sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 2 – JUNIORI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
30NK ČELIK - NK FORTUNA3:3
30NK ŽEPČE 1919 - FK BORAC4:0
30NK NATRON - NK KISELJAK1:0
30NK ROMARI - BFK SIMM BAU3:0*
30FK RUDAR (K) - NK TRAVNIK3:2
30NK TOŠK - NK KRIVAJA2:0

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK ČELIK26251014614+13276
2NK ROMARI26204210726+8164
3FK MLADOST2618268733+5456
4FK RUDAR (K)2616288745+4250
5NK TOŠK2614396760+745
6NK ŽEPČE 191926132116052+841
7NK TRAVNIK26121136079-1937
8NK FORTUNA269894761-1435
9NK KRIVAJA2692153480-4629
10FK BORAC2681173491-5725
11BFK SIMM BAU2665153668-3223
12NK NATRONcom.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@8ef05f322663172876-4818
13NK KISELJAK2643193563-2815
14NK VITEZ26232122102-809

Lista strijelaca

38
Muminović Alen (FK RUDAR (K))
28
Ahmetspahić Benjamin (NK ČELIK)
25
Delić Hamza (FK MLADOST)
21
Šijerkić Tarik (NK ŽEPČE 1919)
18
Gasal Berin (NK TRAVNIK)
17
Hasanbašić Emelin (NK TOŠK)
Smajlović Nedim (NK ČELIK)
16
Baručija Hanan (NK ČELIK)
Spahić Vedad (NK ČELIK)
14
Krišto Marko (NK ROMARI)
Lišić Nerman (NK KRIVAJA)
Petrušić Luka (NK ROMARI)
13
Barnjak Luka (NK TRAVNIK)
Deljkić Anes (NK TOŠK)
12
Čičak Irhad (NK ROMARI)
Karić Emin (NK FORTUNA)
Prnjavorac Vedad (NK TOŠK)
11
Heco Faris (NK ČELIK)
Ismić Aldin (FK RUDAR (K))
Oruč Edvin (NK FORTUNA)
Palačkić Emrah (NK ČELIK)
10
Zahirović Hanan (NK ČELIK)
9
Muslija Fikret (BFK SIMM BAU)
Ramić Selvedin (NK ROMARI)
Visković Dario (NK ROMARI)
8
Ahmetović Senaid (FK BORAC)
Grahić Amer (FK MLADOST)
7
Avdispahić Mirza (FK MLADOST)
Babić Eman (NK ČELIK)
Cvrčak Hasan (NK NATRON)
Hrustanović Emre (NK TRAVNIK)
Kobačić Ante (NK KISELJAK)
Kubat Ajden (NK ČELIK)
Selimović Mustafa (FK MLADOST)
Švago Adem (NK ROMARI)
6
Čepalo Faris (NK ROMARI)
Sinanović Almir (NK TOŠK)
Bradarić Emrah (NK ČELIK)
Cikotić Danis (NK ŽEPČE 1919)
Ogrić Harun (NK TOŠK)
Suljević Denijal (FK MLADOST)
5
Bavrka Davor (NK VITEZ)
Delić Emrah (NK ŽEPČE 1919)
Drobić Tarik (FK BORAC)
Đulan Adis (NK FORTUNA)
Jozinović Mario (NK ŽEPČE 1919)
Mandžuka Kerim (NK TRAVNIK)
Mustajbegović Azer (NK KISELJAK)
Omerović Vehid (FK RUDAR (K))
Šljivo Muhamed (FK RUDAR (K))
Smolo Rijad (FK MLADOST)
Vehabović Ado (FK RUDAR (K))
Zvekic Enis (NK KRIVAJA)
4
