sportisimo.ba

Omladinska liga BiH grupa CENTAR 1 – JUNIORI

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
34NK STUPČANICA - FK FAMOS1:2
34NK ILIJAŠ - FK ŽELJEZNIČAR-:-
34FK RUDAR (B) - FK FAMOS I.ILIDŽA0:2
34FK SUTJESKA - NK BOSNA4:6
34FK SARAJEVO - FK GORAŽDE3:1
34FK SLAVIJA - FK IGMAN0:3
34NK SAŠK NAPREDAK - FK NOVI GRAD1:1
34FK UNIS - FK ROMANIJA2:2

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK IGMAN3226249728+6980
2FK FAMOS32254312031+8979
3FK SARAJEVO32245313227+10577
4FK SLAVIJA3219498749+3861
5NK STUPČANICA3218598752+3559
6FK ŽELJEZNIČAR3117689645+5157
7NK BOSNA3115887860+1853
8FK GORAŽDE32143157676045
9FK SUTJESKA31132165269-1741
10FK BATON32124167568+740
11NK SAŠK NAPREDAK32117146977-840
12NK ILIJAŠ31116145363-1039
13FK NOVI GRAD3288165667-1132
14FK UNIS32922153116-6329
15FK ROMANIJA32732248110-6224
16FK FAMOS I.ILIDŽA32512642124-8216
17FK RUDAR (B)32023011170-1592

