sportisimo.ba

Kvalitetna liga predpionira grupa “B”

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK TOŠK - NK NATRON2:3
NK KRIVAJA - NK NEMILA2:1
NK DON BOSCO - BFK SIMM BAU5:1
NK NOVI ŠEHER - FK BORAC1:3
NK POBJEDA - NK USORA7:0
NK ŽEPČE 1919 - NK MOŠEVAC0:0

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK ŽEPČE 1919 - NK TOŠK
NK MOŠEVAC - NK POBJEDA
NK USORA - NK NOVI ŠEHER
FK BORAC - NK DON BOSCO
BFK SIMM BAU - NK KRIVAJA
NK NEMILA - NK NATRON

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK DON BOSCO141310818+7340
2FK BORAC1411125913+4634
3NK KRIVAJA1410313811+2733
4NK NEMILA149233823+1529
5NK TOŠK137153218+1422
6BFK SIMM BAU147163326+722
7NK NATRON136162931-219
8NK MOŠEVAC144281625-914
9NK ŽEPČE 1919141581229-178
10NK USORA1422101161-508
11NK POBJEDA1420121555-406
12NK NOVI ŠEHER1411121781-644

Lista strijelaca

22
Antunović Ivan (NK DON BOSCO)
18
Karahodžić Emin (FK BORAC)
17
Hodžić Mahir (NK NEMILA)
13
Hodžić Maid (FK BORAC)
11
Hajdić Nermin (NK NATRON)
Patković Kerim (NK NEMILA)
Šarotić Enis (FK BORAC)
10
Halilović Džejlan (BFK SIMM BAU)
Jukić Stjepan (NK DON BOSCO)
9
Imamović Amar (NK KRIVAJA)
8
Mrkonjić Emrah (NK KRIVAJA)
7
Filipović Toni (NK DON BOSCO)
Kadušić Ermin (NK NOVI ŠEHER)
Radić Petar (NK DON BOSCO)
6
Augustinović Filip (NK ŽEPČE 1919)
Halilović Ismar (NK NATRON)
Lazić Roberto (NK MOŠEVAC)
Mešić Danis (NK NATRON)
5
Jukić Nikola (NK DON BOSCO)
Marković Antonio (NK DON BOSCO)
Mulabećirović Nedim (NK TOŠK)
Numić Dino (FK BORAC)
Osmanbegović Imran (BFK SIMM BAU)
Pavlović David (NK DON BOSCO)
Sinanović Eldin (NK TOŠK)
4
Čolaković Sumedin (NK NEMILA)
Dragičević David (NK DON BOSCO)
Fatić Ahmed (FK BORAC)
Kantić Afan (NK TOŠK)
Osmić Imran (NK KRIVAJA)
Sinanović Anes (NK TOŠK) 3
Adilović Bakir (NK NOVI ŠEHER)
Bedak Emrah (NK POBJEDA)
Hadžiahmetović Harun (NK TOŠK)
Hafizović Ahmed (BFK SIMM BAU)
Jabandžić Bakir (NK TOŠK)
Jurić Anto (NK DON BOSCO)
Kruško Nedim (BFK SIMM BAU)
Kurtić Sead (NK POBJEDA)
Markanović Luka (NK DON BOSCO)
Mujanović Anes (NK NOVI ŠEHER)
Ogrić Maid (BFK SIMM BAU)
Popović Lazar (NK USORA)
Salkić Fikret (NK POBJEDA) 2
Agić Ahmed (FK BORAC)
Aličić Davud (BFK SIMM BAU)
Borovac Kristijan (NK ŽEPČE 1919)
Ćoruša Ivano (NK DON BOSCO)
Dunđer Andrej (NK ŽEPČE 1919)
Fejzić Hasan (NK NEMILA)
Fejzić Vedad (NK KRIVAJA)
Hodžić Imad (NK KRIVAJA)
Hodžić Admir (NK NATRON)
Hrnjić Sanjin (FK BORAC)
Jašić Hasan (NK NOVI ŠEHER)
Kovačević Ognjen (NK MOŠEVAC)
Latović Hasan (NK NATRON)
Miškić Josip (NK DON BOSCO)
Musaefendić Ahmed (NK NATRON)
Pranjić Ivan (NK USORA)
Sojkić Kenan (NK KRIVAJA)
Spahić Dino (NK KRIVAJA)
Talo Maid (FK BORAC)
Valentić Elvin (NK NEMILA)
Zambaković Vedad (NK KRIVAJA) 1
Lončar Mario (NK USORA)
Ramić Mustafa (NK POBJEDA)
Ahmetlić Aziz (NK POBJEDA)
Barešić Mateo (NK ŽEPČE 1919)
Begić Mirnes (NK POBJEDA)
Begić Muharem (NK POBJEDA)
Beširević Ajnur (FK BORAC)
Bešlagić Muharem (NK TOŠK)
Brka Selim (NK TOŠK)
Đuhera Orhan (NK NOVI ŠEHER)
Džido Ivano (FK BORAC)
Hadžiedhemović Ernad (NK TOŠK)
Hajdić Almedin (NK MOŠEVAC)
Halilović Amin (NK ŽEPČE 1919)
Halilović Almir (NK MOŠEVAC)
Heralić Senad (NK NATRON)
Huskić Emir (BFK SIMM BAU)
Jelić Filip (NK USORA)
Jozinović Ivano (NK USORA)
Jupić Medin (BFK SIMM BAU)
Kalabić Adnan (NK TOŠK)
Kavazaović Arnel (BFK SIMM BAU)
Kavazović Nermin (NK TOŠK)
Kovač Nikola (NK USORA)
Krkalić Naid (NK POBJEDA)
Kruško Adin (BFK SIMM BAU)
Lončar Matej (NK USORA)
Marušić Amar (NK KRIVAJA)
Mehmedović Ismail (NK NOVI ŠEHER)
Mrvoljak Benjamin (NK MOŠEVAC)
Mujkić Denis (BFK SIMM BAU)
Pasić Vedad (NK KRIVAJA)
Pekmić Tarik (NK KRIVAJA)
Perković Nikola (NK USORA)
Radulović Mladen (NK MOŠEVAC)
Ramić Danis (NK POBJEDA)
Salatović Ali (NK NATRON)
Sejdinović Adin (BFK SIMM BAU)
Sinanović Davud (NK NEMILA)
Spahić Halid (NK NEMILA)
Žilić Tarik (NK MOŠEVAC)
Žilić Anto (NK DON BOSCO)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Proteklog vikenda odigrano je 22. kolo Kvalitetne lige predpionira. NK TOŠK, FK Borac, NK…

Izaberi kategoriju