sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 1 – KADETI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
34NK STUPČANICA - FK FAMOS0:3
34FK BATON - FK RADNIK (H)2:3
34NK ILIJAŠ - FK ŽELJEZNIČAR0:3
34FK RUDAR (B) - FK FAMOS I.ILIDŽA0:0
34FK SUTJESKA - NK BOSNA6:0
34FK SARAJEVO - FK GORAŽDE1:1
34FK SLAVIJA - FK IGMAN4:6
34NK SAŠK NAPREDAK - FK NOVI GRAD3:1
34FK UNIS - FK ROMANIJA1:0

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK ŽELJEZNIČAR34310318133+14893
2FK SARAJEVO34275216025+13586
3FK BATON34255412223+9980
4FK RADNIK (H)34235613141+9074
5FK IGMAN342131011661+5566
6FK FAMOS34204109752+4564
7FK NOVI GRAD34174139376+1755
8FK GORAŽDE34165136447+1753
9FK SLAVIJA34172156977-853
10FK UNIS34171167281-952
11NK SAŠK NAPREDAK341611711482+3249
12NK BOSNA34136157084-1445
13FK ROMANIJA34122204792-4538
14FK SUTJESKA341022248115-6732
15FK FAMOS I.ILIDŽA33612624158-13419
16NK ILIJAŠ34432731146-11515
17FK RUDAR (B)33312931152-12110
18NK STUPČANICA34203215140-1256

Lista strijelaca

36
Jahić Džan (FK ŽELJEZNIČAR)
34
Kujović Sami (NK SAŠK NAPREDAK)
33
Omerbašić Bakir (FK ŽELJEZNIČAR)
29
Bujak Enid (FK NOVI GRAD)
Nuhanović Deni (FK SARAJEVO)
27
Ašlama Berin (NK BOSNA)
Bećirović Lukman (FK FAMOS)
Stomornjak Anis (FK UNIS)
26
Subašić Aldin (FK IGMAN)
24
Sadiković Armin (FK IGMAN)
23
Gavrilović Luka (FK ŽELJEZNIČAR)
22
Habibović Emir (FK RADNIK (H))
Kožljak Edis (FK BATON)
21
Glibo Sandi (FK RADNIK (H))
Marković Pavle (FK ROMANIJA)
Mašić Kerim (FK GORAŽDE)
19
Halvadžija Eldin (FK RADNIK (H))
18
Kulenović Faris (FK UNIS)
Kulovac Amar (FK BATON)
Pervan Feđa (FK ŽELJEZNIČAR)
17
Bešović Berin (FK BATON)
Fatić Eldar (FK RADNIK (H))
16
Bećarević Feđa (NK SAŠK NAPREDAK)
Bičakčić Adnan (NK SAŠK NAPREDAK)
Brutus Tarik (NK SAŠK NAPREDAK)
Hrnjić Emin (FK SARAJEVO)
Kujača Đorđe (FK SLAVIJA)
Mašović Alim (FK IGMAN)
15
Mujanović Ernad (FK NOVI GRAD)
Zahirović Ajdin (FK IGMAN)
14
Babić Dall (FK ŽELJEZNIČAR)
Bajić Bakir (FK SARAJEVO)
Drkić Tarik (FK FAMOS)
13
Dragović Eldar (FK GORAŽDE)
Salihagić Ahmed (FK IGMAN)
12
Delipara Jovan (FK ROMANIJA)
Dizdarević Daris (FK BATON)
Đozo Adin (NK SAŠK NAPREDAK)
Dragunić Emrah (NK BOSNA)
11
H.Mehmedović Anes (FK SARAJEVO)
10
Grbić Ajdin (FK SARAJEVO)
Hodžić Harun (FK NOVI GRAD)
Jolić Marko (FK SARAJEVO)
Okanović Nedim (FK SARAJEVO)
Sulejmanović Jasmin (FK UNIS)
9
