR186483033-322
8FK KRUPA1962113546-1120
9FK KRAJINA1761104341+219
10NK PODGRMEČ1941142475-5113
11SLOBODA NOVA BANKA1730142368-459

Lista strijelaca

16
Šabić Adnan (FK KRAJINA)
14
Čalakić Luka (FK LAKTAŠI)
Vučićević Dragan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
9
Ivanović Stefan (FK BORAC)
Vujičić Danilo (FK Kozara Gradiška)
8
Đukić Uroš (OFK''SPARTAK 2013'')
Grahović Amar (FK KRAJINA)
Ubiparip Marko (SLOBODA NOVA BANKA)
7
Kitić David (FK KRUPA)
Litrić Tarik (FK Kozara Gradiška)
Miljić Sergej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Štrkić Strahinja (FK KRUPA)
Žugić Vuk (OFK''SPARTAK 2013'')
6
Đurić Đorđe (FK LAKTAŠI)
Imširović Kemal (NK JEDINSTVO)
Šašić Sebastian (OFK''SPARTAK 2013'')
Subotić Viktor (FK LAKTAŠI)
5
Bobić Aleksa (OFK''SPARTAK 2013'')
Bubnjević David (FK KRUPA)
Dakić Aleksandar (OFK''SPARTAK 2013'')
Huremović Felix (FK Kozara Gradiška)
Sarhatlić Almin (NK PODGRMEČ)
Vučenović Danilo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
4
Amidžić Adis (NK JEDINSTVO)
Đerman Ognjen (FK BORAC)
Đukić Nemanja (FK KRUPA)
Hodžić Mirza (NK PODGRMEČ)
Keleman Miloš (FK BORAC)
Rađenović Aljoša (OFK''SPARTAK 2013'')
Radulović Jovan (SLOBODA NOVA BANKA)
Sarić Arsenije (OFK''SPARTAK 2013'')
Ševa Mihajlo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Smiljanić Čedomir (FK BORAC)
Šomić Arnel (NK JEDINSTVO)
3
Abazović Ali (FK KRAJINA)
Brešo Dejan (SLOBODA NOVA BANKA)
Čabrilo Aleksa (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Đukić Andrej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Guzina Aljoša (OFK''SPARTAK 2013'')
Janjić Nikola (FK LAKTAŠI)
Jovanović Damjan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Kaltak Alen (NK PODGRMEČ)
Maletić Luka (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Miljenović Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mujagić Alen (NK JEDINSTVO)
Panić Danijel (FK Kozara Gradiška)
Pejaković Dušan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šahinović Sinan (FK KRAJINA)
Toromanović Timur (NK JEDINSTVO)
2
Antonić Filip (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Batić Stefan (FK KRUPA)
Beganović Smajo (FK KRAJINA)
Botić Đorđe (FK BORAC)
Ćatić Minel (NK PODGRMEČ)
Despotović Nemanja (FK KRUPA)
Đudurović Kosta (FK BORAC)
Ganić Armin (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Golic Andjelo (FK Kozara Gradiška)
Hebilović Edimm (FK KRAJINA)
Joldžić Miloš (FK KRUPA)
Kežić Petar (FK Kozara Gradiška)
Ključanin Adin (NK PODGRMEČ)
Kodžo Stefan (SLOBODA NOVA BANKA)
Komić Eman (NK JEDINSTVO)
Kos Nikola (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Kovljenić Petar (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Kuburaš Adin (NK PODGRMEČ)
Marčetić Stefan (FK BORAC)
Mišić Simon (FK BORAC)
Muharemović Emrah (FK KRAJINA)
Ostić Srđan (OFK''SPARTAK 2013'')
Radinković Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Ranisavić Stefan (FK Kozara Gradiška)
Salešević Mehmed (NK PODGRMEČ)
Skakić Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Skakić Milan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Stupar NIkola (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Vrhovac Marko (FK BORAC)
Vrsajković Jelisije (FK BORAC)
1
Abdić Amin (FK KRAJINA)
Adžić Danilo (FK BORAC)
Babić Eldin (FK KRAJINA)
Boškan Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Bucalo Luka (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Ćetković Marko (FK BORAC)
Ćorić Vuk (FK BORAC)
Đajić Pavle (FK BORAC)
Đonlagić Alen (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Gavrilović Miroslav (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Grabež Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Handanagić Anes (FK KRAJINA)
Hodžić Anes (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Jojić Sergej (FK KRUPA)
Kablić Daris (OFK''SPARTAK 2013'')
Kaurin Aleksandar (SLOBODA NOVA BANKA)
Korlat Emrah (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Kovačević Uroš (FK BORAC)
Lukić Pavle (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Maksimović Dražen (OFK''SPARTAK 2013'')
Malešević Marko (FK LAKTAŠI)
Miljatović Srđan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Mušić Selmin (NK JEDINSTVO)
Pavlović Veljko (FK Kozara Gradiška)
Pejic Dragan (FK BORAC)
Perić Dalibor (SLOBODA NOVA BANKA)
Petković Mirko (SLOBODA NOVA BANKA)
Popović Mihael (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Radinović Filip (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Radovanović Aleksa (FK LAKTAŠI)
Ratković Marko (FK LAKTAŠI)
Risović Aleksandar (FK Kozara Gradiška)
Šakanović Amar (FK KRAJINA)
Savatić Luka (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šebez Marko (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Ševo Mihajlo (FK BORAC)
Soldat Andrej (SLOBODA NOVA BANKA)
Soldat Pavle (SLOBODA NOVA BANKA)
Srdić Nikola (FK LAKTAŠI)
Stipić Petar (NK JEDINSTVO)
Šušić Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
Topić Almir (FK KRAJINA)
Trivić Pavle (FK Kozara Gradiška)
Vasilić Aleksandar (FK LAKTAŠI)
Žutić Vlado (FK BORAC
Prikaži tabele Sakrij tabele

OFK Spartak kolo prije kraja ima nedostižnu prednost i tako je i matematički osigurao…

Izaberi kategoriju