Smajić Suljo (FK BORAC)
Šušić Usama (NK KRIVAJA)
Begić Anes (FK MLADOST)
Begović Anel (NK TRAVNIK)
Bureković Ahmed (NK FORTUNA)
Čečura Darko (NK ROMARI)
FEJZIĆ Emin (FK RUDAR (K))
Hodžić Amer (NK ČELIK)
Kalabić Eldar (NK TOŠK)
Kovač Vedad (NK FORTUNA)
Kozlo Semir (FK MLADOST)
Kurdić Kenan (FK BORAC)
Mangafić Ali (NK TRAVNIK)
Mustafić Eldar (BFK SIMM BAU)
Oroz Bruno (NK KISELJAK)
Pandžić Tarik (BFK SIMM BAU)
Pavlović Filip (NK KISELJAK)
Sadiković Ajdin (NK TOŠK)
Suljaković Leis (NK NATRON)
3
Brljak Eren (NK NATRON)
Alagić Din-Mahdi (NK ČELIK)
Bilić Marin (NK KISELJAK)
Budim Matej (NK ŽEPČE 1919)
Fuško Danis (NK VITEZ)
Hadrović Eldar (FK RUDAR (K))
Hasanić Mirza (BFK SIMM BAU)
Isić Jan Zlatan (NK TRAVNIK)
Kasum Ermin (NK TRAVNIK)
Keško Anel (NK TRAVNIK)
Lovrić Marin (NK TRAVNIK)
Mehić Armin (NK KRIVAJA)
Muminović Atif (NK NATRON)
Obralić Vedad (NK NATRON)
Omerović Nermin (NK NATRON)
Palić Alen (FK MLADOST)
Pehlivanović Anes (NK ŽEPČE 1919)
Perković Petar (NK ŽEPČE 1919)
Podojak Imad (NK NATRON)
Ramić Dževad (BFK SIMM BAU)
2
Delić Ajdin (FK RUDAR (K))
Bajraktarević Hanan (NK TOŠK)
Begić Ajdin (FK RUDAR (K))
Bektaš Džemil (NK FORTUNA)
Berbić Ajdin (FK MLADOST)
Blaž Mirko (NK ROMARI)
Bošnjak Marko (NK ROMARI)
Delić Admir (BFK SIMM BAU)
Đelilović Đenan (NK ROMARI)
Furundžija Petar (NK VITEZ)
Gljiva Edis (NK TRAVNIK)
Gluhić Eldar (NK KRIVAJA)
Habibović Adin (NK VITEZ)
Hadžić Salih (FK MLADOST)
Hajrić Imran (NK VITEZ)
Halep Ajdin (NK TRAVNIK)
Hasanić Semin (NK NATRON)
Japaur Ajdin (NK KISELJAK)
Kapić Muamer (BFK SIMM BAU)
Karahmet Emir (NK KISELJAK)
Kraljević Marko (NK KISELJAK)
Martić Ivan (NK ŽEPČE 1919)
Marušić Maid (NK KRIVAJA)
Osmanbegović Rijad (BFK SIMM BAU)
Parić Emrah (NK ROMARI)
Penjo Ismar (FK MLADOST)
Pepelar Sanjin (NK ŽEPČE 1919)
Ramić Admir (FK RUDAR (K))
Selimović Admir (NK KRIVAJA)
Šemić Rijad (FK MLADOST)
Sivac Amar (NK ČELIK)
Škaljo Mirza (NK ČELIK)
Tokalić Munir (FK RUDAR (K))
Varupa Aldin (NK TRAVNIK)
Žižo Admir (FK BORAC)
Zjajić Harun (FK BORAC)
1
Gajdić Almin (NK NATRON)
Milanović Marin (NK KISELJAK)
Smajlović Muhamed (NK NATRON)
Horić Emrah (NK VITEZ)
Abramušić Kristijan (NK ŽEPČE 1919)
Babaluk Esmer (NK KISELJAK)
Barnjak Matej (NK VITEZ)
Bavrka Petar (NK ROMARI)
Bečirhodžić Armin (FK RUDAR (K))
Bekrić Amel (FK BORAC)
