sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa JUG – JUNIORI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
34HNK NEUM - FK LEOTAR2:4
34HNK ČAPLJINA - HNK BROTNJO4:1
34FK VELEŽ - HNK GRUDE4:1
34NK MEĐUGORJE - NK GOŠK0:2
34HNK TOMISLAV - NK LJUBUŠKI5:0

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK IGMAN26214110910+9967
2HŠK POSUŠJE2620339017+7363
3NK TROGLAV 19182617367235+3754
4HNK ČAPLJINA2614576332+3147
5NK GOŠK2614394542+345
6HNK BROTNJO2613495540+1543
7HNK TOMISLAV26115105338+1538
8HNK NEUM26104124162-2134
9FK LEOTAR2694135652+431
10HNK STOLAC2692155160-929
11HNK GRUDE2691165196-4528
12FK VELEŽ2683154162-2127
13NK LJUBUŠKI26322127119-9211
14NK MEĐUGORJE26212325114-897

Lista strijelaca

31
Džumhur Mirza (FK IGMAN)
22
Zucić Ante (HNK GRUDE)
21
Šunj Mirza (FK IGMAN)
18
Stanković Petar (HNK STOLAC)
16
Ivković Ivan (NK TROGLAV 1918)
14
Parlov Josip (HŠK POSUŠJE)
13
Hodžić Aner (NK TROGLAV 1918)
Pandžić Marko (FK LEOTAR)
12
Miličević Stipe (HŠK POSUŠJE)
11
Grubišić Toni (HŠK POSUŠJE)
Tiro Kerim (FK IGMAN)
10
Ćurdo Branko (HŠK POSUŠJE)
Cvjetičanin Denni (HNK ČAPLJINA)
Planinić Branimir (HNK BROTNJO)
9
Andrijašević Đorđe (FK VELEŽ)
Brajković Martin (HNK ČAPLJINA)
Kozić Harun (FK IGMAN)
Mikulić Luka (HŠK POSUŠJE)
Perić Ivan (HNK TOMISLAV)
8
Brekalo Anđelo (NK LJUBUŠKI)
Glogovac Matija (FK LEOTAR)
Kulaglić Edis (NK GOŠK)
Markota Filip (HNK GRUDE)
Pehar Dino (HNK BROTNJO)
Šakić Mihael (NK TROGLAV 1918)
Stanić Ivan (HNK ČAPLJINA)
7
Brkić Semir (FK IGMAN)
Čamo Leonardo (HNK NEUM)
Imamović Tahir (FK IGMAN)
Ljubenko Pavle (FK LEOTAR)
Pažin Sven (HNK STOLAC)
Perković Teo (NK TROGLAV 1918)
Šemšić Ajdin (NK GOŠK)
6
Barišić Lukas-Nini (NK MEĐUGORJE)
Bevanda Augustin (HNK BROTNJO)
Crnjac Marko (HNK BROTNJO)
Duran Samed (FK IGMAN)
Kalfić Gabriel Nevenko (HNK ČAPLJINA)
Marić Stjepan (HNK NEUM)
Marijanović Mirko (NK MEĐUGORJE)
Prkačin Kristijan (HNK STOLAC)
Prodanović Sergej (FK VELEŽ)
5
Bagarić Ivan (HNK TOMISLAV)
Pervan Nikica (NK TROGLAV 1918)
Baković MIro (HNK TOMISLAV)
Ćorić Kristijan (HNK BROTNJO)
Đugum Nijaz (HNK TOMISLAV)
Galić Josip (HŠK POSUŠJE)
Granić Matej (NK LJUBUŠKI)
Kapor Matej (FK LEOTAR)
Kozarić Jakov (HNK ČAPLJINA)