Đurić Marko (FK SLAVIJA)
Obuća Aldin (FK SARAJEVO)
Samardžija Pavle (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Šatrović Abdulah Adin (FK FAMOS)
Slanjankić Ervin (FK ŽELJEZNIČAR)
Tešanović Sergej (FK SLAVIJA)
8
Ahmić Mahir (FK IGMAN)
Bahtić Imad Ibrahim (NK SAŠK NAPREDAK)
Bratić Franko (FK SARAJEVO)
Buza Ajdin (FK RADNIK (H))
Hasović Emel (FK GORAŽDE)
Mušanović Tarik (NK ILIJAŠ)
Polovina Faris (FK BATON)
Radović Sergej (FK SUTJESKA)
Ramić Arman (FK NOVI GRAD)
7
Berberović Deni (FK BATON)
Kožljak Eldar (FK BATON)
Likić Tarik (FK RUDAR (B))
Muzaferija Sanjin (FK RADNIK (H))
Osmanović Ibrahim (NK BOSNA)
Rikalo Vedad (FK FAMOS)
Srkalović Amar (FK GORAŽDE)
Višnjić Amar (FK ŽELJEZNIČAR)
6
Babić Ismail (FK BATON)
Durgut Davud (FK FAMOS)
Gačanović Bakir (FK SARAJEVO)
Kokot Novak (FK SLAVIJA)
Korać Emir (FK RADNIK (H))
Kubat Enes (NK BOSNA)
Morankić Mak (FK SARAJEVO)
Mujkić Ismet (FK SARAJEVO)
Stojanović Dražen (FK SLAVIJA)
Zupanc Bogdan (FK SLAVIJA)
5
Anđelić Đorđe (FK SUTJESKA)
Bajrektarević Ajlin (FK RADNIK (H))
Čopra Vedad (FK NOVI GRAD)
Đuderija Harun (FK RADNIK (H))
Gagović Kristijan (FK SUTJESKA)
Hajdarević Hamza (NK BOSNA)
Husilović Hamza (FK NOVI GRAD)
Kelmendi Daris (FK ŽELJEZNIČAR)
Koroman Andrej (FK ROMANIJA)
Mujan Kamran (FK SARAJEVO)
Simović Nemanja (FK SUTJESKA)
Šljivo Amir (FK RUDAR (B))
Suljić Emir (FK RADNIK (H))
4
Babalj Stefan (FK SLAVIJA)
Bašić Rašid (NK ILIJAŠ)
Bjelogrlić Miodrag (FK SUTJESKA)
Bosnić Aziz (FK NOVI GRAD)
Bublin Eldin (FK BATON)
Džaferović Adin (FK FAMOS)
Hanjalić Sadin (FK NOVI GRAD)
Hasović Faruk (FK UNIS)
Hrnjić Adnan (FK RADNIK (H))
Komarica Muhamed (FK BATON)
Kovač Mihajlo (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Ljubović Davud (FK NOVI GRAD)
Mahmutović Tarik (FK BATON)
Mujezinović Mak (NK SAŠK NAPREDAK)
Sojkić Ahmet (FK SARAJEVO)
Zuko Eman (FK BATON)
3
Abdulahović Tarik (FK RUDAR (B))
Avdukić Eman (FK SARAJEVO)
Baković Vedad (NK BOSNA)
Borovac Faris (FK GORAŽDE)
Čančar Aleksandar (FK SUTJESKA)
Drkić Hadi (FK FAMOS)
Džafo Imran (FK RUDAR (B))
Fatić Hanan (FK RADNIK (H))
Gutić Eman (FK NOVI GRAD)
Halilović Emrah (NK ILIJAŠ)
Hodžić Afan (FK FAMOS)
Knežević Ognjen (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Kovač Tarik (FK ŽELJEZNIČAR)
Kovačević Muhamed (FK RUDAR (B))
Kupusović Fehim (NK STUPČANICA)
Kustura Adi (FK IGMAN)
Međedović Adnan (FK FAMOS)