Lista strijelaca

30
Karadžuz Haris (FK SARAJEVO)
28
Lubura Mihajlo (FK SLAVIJA)
26
Doljančić Sedin (NK STUPČANICA)
23
Džebo Edin (FK ŽELJEZNIČAR)
Hodžić Anel (FK SARAJEVO)
22
Peljto Tarik (NK SAŠK NAPREDAK)
20
Čaušević Aldin (FK GORAŽDE)
19
Šopović Tarik (FK FAMOS)
Šurković Amar (FK NOVI GRAD)
Svraka Meris (FK FAMOS)
18
Mahmutović Hasan (NK STUPČANICA)
Musić Hamza (NK SAŠK NAPREDAK)
Tomašević Nikša (FK FAMOS I.ILIDŽA)
16
Bostandžić Tarik (FK IGMAN)
15
Jusufović Eldar (NK BOSNA)
Kulić Emin (NK ILIJAŠ)
Merdžanović Emman (FK FAMOS)
14
Bajrica Enver (FK GORAŽDE)
Bravo Ensar (FK IGMAN)
Miljanović Adin (FK BATON)
13
Ignjić Mihajlo (FK ROMANIJA)
Dragičević Miloš (FK SUTJESKA)
Kulovac Faris (FK ŽELJEZNIČAR)
Stjepić Lazar (FK SLAVIJA)
12
Dragolovčanin Asad (FK FAMOS)
Jakupović Vedad (NK STUPČANICA)
Omanović Amar (NK BOSNA)
Šišić Faris (FK BATON)
11
Agić Benjamin (NK BOSNA)
Čahut Danin (FK SARAJEVO)
Jusić Tarik (NK STUPČANICA)
Kujača Đorđe (FK SLAVIJA)
Mehmedspahić Abdulkerim (FK SARAJEVO)
Primorac Nikola (FK FAMOS)
Suljić Vedad (FK SARAJEVO)
10
Bajrović Riad (FK SARAJEVO)
Islamagić Arnes (FK GORAŽDE)
Kreho Anel (FK ŽELJEZNIČAR)
9
Adilović Mirza (FK NOVI GRAD)
Ćosović Tarik (FK BATON)
Huseinović Nedim (NK ILIJAŠ)
Kozić Anadin (NK STUPČANICA)
Ligata Ali (FK IGMAN)
Ristović Slaviša (FK SUTJESKA)
8
Bajtarević Kerim (FK UNIS)
Bjelić Rijad (FK UNIS)
Čolaković Danin (NK SAŠK NAPREDAK)
Džomba Almedin (FK GORAŽDE)
Mekić Imran (FK BATON)
Operta Dino (NK ILIJAŠ)
Vejseli Ammar (FK FAMOS)
7
Adilović Ahmed (NK BOSNA)
Ančić Andrej (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Buza Almin (NK BOSNA)
Ćosović Bakir (FK ŽELJEZNIČAR)
Humić Almin (FK IGMAN)
Islamagić Ajdin (FK GORAŽDE)
Karahodža Aldin (FK SARAJEVO)
Osmanagić Elvir (FK IGMAN)
Spahić Eman (FK UNIS)
Stupar Nikola (FK ROMANIJA)
Suljević Rajan (FK FAMOS)
Timotija Đorđe (FK SLAVIJA)
6
Arnautović Mirza (FK BATON)
Gagula Omar (FK ŽELJEZNIČAR)
Jonuz Emrah (FK IGMAN)
Korman Adin (FK NOVI GRAD)
5
Uzunalić Amel (NK BOSNA)
Alić Hamza (FK IGMAN)
Čelan Gabrijel (FK SLAVIJA)
Dedović Kerim (FK SARAJEVO)
Hodžić Harun (FK NOVI GRAD)
Imamović Muhamed (FK GORAŽDE)
Kadrić Zakir (FK IGMAN)
Karavdić Amel (NK STUPČANICA)
Lemeš Edvin (NK BOSNA)
Maksić Strahinja (FK SLAVIJA)
Masnopita Harun (NK ILIJAŠ)
Matović Marko (FK ROMANIJA)
Mehak Emrah (NK BOSNA)
Mešić Faris (FK IGMAN)
Podojak Ajdin (FK NOVI GRAD)
Šetić Faruk (FK SARAJEVO)
Vrabac Mustafa (NK ILIJAŠ)
Vukadin Mihajlo (FK FAMOS I.ILIDŽA)
4
Abaz Omer (FK UNIS)
Čančar Aleksandar (FK SUTJESKA)
Ćutahija Adi (FK IGMAN)
Delipara Boris (FK ROMANIJA)
Ferhatović Rijad (FK ŽELJEZNIČAR)
Hadžiefendić Amar (FK UNIS)
Halilović Eldar (FK IGMAN)
Holjan Asmir (FK FAMOS)
Kalamujić Harad (FK FAMOS)
Kavazović Arin (FK BATON)
Komlenović Nikola (FK ROMANIJA)
Mahmutović Benjamin (NK ILIJAŠ)
Merdić Bakir (FK SARAJEVO)
Milutinović Nemanja (FK SUTJESKA)
Mujadinović Muhamed (FK BATON)
Pecikoza Ermin (NK SAŠK NAPREDAK)
Pljevljak Tarik (FK IGMAN)
Radmilović Halid (FK GORAŽDE)
Radović Sergej (FK SUTJESKA)
Radović Ivan (FK ROMANIJA)
Sejdić Elmedin (FK UNIS)
Šljivo Ibrahim (FK FAMOS)
Smajić Adnan (NK STUPČANICA)
Stanišić Dimitrije (FK SUTJESKA)
Suša Benjamin (NK BOSNA)
3
Derviškadić Emin (NK SAŠK NAPREDAK)
Atlić Talha (FK UNIS)
Avdukić Arijan (FK NOVI GRAD)
Bašić Džanin (FK RUDAR (B))
Botić Harun (FK SARAJEVO)
Bucalović Arman (FK ŽELJEZNIČAR)
Galić Deni (FK ŽELJEZNIČAR)
Gorušanović Sulejman (FK BATON)
Hasagić Arman (FK BATON)
Islam Emir (FK NOVI GRAD)
Ivazović Amar (FK UNIS)
Kavazović Amar (FK GORAŽDE)
Konjicija Mak (FK NOVI GRAD)
Kovač Mihajlo (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Kujača Stefan (FK SLAVIJA)
Obrenović Darko (FK SUTJESKA)
Omerhodžić Mirza (FK SARAJEVO)
Pašukan Dani (FK BATON)
Pušara Nikola (FK SLAVIJA)
Sarajlić Val (FK ŽELJEZNIČAR)
Šaran Dino (FK ŽELJEZNIČAR)
Sefer Edin (FK ŽELJEZNIČAR)
2
Adilović Arman (NK SAŠK NAPREDAK)
Kadrić Emrah (FK RUDAR (B))
Samouković Aleksa (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Berilo Dino (FK FAMOS)
