sportisimo.ba

Pretpionirska liga NS USK gr. 1

Rezultati

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
6BihaćNK JEDINSTVO - Omladinac 75-:-ZAKAZANA
609.10.2022 09:30ključ velagićiBajer 99 - NK PODGRMEČ0:8ODIGRANA
609.10.2022 09:30KljučKljuč - Mladost 19384:0ODIGRANA
608.10.2022 09:30bihaćOFK "Bihać" - Akademija nogometa Jedinstvo3:1ODIGRANA
609.10.2022 09:30IzačićBorac - NK RUDAR0:0ODIGRANA
6BihaćNK BREKOVICA 78 - NK"Radnički" Ripač-:-ZAKAZANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
7RipačNK"Radnički" Ripač - NK JEDINSTVO-:-ZAKAZANA
7Sanski MostNK RUDAR - NK BREKOVICA 78-:-ZAKAZANA
716.10.2022 09:30Bihać Kralje-VrkašićAkademija nogometa Jedinstvo - Borac-:-ZAKAZANA
716.10.2022 09:30Bosanski PetrovacMladost 1938 - OFK "Bihać"-:-ZAKAZANA
715.10.2022 09:30Sanski MostNK PODGRMEČ - Ključ-:-ZAKAZANA
7BihaćOmladinac 75 - Bajer 99-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK RUDAR5410141+1313
2Akademija nogometa Jedinstvo5401253+2212
3OFK "Bihać"4301202+189
4NK PODGRMEČ5302136+79
5Ključ420273+46
6NK JEDINSTVO4112513-84
7Mladost 19385104615-93
8NK BREKOVICA 7800000000
9NK"Radnički" Ripač00000000
10Omladinac 7500000000
11Bajer 994004036-360
12Boraccom.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@7888fd0a4022112-11-1

Lista strijelaca

Lista strijelaca
UPNO REZULTATA: 45
7
Ceric Harun (NK RUDAR)
Krkic Dženad (NK PODGRMEC)
Skalic Ajdin (OFK "Bihac")
5
Harbaš Sean (Akademija nogometa Jedinstvo)
4
Ljubijankic Amar (Akademija nogometa Jedinstvo)
3
Begic Alem (Akademija nogometa Jedinstvo)
Delic Almin (Akademija nogometa Jedinstvo)
Komic Ernes (OFK "Bihac")
Mašic Edin (Mladost 1938)
Pecenkovic Nail (Akademija nogometa Jedinstvo)
Remic Harun (Akademija nogometa Jedinstvo)
Šehic Arijan (NK JEDINSTVO)
2
Ceric Ajla (NK RUDAR)
Ceric Ajdin (NK RUDAR)
Ibrahimovic Safet (Kljuc)
Mehic Ajdin (Mladost 1938)
Merdanovic Amar (NK PODGRMEC)
Mešic Said (OFK "Bihac")
Tatlic Dino (Akademija nogometa Jedinstvo)
1
Avdic Ibrahim (NK JEDINSTVO)
Begic Alan (OFK "Bihac")
Dedic Faruk (OFK "Bihac")
Dizdarevic Harun (OFK "Bihac")
Džafic Aid (OFK "Bihac")
Džambic Saladin (NK PODGRMEC)
Felic Emalin (Borac)
Goretic Adem (OFK "Bihac")
Halilovic Issa (NK PODGRMEC)
Hrustanovic Adijan (Akademija nogometa Jedinstvo)
Imširevic Affan (NK PODGRMEC)
Jodanovic Haris (Kljuc)
Karabeg Kenan (NK RUDAR)
Rajic Luka (OFK "Bihac")
Rajic Andrej (OFK "Bihac")
Rekanovic Koja (OFK "Bihac")
Sejaric Almin (Kljuc)
Štrkonjic Nermin (Kljuc)
Topalovic Sadin (NK RUDAR)
Trnjanin Ilhan (NK JEDINSTVO)
Tutic Aris (Akademija nogometa Jedinstvo)
Velic Ali (Kljuc)
Zahic Selvin (NK RUDAR)
Zoric Mihajlo (Mladost 1938)
Autogol
1
Jaric Novak (Mladost 1938)
Kuburaš Muhamed (Bajer 99)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pretpionirska liga NS USK gr.1 ispratila je 4 utakmice prije pauze između dva dijela…

Izaberi kategoriju