Pejović Stefan (FK LEOTAR)
Previšić Marko (HNK NEUM)
Spajić Stjepan (HNK GRUDE)
Sučić Ante (HNK TOMISLAV)
4
Antunović Gabriel (NK LJUBUŠKI)
Blažević Marko (HNK ČAPLJINA)
Bogdan Ivan (HNK NEUM)
Kraljević Marko (HŠK POSUŠJE)
Krmek Ilija (HNK NEUM)
Ljeljak Haris (NK GOŠK)
Pavlinović Niko (NK TROGLAV 1918)
Pavlović Ivan (NK GOŠK)
Perić Josip (HNK TOMISLAV)
Puhalo Dražen (FK LEOTAR)
3
Milićević Matej (HNK BROTNJO)
Anđelić Alen (FK IGMAN)
Bilić Gabrijel (NK TROGLAV 1918)
Bogdanović Antonio (HNK NEUM)
Brajković Mile (HNK BROTNJO)
Čuljak Petar (HNK GRUDE)
Filipović Filip (HŠK POSUŠJE)
Hebibović Harun (FK IGMAN)
Hondo Tarik (FK IGMAN)
Jokanović Tibor (FK VELEŽ)
Jukić Ante (HŠK POSUŠJE)
Jurković Mirko (HNK STOLAC)
Karadža Arel (NK GOŠK)
Lukić Gabrijel (HNK STOLAC)
Marić Ivan (NK GOŠK)
Milojević Marko (FK LEOTAR)
Miočić Niko (HŠK POSUŠJE)
Muslimić Haris (FK IGMAN)
Papić Kristijan (HNK TOMISLAV)
Pavković Ante (HŠK POSUŠJE)
Perutina Danijel (HNK STOLAC)
Popović Goran (FK LEOTAR)
Prlić Stjepan (HNK GRUDE)
Vegar Ante (NK LJUBUŠKI)
Vujović Miloš (FK VELEŽ)
Vukosav Miljan (FK VELEŽ)
2
Ljoljić Marko (HNK STOLAC)
Matijašević Luka (NK LJUBUŠKI)
Bejatović Mihajlo (FK VELEŽ)
Bekavac Fran (NK TROGLAV 1918)
Bešo Faris (HNK STOLAC)
Bule Gabrijel (HNK ČAPLJINA)
Ćosić Ivano Ante (NK MEĐUGORJE)
Dugandžić Luka (HNK BROTNJO)
Duvnjak Tomislav (HNK TOMISLAV)
Glavaš Valentin (HNK NEUM)
Jakovljević Dominik (HNK BROTNJO)
Jozipović Tomislav (NK MEĐUGORJE)
Jukić Domagoj (NK TROGLAV 1918)
Jurčić Luka (HŠK POSUŠJE)
Jurkić Marko (NK TROGLAV 1918)
Karačić Ivano (HNK BROTNJO)
Karlušić Luka (NK GOŠK)
Katić Luka (HNK NEUM)
Katura Ivan (HNK GRUDE)
Knezović Luka (NK MEĐUGORJE)
Komlen David (FK VELEŽ)
Kujundžić Brano (HNK ČAPLJINA)
Kvesić Ante (HŠK POSUŠJE)
Lesko Mirko (HNK BROTNJO)
Madunić Ivan (HNK TOMISLAV)
Marić Ivan (HŠK POSUŠJE)
Milošević Marko (FK VELEŽ)
Naletilić Lovro (NK MEĐUGORJE)
Pejić Stjepan (HNK GRUDE)
Pirija Arman (FK IGMAN)
Prskalo Petar (NK MEĐUGORJE)
Raič Ivan (HNK STOLAC)
Ravlić Grgo (HNK GRUDE)
Rebac Zvonimir (NK GOŠK)
Sopta Josip (NK LJUBUŠKI)
Šteko Kristijan (HNK TOMISLAV)
Šunjić Josip (NK GOŠK)
Sušac Anteo (HNK ČAPLJINA)
Šuta Aldin (NK GOŠK)
Šutalo Luka (HNK ČAPLJINA)
