sportisimo.ba

Pretpionirska liga NS USK gr. 2

Rezultati

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
608.10.2022 09:30Velika KladušaNK KRAJIŠNIK - OFŠ Krajina1:3ODIGRANA
6VrnogračMladost (V) - NK SLOGA-:-ZAKAZANA
608.10.2022 09:30ČoralićiNK RADNIČKI Ćoralići - Mladost2:0ODIGRANA
609.10.2022 09:30podzvizdABC - NK VITEZ (B)1:4ODIGRANA
609.10.2022 09:30Cazin StijenaGomila - NK Zvijezda0:14ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
716.10.2022 09:30VrnogračNK Zvijezda - NK KRAJIŠNIK-:-ZAKAZANA
716.10.2022 09:30BužimNK VITEZ (B) - Gomila-:-ZAKAZANA
716.10.2022 11:00CazinMladost - ABC-:-ZAKAZANA
716.10.2022 09:30Bosanska OtokaNK SLOGA - NK RADNIČKI Ćoralići-:-ZAKAZANA
7Bosanska KrupaGNK BRATSTVO - Mladost (V)-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1OFŠ Krajina6510283+2516
2NK RADNIČKI Ćoralići6501313+2815
3NK KRAJIŠNIK6402329+2312
4NK Zvijezda4310253+2210
5GNK BRATSTVO5302288+209
6Mladost4103145+93
7NK VITEZ (B)4103518-133
8ABC5104224-223
9Mladost (V)00000000
10Gomila4004131-300
11NK SLOGA4004163-620

Lista strijelaca

Lista strijelaca
17
Zulic Arnes (NK Zvijezda)
14
Okanovic Danis (NK KRAJIŠNIK)
10
Orašcanin Eldar (GNK BRATSTVO)
Salkic Maid (OFŠ Krajina)
7
Behric Edvin (NK RADNICKI Coralici)
6
Behric Eldin (NK RADNICKI Coralici)
Burzic Armin (Mladost)
5
Omercevic Faris (NK RADNICKI Coralici)
4
Beširevic Vedad (NK RADNICKI Coralici)
Bešlagic Sandi (NK KRAJIŠNIK)
Ezic Khan (GNK BRATSTVO)
Velagic Erol (GNK BRATSTVO)
Vilic Hamza (OFŠ Krajina)
3
Cauševic Sajdin (NK Zvijezda)
Hrncic Ernad (GNK BRATSTVO)
Muharemovic Zinedin (OFŠ Krajina)
Mulalic Enis (OFŠ Krajina)
Mustedanagic Amer (NK KRAJIŠNIK)
Šakanovic Eman (NK KRAJIŠNIK)
2
Alicajic Tarik (OFŠ Krajina)
Hadžic Erin (Mladost)
Hadžipašic Hamza (GNK BRATSTVO)
Mujic Amel (Mladost)
Mustedanagic Adem (NK KRAJIŠNIK)
Nuhanovic Seid (NK RADNICKI Coralici)
Pehlic Vedad (NK KRAJIŠNIK)
Šepic Daris (NK RADNICKI Coralici)
Šuvic Eldar (NK Zvijezda)
1
Šabanagic Amel (NK KRAJIŠNIK)
Abdic Farah (NK Zvijezda)
Abdic Davud (NK Zvijezda)
Abdic Muhamed (NK VITEZ (B))
Babic Danis (OFŠ Krajina)
Bajric Emil (Mladost)
Cejvanovic Amsal (NK Zvijezda)
Džaferovic Armin (Mladost)
Hadžipašic Ajdin (GNK BRATSTVO)
Halkic Džemail (Gomila)
Horozovic Enio (OFŠ Krajina)
Hušidic Edi (ABC)
Jušic Adi (NK RADNICKI Coralici)
Keškic Said (NK RADNICKI Coralici)
Klicic Nedim (Mladost)
Mesic Ajnur (GNK BRATSTVO)
Mulalic Vedad (NK VITEZ (B))
Muratovic Senadin (NK VITEZ (B))
Osmanlic Hasan (NK SLOGA)
Pehlic Amar (OFŠ Krajina)
Prošic Sanjin (OFŠ Krajina)
Prošic Harun (Mladost)
Ramulic Malik (NK KRAJIŠNIK)
Šahinovic Ahmed (NK VITEZ (B))
Šakanovic Adijan (ABC)
Smlatic Danis (NK KRAJIŠNIK)
Souissi Saif Eddin (GNK BRATSTVO)
Toromanovic Sajdin (GNK BRATSTVO)
Velic Ahmed (NK VITEZ (B))
Žunic Danis (OFŠ Krajina)
Autogol
1
Dekanovic Hašim (NK SLOGA)
Rabihic Muamer (NK SLOGA)
Sijamhodžic Vedad (NK VITEZ (B))
Cufurovic Adis (ABC)
Cauševic Anes (NK VITEZ (B))
Šabanagic Amel (NK KRAJIŠNIK)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U posljednjem kolu Pretpionirske lige NS USK gr.2, doživjeli smo doista spektakularnu završnicu, jer…

Izaberi kategoriju