sportisimo.ba

Kvalitetna liga pionira grupa “B”

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK POBJEDA - NK TOŠK0:3
NK ŽEPČE 1919 - NK NOVI ŠEHER3:0
NK MOŠEVAC - NK DON BOSCO-:-
NK USORA - NK KRIVAJA-:-
FK BORAC - NK NATRON0:1
NK NEMILA - BFK SIMM BAU2:1

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK TOŠK - BFK SIMM BAU
NK NEMILA - FK BORAC
NK NATRON - NK USORA
NK KRIVAJA - NK MOŠEVAC
NK DON BOSCO - NK ŽEPČE 1919
NK NOVI ŠEHER - NK POBJEDA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK TOŠK161501639+5445
2NK DON BOSCO1613216810+5841
3NK NOVI ŠEHER1711245426+2835
4NK KRIVAJA1610424410+3434
5NK ŽEPČE 19191710254523+2232
6FK BORAC1710166718+4931
7BFK SIMM BAU176292442-1820
8NK POBJEDA1743102035-1515
9NK NEMILA1641111848-3013
10NK NATRON1731131067-5710
11NK MOŠEVAC1622121868-508
12NK USORA160214378-752

Lista strijelaca

29
Mostarac Matej (NK DON BOSCO)
25
Muratović Amar (NK TOŠK)
23
Ćorić Adnan (FK BORAC)
18
Martić Domagoj (NK ŽEPČE 1919)
17
Sinanović Imad (NK KRIVAJA)
16
Sijahović Ahmed (NK NOVI ŠEHER)
11
Čakrama Benjamin (NK NOVI ŠEHER)
9
Bakula Luka (NK DON BOSCO)
Ahmić Ensar (FK BORAC)
Aljoski Imad (NK TOŠK)
Husičić Harun (NK ŽEPČE 1919)
Ibrišimović Adin (NK POBJEDA)
7
Bešić Ramiz (NK NOVI ŠEHER)
Čolaković Faris (NK NEMILA)
Travančić Matijas (NK DON BOSCO)
6
Dubravac Nedim (BFK SIMM BAU)
Jabandžić Kerim (NK TOŠK)
Mamić Bilal (NK NOVI ŠEHER)
Muminović Nerman (NK MOŠEVAC)
Numanović Belmin (FK BORAC)
Saltagić Amar (FK BORAC)
5
Bekrić Šemsudin (NK TOŠK)
Đuhera Benjamin (NK NOVI ŠEHER)
Džinić Almin (BFK SIMM BAU)
Hadžan Admiin (FK BORAC)
Horozović Enid (NK KRIVAJA)
Omerašević Davud (NK KRIVAJA)
4
Ramljak Karlo (NK DON BOSCO)
Bekrić Mahir (NK POBJEDA)
Jukić Ilija (NK DON BOSCO)
Kokić Harun (NK TOŠK)
Lukić Ivan (NK DON BOSCO)
Maglajkić Nadir (NK KRIVAJA)
Sejmenović Amel (BFK SIMM BAU)
3
Subašić Aiman (FK BORAC)
Karabegović Danijal (NK NATRON)
Šišić Eldin (NK TOŠK)
Barbarić Andrija (NK DON BOSCO)
Bulajić Nikola (NK DON BOSCO)
Dohranović Vedad (NK ŽEPČE 1919)
Husejnagić Bakir (NK ŽEPČE 1919)
Jašić Hidajet (NK TOŠK)
Kendić Harun (NK ŽEPČE 1919)
Mahmutović Nedim (FK BORAC)
Meškić Ermin (NK NOVI ŠEHER)
Mujagić Ensar (BFK SIMM BAU)
Muminović Edin (NK MOŠEVAC)
Okanović Muhamed (NK ŽEPČE 1919)
Šabić Imran (NK KRIVAJA)
2
Tufekčić Dženis (NK NEMILA)
Aščerić Vedad (NK NEMILA)
Čolić Imad (NK ŽEPČE 1919)
Čolić Anes (NK POBJEDA)
Hadžić Nikola (NK MOŠEVAC)
Hadžismailović Armin (NK TOŠK)
HASANČIĆ EMIL (NK NATRON)
Hasaničević Daris (FK BORAC)
Hasić Sedad (NK NATRON)
Kršić Stefan (NK USORA)
Mujanović Ensar (NK NATRON)
Muminović Muhamed (NK POBJEDA)
Ramić Tarik (NK MOŠEVAC)
Torić Elmin (NK MOŠEVAC)
Vehabović Amel (BFK SIMM BAU)
1
Burejić Ahmed (NK MOŠEVAC)
Hasanbašić Fahrudin (NK TOŠK)
Mušić Almin (NK MOŠEVAC)
Alibalić Tarik (NK POBJEDA)
Alić Armin (FK BORAC)
Augustinović Marko (NK ŽEPČE 1919)
Balić Anadin (BFK SIMM BAU)
Bećirović Lukman (NK ŽEPČE 1919)
Bedak Elmir (NK POBJEDA)
Beganović Aldin (FK BORAC)
Borovac Gabrijel (NK ŽEPČE 1919)
Brka Hajrudin (FK BORAC)
Čajlaković Ahmed (NK NEMILA)
Dedić Haris (NK NEMILA)
Delić Benjamin (BFK SIMM BAU)
Delić Almin (NK NOVI ŠEHER)
Deljkić Anid (NK TOŠK)
Djedović Vedad (NK TOŠK)
Fojnica Edvin (NK KRIVAJA)
Galijašević Inas (NK TOŠK)
Grahić Hamza (NK NEMILA)
Haćimić Danin (NK KRIVAJA)
Hankić Demir (NK TOŠK)
Hasančević Ernad (NK KRIVAJA)
Hazić Sifet (NK NEMILA)
Isić Muhamed (NK NOVI ŠEHER)
Jakić Luka (NK DON BOSCO)
Krdžalić Amar (NK KRIVAJA)
Krličević Tarik (FK BORAC)
Labudović Toni (NK USORA)
Ljuca Kenan (NK KRIVAJA)
Mahmutović Ajdin (FK BORAC)
Mehičić Alen (NK TOŠK)
Mehmedović Vedad (NK POBJEDA)
Mujkić Ensar (NK KRIVAJA)
Mulahasić Vedad (NK NOVI ŠEHER)
Mutapčić Almin (NK MOŠEVAC)
Pepelar Haris (NK DON BOSCO)
Rizvić Sulejman (NK NATRON)
Tukić Sajid (BFK SIMM BAU)
Zovko Marko (NK DON BOSCO)
Prikaži tabele Sakrij tabele

NK TOŠK bio je apsolutno dominantan u susretu protiv NK Usora, postigavši impresivnih 7…

Izaberi kategoriju