sportisimo.ba

Omladinska liga BiH “Sjever A” JUNIORI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
30FK BUDUĆNOST - OFK GRADINA1:1
30NK SLAVEN - FK G. RAHIĆ3:0*
30FK SLOGA DOBOJ - RUDANKA8:1
30FK ALFA MODRIČA - FK DRINA3:1
30FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH - NK BRATSTVO2:1
30FK SLOBODA - HNK ORAŠJE-:-
30FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH - NK ZVIJEZDA1:2
30FK RADNIK - FK RADNIČKI1:1

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK SLOGA DOBOJ28261114723+12479
2NK SLAVEN2822158237+4567
3NK ZVIJEZDA2821168645+4164
4FK SLOBODA2820268029+5162
5FK DRINA28172912058+6253
6OFK GRADINA28153107237+3548
7NK BRATSTVO28122146154+738
8FK RADNIČKI28105135156-535
9FK RADNIK28103155064-1433
10FK BUDUĆNOST2895145663-732
11FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH28102164260-1832
12RUDANKA2882184193-5226
13FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH28451930106-7617
14FK G. RAHIĆ28422237150-11314
15FK ALFA MODRIČA28322325105-8011
16HNK ORAŠJE00000000

Lista strijelaca

40
Marković Ognjen (FK DRINA)
28
Resić Ramiz (NK SLAVEN)
26
Hajduković Ognjen (FK DRINA)
25
Kurtinović Adrian (FK SLOGA DOBOJ)
24
Osmić Mahir (NK ZVIJEZDA)
23
Avdagić Huso (NK BRATSTVO)
21
Delić Dejan (FK SLOGA DOBOJ)
18
Mujkić Eldin (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Mušić Alen (FK SLOBODA)
17
Rabić Amer (NK ZVIJEZDA)
16
Bobar Aleksandar (FK DRINA)
Delić Anel (OFK GRADINA)
15
Imamović Enis (FK RADNIČKI)
14
Barbarić Jakov (FK SLOGA DOBOJ)
Hodo Sulejmen (NK BRATSTVO)
Mićić Nikola (FK DRINA)
Mitrić Nikola (RUDANKA)
Šešlak Ognjen (FK SLOGA DOBOJ)
12
Duraković Benjamin (NK ZVIJEZDA)
Mešić Ismar (NK SLAVEN)
11
Mujkić Edin (FK SLOBODA)
10
Handžić Sadin (FK SLOGA DOBOJ)
Nikić Đorđe (FK SLOGA DOBOJ)
8
Trivunović Sergej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Islamović Ibrahim (FK BUDUĆNOST)
Mešanović Emir (FK BUDUĆNOST)
7
Ačkar Lazar (FK SLOGA DOBOJ)
Agić Emir (NK ZVIJEZDA)
Aličić Maid (OFK GRADINA)
Bekrić Eman (FK G. RAHIĆ)
Ćosić Viktor (FK RADNIK)
Dahalić Sead (FK SLOBODA)
Duraković Senid (FK BUDUĆNOST)
Hurić Amar (NK SLAVEN)
Jozić Darko (RUDANKA)
Šabanović Sandro (FK RADNIČKI)
Softić Amel (FK G. RAHIĆ)
Trnka Emin (NK ZVIJEZDA)
6
Selimović Armin (FK SLOBODA)
Abidović Vedad (FK SLOBODA)
Čamdžić Benjamin (FK BUDUĆNOST)
Husejnović Mahmut (NK BRATSTVO)
Jovanović Luka (FK RADNIK)
Kurdić Rijad (FK SLOGA DOBOJ)
Mašanović Čedomir (FK RADNIK)
Miletić Vladimir (FK RADNIK)
Muratović Rijad (NK SLAVEN)
Oruč Hamza (FK SLOGA DOBOJ)
5
Biserović Tarik (FK G. RAHIĆ)
Hodžić Ernad (NK SLAVEN)
Jagatić Ivano (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Jokić Nemanja (FK DRINA)
Kovačević Dejan (RUDANKA)
Lačić Kenan (FK BUDUĆNOST)
Markanović Miloš (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Ramić Vanes (FK SLOBODA)
Šabić Kenan (OFK GRADINA)
Smajlović Haris (FK BUDUĆNOST)
Spahić Emelin (NK ZVIJEZDA)
4