Mehić Nidal (FK ŽELJEZNIČAR)
Mišović David (FK ŽELJEZNIČAR)
Nišić Ammar (FK FAMOS)
Omerović Husein (FK ŽELJEZNIČAR)
Oreč Filip (FK FAMOS)
Radulović Lazar (FK SLAVIJA)
Sahačić Faruk (FK ŽELJEZNIČAR)
Šehić Harun (NK ILIJAŠ)
Selimović Faris (FK RUDAR (B))
Sijerčić Vedad (FK ŽELJEZNIČAR)
Smajlović Kadrija (NK ILIJAŠ)
Zahitović-Trgo Amer (FK IGMAN)
Žigo Alden (FK ŽELJEZNIČAR)
Zijadić Faris (FK FAMOS)
Žunić Adem (FK UNIS)
2
Radovanović Lazar (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Šahmanović Ensar (FK IGMAN)
Velagić Ahmed (FK SARAJEVO)
Adilović Ahmed (NK BOSNA)
Amzai Asrit (FK FAMOS)
Andrić Luka (FK SLAVIJA)
Arnaut Ibiš (NK ILIJAŠ)
Avdović Zlatan (FK SARAJEVO)
Avdukić Harun (FK RUDAR (B))
Bajraktarević Bakir (FK NOVI GRAD)
Bašić Džanin (FK RUDAR (B))
Bašić Safet (FK RUDAR (B))
Čajić Ajdin (FK RADNIK (H))
Čopelj Hamza (FK IGMAN)
Ćutuk Jemin (FK FAMOS)
Delić Arman (FK ŽELJEZNIČAR)
Dragičević Miloš (FK SUTJESKA)
Džafić Muhamed (NK BOSNA)
Golubović Milan (FK SUTJESKA)
Goreta Lazar (FK ROMANIJA)
Hajdarević Bilal (NK SAŠK NAPREDAK)
Halać Tarik (FK UNIS)
Halilović Ernad (FK GORAŽDE)
Hodo Harun (FK GORAŽDE)
Hodžić Nedim (FK GORAŽDE)
Husić Tarik (NK STUPČANICA)
Imamović Muhamed (FK GORAŽDE)
Karić Zinedin (FK ŽELJEZNIČAR)
Kolak Ajdin (FK UNIS)
Koprivica Pavle (FK SUTJESKA)
Kostić Lazar (FK SUTJESKA)
Ljuma Ismail (FK RADNIK (H))
Lokmer Alessandro (FK FAMOS)
Nedić Kristijan (FK SLAVIJA)
Obuća Ajas (FK SARAJEVO)
Popović Boriša (FK SLAVIJA)
Pušilo Nidal (FK GORAŽDE)
Puška Tarik (FK BATON)
Rahić Albin (FK ŽELJEZNIČAR)
Rastoder Amer (FK FAMOS)
Remić David (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Ružić Marko (FK SUTJESKA)
Smajlović Ahmed (NK SAŠK NAPREDAK)
Sulejmanović Ismail (NK STUPČANICA)
Višnjić Dejan (FK SUTJESKA)
Vrban Kenan (FK SARAJEVO)
Zahirović Amar (FK SARAJEVO)
Žmirić Ali (FK ŽELJEZNIČAR)
1
Turbić Idriz (NK STUPČANICA)
Ahatović Amar (FK BATON)
Alađuz Arjan (FK RADNIK (H))
Alihodžić Adin (FK IGMAN)
Alispahić Adnan (NK STUPČANICA)
Bešlija Aldin (NK STUPČANICA)
Bjelić Rijad (FK UNIS)
Bjelica Ishak (FK UNIS)
Blagojević Dušan (FK SUTJESKA)
Blekić Emir (FK UNIS)
Boja Belmin (FK RADNIK (H))
Bunić Ajdin (FK SARAJEVO)
Burko Ilhan (NK BOSNA)
Čajić Adin (FK RADNIK (H))
Cicović Luka (FK ROMANIJA)
Čirak Sejfo (NK ILIJAŠ)
Ćosić Muhamed (FK SARAJEVO)
Dazdarević Edib (FK SARAJEVO)
