sportisimo.ba

Kvalitetna liga predpionira grupa “A”

Rezultati

UtakmicaRezultat
FK RUDAR (K) - NK ČELIK4:0
NK TEMPO SPORT - FK MLADOST1:2
NK SPORTING - NK STUPČANICA3:0
FK RUDAR Breza - NK FORTUNA0:4

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK RUDAR Breza - NK BOSNA
NK FORTUNA - NK SPORTING
NK STUPČANICA - NK TEMPO SPORT
FK MLADOST - FK RUDAR (K)

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK FORTUNA11920394+3529
2FK RUDAR Breza117221611+523
3FK MLADOST11632238+1521
4FK RUDAR (K)105321410+418
5NK TEMPO SPORT105233016+1417
6NK ČELIK115152523+216
7NK SPORTING112091332-196
8NK BOSNA10127520-155
9NK STUPČANICA110110344-411

Lista strijelaca

9
Memčić Amar (NK FORTUNA)
8
Begagić Imran (NK TEMPO SPORT)
Smriko Ismar (NK ČELIK)
6
Čizmić Afan (NK FORTUNA)
5
Amidžić Mahir (FK RUDAR (K))
Ibraković Harun (NK TEMPO SPORT)
Kulalić Bakir (NK TEMPO SPORT)
Merdić Almin (FK MLADOST)
Pašić Emrah (NK SPORTING)
Podojak Davud (NK ČELIK)
4
Ahmedspahić Daris (FK RUDAR Breza)
Ganić Emin (FK MLADOST)
Hurem Eman (NK FORTUNA)
Krišto Leon (NK TEMPO SPORT)
Omerović Eldar (FK MLADOST)
Šarić Ismar (NK FORTUNA)
Serdarević Muhamed (NK TEMPO SPORT)
3
Akrapović David (NK SPORTING)
Bureković Ajnur (NK FORTUNA)
Džider Fahrudin (FK RUDAR (K))
Ibrahimi Fatmir (NK FORTUNA)
Kurtović Emil (FK MLADOST)
Marković Luka (FK RUDAR Breza)
Milošević Aleksandar (NK FORTUNA)
Ormanović Semin (NK ČELIK)
Salketić Eldar (FK RUDAR Breza)
2
Durmo Nedim (NK FORTUNA)
Efendić Davud (NK TEMPO SPORT)
Hilić Hanan (NK SPORTING)
Karić Damir (NK STUPČANICA)
Kovač Enis (FK MLADOST)
Krehmić Amar (NK ČELIK)
Muftić Alija (FK RUDAR Breza)
Tatar Kemal (NK BOSNA)
Uzunalić Almin (NK BOSNA)
1
Ahmić Harun (NK ČELIK)
Bašić Asim (FK RUDAR Breza)
Bečić Erol (NK FORTUNA)
Berbić Eman (FK MLADOST)
Bliznović Eman (FK RUDAR (K))
Bolić Muhamed (NK STUPČANICA)
Brodlija Rijad (FK RUDAR (K))
Bulagić Halid (NK SPORTING)
Delibašić Imran (FK RUDAR (K))
Duraković Čamil (NK FORTUNA)
Frljak Vedad (FK RUDAR Breza)
Ganibegović Tarik (FK RUDAR (K))
Grošo Emil (FK RUDAR Breza)
Hadžić Davud (FK MLADOST)
Huseinspahić Edin (NK SPORTING)
Huskić Benjamin (NK ČELIK)
Ibrić Affan (NK TEMPO SPORT)
Ismić Faris (NK FORTUNA)
Kaknjo Ahmed (NK TEMPO SPORT)
Kobilica Elmin (NK ČELIK)
Kusić Bilal (FK MLADOST)
Mehanija Ahmed (NK SPORTING)
Migić Mirza (FK MLADOST)
Mitrović Petar (NK ČELIK)
Mujić Nedim (NK ČELIK)
Palavra Lidio (NK FORTUNA)
Perčo Davud (NK ČELIK)
Redžić Avdija (NK BOSNA)
Šabić Sanjin (FK RUDAR Breza)
Škorić Ensar (FK RUDAR (K))
Šljivo Eldar (FK MLADOST)
Smajić Ahmed (FK RUDAR (K))
Prikaži tabele Sakrij tabele

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 12. kola Kvalitetne lige predpionira grupe A.

U Prvoj utakmici…

Izaberi kategoriju