Avdaković Amir (FK SLOGA DOBOJ)
Bešić Adi (FK SLOBODA)
Božić Nemanja (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Čorhodžić Elmin (FK SLOBODA)
Dragic Boris (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Gavrić Vasilije (FK DRINA)
Hadžić Ajdin (FK SLOBODA)
Hasić Ramo (NK BRATSTVO)
Ibrišević Edis (NK BRATSTVO)
Imamović Ajdin (FK G. RAHIĆ)
Jozinović Teo (FK SLOGA DOBOJ)
Kamenčić Emir (FK RADNIČKI)
Lukić Ognjen (RUDANKA)
Mančić Mihailo (FK RADNIK)
Marijanac Saša (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Pejić Mile (FK ALFA MODRIČA)
Salibašić Adin (FK RADNIČKI)
Smajlović Ermin (OFK GRADINA)
Smajlović Tarik (OFK GRADINA)
Tufekčić Miralem (OFK GRADINA)
3
Aljić Zinedin (NK BRATSTVO)
Babić Nemanja (FK ALFA MODRIČA)
Čatić Samed (FK RADNIČKI)
Čaučević Mirhad (OFK GRADINA)
Čelik Aleksa (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Derviškadić Nijaz (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Đukić Đorđe (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Duraković Eman (NK SLAVEN)
Efendić Senahid (OFK GRADINA)
Erkić Petar (FK DRINA)
Glavinić Teodor (FK SLOGA DOBOJ)
Hasanović Denis (NK ZVIJEZDA)
Hasić Mehmed (FK SLOGA DOBOJ)
Hodžić Ajdin (NK SLAVEN)
Husarić Ervin (OFK GRADINA)
Ivić Davorin (FK RADNIČKI)
Kalesić Refik (FK SLOGA DOBOJ)
Lazarević Stefan (FK SLOGA DOBOJ)
Lazić Vladan (FK ALFA MODRIČA)
Mačak Danis (FK SLOBODA)
Marčeta Nemanja (FK RADNIK)
Mehanović Hajrudin (NK BRATSTVO)
Milinkić Alan (FK RADNIČKI)
Redžić Hamza (FK SLOBODA)
Spahić Nedim (FK SLOBODA)
Stevanović Mihailo (FK SLOGA DOBOJ)
Stojanović Petar (FK ALFA MODRIČA)
Suljkanović Mahir (OFK GRADINA)
Tatić Minja (FK SLOGA DOBOJ)
Vasiljević Mihajlo (FK RADNIK)
2
Dautović Mirza (NK SLAVEN)
Semić Mahir (FK RADNIČKI)
ARSIĆ STEFAN (FK SLOGA DOBOJ)
Bećirović Amar (NK BRATSTVO)
Begić Kemal (FK BUDUĆNOST)
Blagojević Pavle (RUDANKA)
Blagojević Stojan (RUDANKA)
Bojić Anes (FK BUDUĆNOST)
Buljubašić Merim (OFK GRADINA)
Ćehajić Enis (FK G. RAHIĆ)
Cvijanović Ljubiša (FK G. RAHIĆ)
Dobrijević Mihailo (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Duraković Mujo (NK ZVIJEZDA)
Džinić Benjamin (FK SLOBODA)
Franjić Matej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Gajić Dražen (FK DRINA)
Gajić Nenad (FK RADNIK)
Havkić Lejn (NK SLAVEN)
Jovanović Matej (FK RADNIK)
Jović Filip (RUDANKA)
Kadić Anes (NK ZVIJEZDA)
Karić Šahim (NK SLAVEN)
Kasumović Edin (FK RADNIČKI)
Kretija Mladen (FK DRINA)
Kurbašić Azur (NK ZVIJEZDA)
Makrić Ivan (FK ALFA MODRIČA)
Mićić Boško (FK ALFA MODRIČA)
Muharemović Ali (OFK GRADINA)
Mujkić Faris (NK ZVIJEZDA)
Mulahmetović Alen (OFK GRADINA)
Mustajbašić Emir (NK BRATSTVO)
Noćajević Eldar (FK BUDUĆNOST)
Omić Amel (OFK GRADINA)
Pepić Kadir (NK ZVIJEZDA)
Perendija Sergej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Petrović Stefan (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Sakić Maid (FK RADNIČKI)
Salihović Amar (FK SLOBODA)
Sarajlić Benjamin (OFK GRADINA)
