sportisimo.ba

Omladinska liga BiH “Zapad” JUNIORI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
30GNK BRATSTVO - FK RUDAR-PRIJEDOR0:3*
30FK LJUBIĆ - OFK''SPARTAK 2013''0:0
30FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM - FK Borac K.Dubica3:0*
30FK KRAJINA - NK PODGRMEČ1:0
30NK JEDINSTVO - BSK0:1
30SLOBODA NOVA BANKA - NK RUDAR0:2

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK RUDAR-PRIJEDOR26212310024+7665
2OFK''SPARTAK 2013''26202410524+8162
3FK LAKTAŠI2618538420+6459
4FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM2617459122+6955
5NK RUDAR2616468032+4852
6FK KRAJINA2611695657-139
7BSK2696113247-1533
8FK LJUBIĆ26103134059-1933
9NK JEDINSTVO2692154353-1029
10FK Borac K.Dubica2682165687-3126
11GNK BRATSTVO2667132753-2625
12SLOBODA NOVA BANKA26711842101-5922
13NK PODGRMEČ26332016100-8412
14FK OMARSKA26312226119-9310

Lista strijelaca

35
Marković Damjan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
28
Berilo Adin (FK Borac K.Dubica)
22
Čalakić Luka (FK LAKTAŠI)
Đukić Uroš (OFK''SPARTAK 2013'')
20
Hodžić Mirza (NK RUDAR)
Sarhatlić Almin (FK RUDAR-PRIJEDOR)
19
Ljubojević Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
16
Kičin Edis (NK RUDAR)
Topić Dino (FK KRAJINA)
12
Amidžić Adis (FK KRAJINA)
Demirača Jakub (NK RUDAR)
Gavrić Aleksandar (OFK''SPARTAK 2013'')
Jusić Muharem (NK JEDINSTVO)
11
Đurić Đorđe (FK LAKTAŠI)
Gavrić Danijel (FK LAKTAŠI)
Kovljenić Petar (BSK)
Mitrović Marko (FK LJUBIĆ)
Šakanović Amar (FK KRAJINA)
Smiljanić Čedomir (OFK''SPARTAK 2013'')
9
Bataz Nemanja (FK OMARSKA)
Cerić Tarik (NK RUDAR)
Eremija Luka (SLOBODA NOVA BANKA)
Jovanović Damjan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Malešević Stefan (OFK''SPARTAK 2013'')
Perić Dalibor (SLOBODA NOVA BANKA)
8
Džajić Marko (FK LAKTAŠI)
Kovačević Eldin (NK RUDAR)
Štrkić Strahinja (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Žugić Vuk (OFK''SPARTAK 2013'')
7
Delić Arnel (FK KRAJINA)
Jevtić Marko (FK LJUBIĆ)
Litrić Tarik (FK Borac K.Dubica)
Mitrović Nemanja (FK LJUBIĆ)
Vučićević Dragan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
6
Davidović Đorđe (FK LAKTAŠI)
Gajić Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Predojević Filip (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Šebez Marko (FK RUDAR-PRIJEDOR)
5
Bešić Tarik (GNK BRATSTVO)
Ćurković Vuk (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Jakupović Amil (NK RUDAR)
Jandrić Nikola (BSK)
Krivdić Vedin (FK Borac K.Dubica)
Onufrija Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šahinović Muhamed (GNK BRATSTVO)
Skalić Asim (NK JEDINSTVO)
4
Bobić Aleksa (FK LAKTAŠI)
Jakupović Tarik (NK RUDAR)
Janjić Nikola (FK LAKTAŠI)
Kablić Daris (OFK''SPARTAK 2013'')
Kočan Elmedin (NK PODGRMEČ)
Komić Eman (GNK BRATSTVO)
Mihajlović Luka Danijel (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Nikolić Janko (FK LAKTAŠI)
Radinović Filip (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Šabić Adnan (NK JEDINSTVO)
Skakić Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šumar Ljubiša (FK LJUBIĆ)
Todorović Vladan (SLOBODA NOVA BANKA)
Trivunović Dragan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Zec Pavle (FK RUDAR-PRIJEDOR)
3
Dakić Dario (BSK)
Bobić Merzuk (GNK BRATSTVO)
Bratić Adel (GNK BRATSTVO)
Čabak Đorđe (OFK''SPARTAK 2013'')
Čabrilo Aleksa (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Čolić Aleksa (FK Borac K.Dubica)
Ćulibrk Danilo (OFK''SPARTAK 2013'')
Drljić Ognjen (FK Borac K.Dubica)
Hodžić Anes (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Ilić Rastko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Ivanović Stefan (FK LAKTAŠI)
Jaćimović David (FK OMARSKA)
Kelečević Mihajlo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Kos Nikola (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Miljenović Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mišić Simon (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Pašić Benjamin (NK PODGRMEČ)
Plavšić Gojko (BSK)
Rusmir Pavle (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Salešević Mehmed (NK PODGRMEČ)
Šašić Sebastian (OFK''SPARTAK 2013'')
Ubović David (SLOBODA NOVA BANKA)