Božić Miloš (FK ROMANIJA)
Čamdžić Mirzet (FK ŽELJEZNIČAR)
Ćano Emin (FK FAMOS)
Čolaković Ado (FK UNIS)
Delalić Riad (NK SAŠK NAPREDAK)
Dragović Lazar (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Drkić Tarik (FK FAMOS)
Frljak Adnan (NK ILIJAŠ)
Gavrilović Kristijan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Grabovica Benjamin (FK ŽELJEZNIČAR)
Hodžić Nedim (FK GORAŽDE)
Hodžić Jusuf (NK ILIJAŠ)
Hubanić Benjamin (FK SARAJEVO)
Jošović Bane (FK ROMANIJA)
Jovanović Nikola (FK SUTJESKA)
Kapetanović Adnan-Adi (FK IGMAN)
Karamehić Adem (FK IGMAN)
Kovač Osman (FK ŽELJEZNIČAR)
Kulović Tarik (FK ŽELJEZNIČAR)
Mašović Alim (FK IGMAN)
Matović Luka (FK SUTJESKA)
Merseli Refik (FK SARAJEVO)
Metiljević Haris (FK FAMOS)
Močević Marko (FK ROMANIJA)
Motika Luka (FK ROMANIJA)
Prelić Kemal (NK BOSNA)
Šabanović Benjamin (FK BATON)
Šaljić Vedad (FK IGMAN)
Šišić Hamza (NK STUPČANICA)
Stanić Milan (FK SUTJESKA)
Stupar Jovan (FK SLAVIJA)
Trifković Mihailo (FK SLAVIJA)
Vojinović Borjan (NK SAŠK NAPREDAK)
1
Gušić Bećir (FK ŽELJEZNIČAR)
Žgalj Semin (FK RUDAR (B))
Abdukić Adnan (FK RUDAR (B))
Agović Eldar (NK SAŠK NAPREDAK)
Amidović Amer (FK NOVI GRAD)
Anđelić Đorđe (FK SUTJESKA)
Andrić Luka (FK SLAVIJA)
Arnautović Idriz (FK RUDAR (B))
Bašić Haris (NK STUPČANICA)
Bavrka Luka (FK ŽELJEZNIČAR)
Bećirović Lukman (FK FAMOS)
Biser Tarik (FK GORAŽDE)
Bjelogrlić Aleksej (FK SUTJESKA)
Bošnjo Almin (FK SARAJEVO)
Brković Amin (FK IGMAN)
Ćulov Emil (FK ŽELJEZNIČAR)
Cvijetić Aleksa (FK SUTJESKA)
Deliomerović Arman (NK SAŠK NAPREDAK)
Divjan Tarik (FK IGMAN)
Elez Vasilije (FK SLAVIJA)
Forcan Vuk (FK SLAVIJA)
Furtula Sergej (FK SLAVIJA)
Goletić Ahmed (FK ŽELJEZNIČAR)
Golijanin Đorđe (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Gutalj Stefan (FK ROMANIJA)
Hadžović Elhan (FK NOVI GRAD)
Hamdan Ali Said (FK UNIS)
Hasan-Ahmad Mahir (NK SAŠK NAPREDAK)
Hasanković Salih (FK BATON)
Hodžić Faik (FK UNIS)
Hodžić Ammar (FK ŽELJEZNIČAR)
Hodžić Bećir (NK SAŠK NAPREDAK)
Hot Rijad (FK ŽELJEZNIČAR)
Hujdur Irhad (FK FAMOS)
Imamović Emir (NK SAŠK NAPREDAK)
Isović Benjamin (NK SAŠK NAPREDAK)
Kadrić Bakir (NK BOSNA)
Kaltak Arman (FK IGMAN)
Kapetanović Inan (FK BATON)
Kapetanović Kenan (NK STUPČANICA)
Karadža Amel (FK SARAJEVO)
Kopić Ilhan (FK SARAJEVO)
Koprivica Pavle (FK SUTJESKA)
Kovač Malik (FK RUDAR (B))
Kurtalić Amar (FK IGMAN)
Ljuca Adnan (FK BATON)
Lokvančić Kemal (FK FAMOS)
Mahmutović Emin (NK ILIJAŠ)
Mamela Eldar (FK RUDAR (B))
Manso Harun (NK STUPČANICA)
Mičić Sergej (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Milidragović Nenad (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Mršo Zikrudin (FK FAMOS)
Operta Amar (NK BOSNA)
Osmanović Ibrahim (NK BOSNA)
Pepić Bakir (NK STUPČANICA)
Poturović Ali (FK ŽELJEZNIČAR)
Puška Tarik (FK BATON)
Salameh Ahmed (FK NOVI GRAD)
Šatrović Abdulah Adin (FK FAMOS)
Šehović Nedim (FK SARAJEVO)
Sekulić Branko (FK SUTJESKA)
Šešlak Ognjen (FK SARAJEVO)
Suljkić Amel (FK UNIS)
Tabučija Imran (NK ILIJAŠ)
Tanić Đorđe (FK SLAVIJA)
Uglješa Ervin (FK GORAŽDE)
Vukmanović Andrej (FK SLAVIJA)
Zejnelagić Ismir (NK SAŠK NAPREDAK)
Autogol
2
Hodžić Ibrahim (FK UNIS)
Spahović Ajdin (FK BATON)
Autogol
1
Adilović Arman (NK SAŠK NAPREDAK)
Begović Irfan (NK SAŠK NAPREDAK)
Botić Muhamed (FK RUDAR (B))
Buljević Filip (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Dedović Elvir (FK RUDAR (B))
Derviškadić Emin (NK SAŠK NAPREDAK)
Divjan Ajdin (FK NOVI GRAD)
Džafić Muhamed (NK BOSNA)
Gušić Bećir (FK ŽELJEZNIČAR)
Ignjić Mihajlo (FK ROMANIJA)
Jovanović Kristijan (FK SUTJESKA)
Kadrić Emrah (FK RUDAR (B))
Koprdža Zinedin (FK RUDAR (B))
Muslić Emil (FK GORAŽDE)
Samouković Aleksa (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Selimović Faris (FK RUDAR (B))
Uzunalić Amel (NK BOSNA)
Žgalj Semin (FK RUDAR (B))
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 34. kola Omladinska liga BiH grupa Centar 1 – Juniori

NK STUPČANICA – FK…

Izaberi kategoriju