Delipara Boris (FK ROMANIJA)
Đurđević Amar (FK RADNIK (H))
Džanko Anis (FK SARAJEVO)
Džinić Mirsad (NK STUPČANICA)
Elezović Adin (FK IGMAN)
Erbez Ognjen (FK SLAVIJA)
Fazlić Hanan (FK UNIS)
Gadžo Benjamin (FK FAMOS)
Garibović Abdul Kerim (FK BATON)
Hasan-Ahmad Mahir (NK SAŠK NAPREDAK)
Hodo Benjamin (FK GORAŽDE)
Hrkalo Stefan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Hromo Asad (NK SAŠK NAPREDAK)
Husić Emrah (NK ILIJAŠ)
Ješić Matej (FK ROMANIJA)
Jusić Asim (NK SAŠK NAPREDAK)
Kadrić Bakir (NK BOSNA)
Karavdić Amel (NK STUPČANICA)
Karišik Novak (FK ROMANIJA)
Kepeš Afan (FK UNIS)
Klačar Irfan (FK NOVI GRAD)
Klačar Danin (FK BATON)
Koronja Stefan (FK SLAVIJA)
Kulić Eldar (NK ILIJAŠ)
Lučić Maksim (FK ROMANIJA)
Mahmutović Vedin (FK NOVI GRAD)
Majmunović Ognjen (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Maksimović Ognjen (FK SUTJESKA)
Mamela Eldar (FK RUDAR (B))
Mašić Adem (NK ILIJAŠ)
Matović Nikola (FK SUTJESKA)
Međedović Faris (FK RADNIK (H))
Močević Andrija (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Mršo Kerim (FK FAMOS)
Mujezinović Omer (NK STUPČANICA)
Planja Amer (FK UNIS)
Rašević Filip (FK SUTJESKA)
Rebac Arman (FK SARAJEVO)
Rizvanović Amar (FK GORAŽDE)
Rožajac Benjamin (FK BATON)
Šahmanija Rijad (FK IGMAN)
Sarajčić Sanjin (FK NOVI GRAD)
Selimbegović Alija (FK BATON)
Siddi Rayan (FK BATON)
Sijerčić Vedad (FK ŽELJEZNIČAR)
Šljivo Mahir (NK BOSNA)
Smajić Aldin (NK STUPČANICA)
Smajlović Adian (FK FAMOS)
Sokolar Armin (NK STUPČANICA)
Srndović Mihajlo (FK ROMANIJA)
Stanković Aljoša (FK SUTJESKA)
Tabaković Ardin (NK ILIJAŠ)
Tabučija Imran (NK ILIJAŠ)
Tanković Sadžid (NK ILIJAŠ)
Trapara Petar (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Vrabac Kenan (FK ŽELJEZNIČAR)
Žiga Tarik (FK SLAVIJA)
Autogol
1
Bećirović Haris (NK STUPČANICA)
Džaferagić Džan (NK STUPČANICA)
Jahić Džan (FK ŽELJEZNIČAR)
Kunarac Stefan (FK SUTJESKA)
Kutić Benjamin (NK BOSNA)
Matoruga Rasim (NK ILIJAŠ)
Radovanović Lazar (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Sinanović Danin (NK SAŠK NAPREDAK)
Tomašević Stefan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Turbić Idriz (NK STUPČANICA)
Velagić Ahmed (FK SARAJEVO)
Šahmanović Ensar (FK IGMAN)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 34. kola Omladinska liga BiH Centar 1 – Kadeti

NK STUPČANICA – FK FAMOS…

Izaberi kategoriju