Bešić Ilhan (NK NATRON)
Brljak Mahir (NK VITEZ)
Bulajić Tomislav (NK ŽEPČE 1919)
Čajić Adnan (BFK SIMM BAU)
Čečura Danijel (NK ROMARI)
Delić Besim (NK TOŠK)
Đidić Izet (NK VITEZ)
Đido Lovre (NK ROMARI)
Dragić Jadran (NK ŽEPČE 1919)
Drmać Mladen (NK KISELJAK)
Goran Rijad (NK TRAVNIK)
Grgić Denis (NK KISELJAK)
Halilović Ermin (NK FORTUNA)
Hasičević Nadir (NK NATRON)
Hidić Benjamin (NK ROMARI)
Hrnjić Muhamed (FK BORAC)
Husić Elvir (FK RUDAR (K))
Isić Bilal (NK TOŠK)
Jakovljević Mateo (NK ŽEPČE 1919)
Jakupović Vedad (FK MLADOST)
Jašarević Eman (FK RUDAR (K))
Kadušić Almedin (NK TOŠK)
Kadušić Mujo (NK TOŠK)
Kadušić Almin (NK NATRON)
Kafadar Toni (NK ROMARI)
Kamber Džejlan (NK FORTUNA)
Karahmet Harun (NK KISELJAK)
Karić Ajdin (NK FORTUNA)
Kasumović Bakir (NK VITEZ)
Kendić Faruk (BFK SIMM BAU)
Keškić Ivano (NK ŽEPČE 1919)
Klisura Muhamed (NK TRAVNIK)
Kozica Harun (FK MLADOST)
Krišto David (NK VITEZ)
Medrić Faruk (FK RUDAR (K))
Mehić Emrah (NK ŽEPČE 1919)
Miškić Marko (NK ŽEPČE 1919)
Mišković Mateo (NK VITEZ)
Mrakić Esmir (NK TRAVNIK)
Mujaković Ajdin (FK BORAC)
Mulasmajić Azur (NK FORTUNA)
Muminović Dženad (NK NATRON)
Murtić Emir (NK ČELIK)
Petrović David (FK BORAC)
Pivić Amar (NK FORTUNA)
Purač Emir (BFK SIMM BAU)
Puščul Ammar (NK FORTUNA)
Radić Karlo (NK ŽEPČE 1919)
Ramić Edvin (FK BORAC)
Šahman Belmin (NK NATRON)
Saletović Enis (NK FORTUNA)
Salkić Adem (NK ČELIK)
Sarajčić Muharem (NK FORTUNA)
Silajdžić Denijal (FK MLADOST)
Šipić Ivan (NK ROMARI)
Smriko Imran (NK FORTUNA)
Spahić Adin (NK NATRON)
Subašić Amrun (FK BORAC)
Topoljak Ahmed (NK ČELIK)
Tukić Miralem (NK TOŠK)
Ugarak Hamza (FK MLADOST)
Varupa Salih (NK ROMARI)
Vehabović Hajrudin (BFK SIMM BAU)
Zahirović Benjamin (FK MLADOST)
Autogol
2
Burkić Ermin (NK KRIVAJA)
Delić Ajdin (FK RUDAR (K))
Horić Emrah (NK VITEZ)
Sinanović Almir (NK TOŠK)
Autogol
1
Begunić Mustafa (NK TOŠK)
Brljak Eren (NK NATRON)
Gajdić Almin (NK NATRON)
Hasanić Haris (NK NATRON)
Milanović Marin (NK KISELJAK)
Mišković Filip (NK KISELJAK)
Ogrić Haris (FK BORAC)
Ravlija Ivan (FK MLADOST)
Smajić Suljo (FK BORAC)
Smajlović Muhamed (NK NATRON)
Čepalo Faris (NK ROMARI)
Šušić Usama (NK KRIVAJA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 30. kola Omladinska liga BiH grupa Centar 2 – Juniori

NK ČELIK – NK…

Izaberi kategoriju