Žerić Emelin (NK JEDINSTVO)
Zrnić Jovan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
2
Vukajlović Bojan (FK OMARSKA)
Abazović Ali (GNK BRATSTVO)
Babić Miloš (BSK)
Balić Ajdin (FK KRAJINA)
Begović Ammar (NK PODGRMEČ)
Brus Boris (FK LJUBIĆ)
Damjanović Ognjen (OFK''SPARTAK 2013'')
Daničić Vukašin (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Dragojević Jovan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Drča Luka (OFK''SPARTAK 2013'')
Guzina Aljoša (OFK''SPARTAK 2013'')
Kaltak Selmin (NK RUDAR)
Kolaković Edis (FK KRAJINA)
Korlat Emrah (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Kukić Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Lekić Radan (FK LJUBIĆ)
Lipovčić Milan (OFK''SPARTAK 2013'')
Marin Daniel (FK OMARSKA)
Muhić Enis (FK KRAJINA)
Mujagić Alen (NK JEDINSTVO)
Plejić Marko (SLOBODA NOVA BANKA)
Radanović Adrijan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šabić Mersud (GNK BRATSTVO)
Šahinović Zejd (FK KRAJINA)
Šmulja Vuk (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šomić Arnel (NK JEDINSTVO)
Stupar Željko (FK OMARSKA)
Subotić Viktor (FK LAKTAŠI)
Šušić Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
Udovčić Rastko (FK Borac K.Dubica)
Uletilović Nikola (FK LAKTAŠI)
Vasić Zdravko (FK LJUBIĆ)
Vasić Andrej (FK LJUBIĆ)
Vučenović Danilo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
1
Aleksić Nikola (SLOBODA NOVA BANKA)
Halilović Isak (NK RUDAR)
Abdijanović Anes (NK JEDINSTVO)
Babić Dalibor (FK LAKTAŠI)
Babić Eldin (FK KRAJINA)
Bajić Miloš (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Bajrić Alis (FK Borac K.Dubica)
Bratić Emrah (GNK BRATSTVO)
Burnić Ajdin (NK RUDAR)
Ćelić Radovan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Čiča Nebojša (OFK''SPARTAK 2013'')
Draganović Husein (FK KRAJINA)
Dragičević Dragan (FK LAKTAŠI)
Đukić Andrej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Đurđević Dimitrije (SLOBODA NOVA BANKA)
Fazlić Emir (NK JEDINSTVO)
Golub Danijel (FK Borac K.Dubica)
Grošić Ibrahim (GNK BRATSTVO)
Grubor Pavle (BSK)
Hodžić Dino (NK JEDINSTVO)
Hušić Tarik (FK KRAJINA)
Imamović Mesud (NK PODGRMEČ)
Imširović Kemal (NK JEDINSTVO)
Jagurdžija Đemal (NK RUDAR)
Japić Hamza (FK KRAJINA)
Jelečević Anes (NK PODGRMEČ)
Kiza Luka (SLOBODA NOVA BANKA)
Kljunić Luka (FK LJUBIĆ)
Kremenović Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Krneta Njegoš (FK Borac K.Dubica)
Libić Tarik (NK JEDINSTVO)
Ljubijankić Amar (FK KRAJINA)
Maletić Luka (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Malkić Irman (OFK''SPARTAK 2013'')
Marković Miloš (FK LAKTAŠI)
Mašić Adi (NK JEDINSTVO)
Miljić Sergej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mizdrak Luka (SLOBODA NOVA BANKA)
Muhić Emrah (FK KRAJINA)
Muminović Aldin (GNK BRATSTVO)
Nuhanović Dženis (FK KRAJINA)
Ostić Srđan (OFK''SPARTAK 2013'')
Palačković David (BSK)
Pavlović Filip (OFK''SPARTAK 2013'')
Pejaković Dušan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Porča Ahmed (NK PODGRMEČ)
Pržić Sergej (SLOBODA NOVA BANKA)
Radinović Boško (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Radulović Jovan (SLOBODA NOVA BANKA)
Ratković Marko (FK LAKTAŠI)
Selimović Aldin (FK KRAJINA)
Simetić Miloš (SLOBODA NOVA BANKA)
Skenderović Dželal (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Slankamenac Luka (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Soldat Andrej (SLOBODA NOVA BANKA)
Spasojević Krstivoe (BSK)
Srdić Dušan (FK OMARSKA)
Stipić Petar (NK JEDINSTVO)
Sumajstorčić Daniel (FK Borac K.Dubica)
Terzić Tarik (NK PODGRMEČ)
Toromanović Timur (NK JEDINSTVO)
Trkulja David (FK OMARSKA)
Vasić Milenko (FK LJUBIĆ)
Vasilić Strahinja (OFK''SPARTAK 2013'')
Velić Elmedin (NK RUDAR)
Vujinović Miloš (BSK)
Vukosavljević David (FK LAKTAŠI)
Zirić Ajdin (FK KRAJINA)
Autogol
1
Aleksić Nikola (SLOBODA NOVA BANKA)
Babić Kosta (BSK)
Božić Stefan (FK OMARSKA)
Dakić Dario (BSK)
Halilović Isak (NK RUDAR)
Pipić Marko (FK Borac K.Dubica)
Spahić Ridvan (NK PODGRMEČ)
Vukajlović Bojan (FK OMARSKA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 30. kola Omladinska liga BiH grupa Zapad – Juniori

GNK BRATSTVO – FK RUDAR…

Izaberi kategoriju