Sjenčić Jovan (FK ALFA MODRIČA)
Trninić Božo (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
1
Delić Azem (FK BUDUĆNOST)
Petrović Ognjen (FK ALFA MODRIČA)
Ademović Edin (NK SLAVEN)
Ademović Elmir (NK SLAVEN)
Antunović Nemanja (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Avram Stefan (FK RADNIK)
Bajrić Adnan (FK RADNIČKI)
Bašić Dragan (FK DRINA)
Bašić Stefan (FK DRINA)
Bjeličić Igor (RUDANKA)
Blagojević Mihajlo (RUDANKA)
Brkić Almir (FK G. RAHIĆ)
Čaušević Eldin (FK BUDUĆNOST)
Ćeskinović Muamer (NK ZVIJEZDA)
Dakić Zdravko (FK G. RAHIĆ)
Demirović Tarik (FK BUDUĆNOST)
Dimitrić Teodor (FK RADNIK)
Dizdarević Arslan (FK SLOBODA)
Dragičević Đorđe (FK DRINA)
Filipović Nikola (FK DRINA)
Gajić Aleksa (FK ALFA MODRIČA)
Hamzić Haris (FK RADNIČKI)
Hidanović Emir (FK RADNIČKI)
Hidić Sanjin (FK BUDUĆNOST)
Husejnović Omer (NK SLAVEN)
Ibrišimović Mahir (OFK GRADINA)
Ikanović Mahir (FK G. RAHIĆ)
Islamović Amer (NK BRATSTVO)
Janković Nikola (FK RADNIK)
Jovanović Nikola (FK RADNIK)
Jović Daniel (RUDANKA)
Jović Božidar (FK RADNIK)
Jusufović Muamer (FK G. RAHIĆ)
Kavazović Amar (FK BUDUĆNOST)
Kešetović Ajdin (OFK GRADINA)
Kurtić Emin (FK RADNIČKI)
KUŠLJIĆ ALEKSANDAR (FK
Latinović David (FK ALFA MODRIČA)
Lišić Emir (FK G. RAHIĆ)
Ljuca Arnel (FK G. RAHIĆ)
Lukić Luka (FK RADNIK)
Mahmud Ali (FK G. RAHIĆ)
Mahmutović Vedad (FK SLOBODA)
Malić Andrej (FK RADNIK)
Malkić Mujaga (NK SLAVEN)
Marić Nemanja (FK ALFA MODRIČA)
Mujanović Edib (FK SLOGA DOBOJ)
Mušanović Faris (FK BUDUĆNOST)
Musić Aldin (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Mušić Maid (FK RADNIČKI)
Novaković Luka (FK DRINA)
Nuhanović Elmir (OFK GRADINA)
Osmić Faris (NK BRATSTVO)
Pepić Adi (NK SLAVEN)
Petrović Ivano (NK SLAVEN)
Pezerović Eldar (FK G. RAHIĆ)
Pezerović Mirnes (FK G. RAHIĆ)
Radovanović Rajko (FK RADNIK)
Rakanović Mihajlo (RUDANKA)
Riđošić Luka (FK DRINA)
Šarić Nemanja (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Sekulić Kristijan (RUDANKA)
Simeunović Aleksandar (FK RADNIK)
Simić Luka (FK RADNIK)
Stanišić Perica (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Sulejmanović Almir (NK BRATSTVO)
Sulejmanović Ajdin (NK BRATSTVO)
Suljić Emrah (FK BUDUĆNOST)
Vidaković Milisav (FK DRINA)
Vujić Nemanja (FK RADNIK)
Vujković Aleksandar (FK
Zarić Ajdin (FK RADNIČKI)
Zejćirović Hamza (FK G. RAHIĆ)
Zendeli Emil (FK SLOBODA)
Zrnić Faruk (FK BUDUĆNOST)
Zulić Eldar (NK SLAVEN)
Autogol
1
Ahmetbegović Adnan (NK ZVIJEZDA)
Avdić Ramid (FK G. RAHIĆ)
Bekrić Imran (FK G. RAHIĆ)
Dautović Mirza (NK SLAVEN)
Delić Azem (FK BUDUĆNOST)
Lejlić Senad (FK G. RAHIĆ)
Petrović Ognjen (FK ALFA MODRIČA)
Ristić Dejan (RUDANKA)
Saju Dane (FK ALFA MODRIČA)
Sejdinović Edin (FK RADNIČKI)
Selimović Armin (FK SLOBODA)
Semić Mahir (FK RADNIČKI)
Trivunović Sergej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 30. kola Omladinska liga BiH grupa Sjever – Juniori

FK BUDUĆNOST – OFK GRADINA…

Izaberi kategoriju