Vranjković Nikola (HŠK POSUŠJE)
Zorić Luka (NK GOŠK)
Zubac Šimun-Luka (NK GOŠK)
1
Milićević Emanuel (HNK ČAPLJINA)
Prusina David (NK LJUBUŠKI)
Bakalar Josip (HNK ČAPLJINA)
Barišić Marko (NK TROGLAV 1918)
Beljo Josip (HNK BROTNJO)
Berišić Ante (HNK BROTNJO)
Blagoje Marin (HNK ČAPLJINA)
Bošnjak Ivan (HŠK POSUŠJE)
Bošnjak David (HŠK POSUŠJE)
Brešić Mate (NK TROGLAV 1918)
Brnić Ante (NK TROGLAV 1918)
Budimir Kažimir (HNK TOMISLAV)
Burkić Anel (NK TROGLAV 1918)
Čamo Josip (HNK NEUM)
Čičak Nevenko (HNK TOMISLAV)
Drežnjak Ante (NK MEĐUGORJE)
Glavan Radivoje (FK LEOTAR)
Hasić Tarik (HNK ČAPLJINA)
Iličić Ivan (HNK GRUDE)
Iličić Ivan (HNK GRUDE)
Kalfić Rafael Nikola (HNK ČAPLJINA)
Kazić Kenan (FK IGMAN)
Kljakić Đorđe (FK VELEŽ)
Krešić Domagoj (HNK NEUM)
Krezo Matej (NK TROGLAV 1918)
Kulaš Filip (HNK ČAPLJINA)
Ljolje Borna (HNK BROTNJO)
Luburić Ivan (NK LJUBUŠKI)
Madžar Filip (NK TROGLAV 1918)
Maslać Luka (HNK NEUM)
Matić Jozo (HNK TOMISLAV)
Matić Filip (HNK NEUM)
Mustapić Patrik (HNK NEUM)
Palac Mihael (HNK GRUDE)
Pantić Nikolas David (FK VELEŽ)
Pehar Ivano (HNK ČAPLJINA)
Perić Filip (HNK STOLAC)
Popović Stefan (FK LEOTAR)
Previšić Antonio (HNK NEUM)
Raič Marin (HNK BROTNJO)
Rajič Kristijan (NK GOŠK)
Ratković Miloš (FK VELEŽ)
Roga Tin (NK MEĐUGORJE)
Rutešić Miljan (FK LEOTAR)
Salatić Andrija (FK LEOTAR)
Samardžić Petar (FK LEOTAR)
Sentić Petar (HNK NEUM)
Šteko Mario (HNK TOMISLAV)
Šušak Karlo (HŠK POSUŠJE)
Sušilović Ivano (HNK TOMISLAV)
Šutalo Matko (NK GOŠK)
Šutalo Luka (NK GOŠK)
Suvajac Mijat (FK LEOTAR)
Telebak Danilo (FK VELEŽ)
Trbonja Adnan (NK GOŠK)
Visković Mladen (NK TROGLAV 1918)
Vuković Mirko (FK LEOTAR)
Zlopaša Petar (NK LJUBUŠKI)
Žunić Nedim (NK TROGLAV 1918)
Autogol
2
Pervan Nikica (NK TROGLAV 1918)
Autogol
1
Bagarić Ivan (HNK TOMISLAV)
Barišić Lukas-Nini (NK MEĐUGORJE)
Kolak Andrija (HNK GRUDE)
Ljoljić Marko (HNK STOLAC)
Matijašević Luka (NK LJUBUŠKI)
Milićević Emanuel (HNK ČAPLJINA)
Milićević Matej (HNK BROTNJO)
Okuka Rastko (FK VELEŽ)
Pikula Đorđe (FK VELEŽ)
Prusina David (NK LJUBUŠKI)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 34. kola Omladinska liga BiH grupa Jug – Juniori

Ekipa Igmana iz Konjica je…

Izaberi kategoriju