sportisimo.ba

Pionirska liga NS USK gr. 1

Rezultati

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
609.10.2022 14:30BihaćNK JEDINSTVO - Omladinac 753:0ODIGRANA
609.10.2022 11:00Ključ SanicaOmladinac - NK PODGRMEČ4:2ODIGRANA
609.10.2022 11:00KljučKljuč - Mladost 19382:0ODIGRANA
608.10.2022 11:00bihaćOFK "Bihać" - Kolibri2:1ODIGRANA
608.10.2022 13:30BihaćMetalac - NK"Radnički - Zdena"12:0ODIGRANA
6BihaćNK BREKOVICA 78 - NK"Radnički" Ripač-:-ZAKAZANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
716.10.2022 11:00RipačNK"Radnički" Ripač - NK JEDINSTVO-:-ZAKAZANA
7Sanski MostNK"Radnički - Zdena" - NK BREKOVICA 78-:-ZAKAZANA
716.10.2022 11:00PokojKolibri - Metalac-:-ZAKAZANA
716.10.2022 11:00Bosanski PetrovacMladost 1938 - OFK "Bihać"-:-ZAKAZANA
715.10.2022 11:00Sanski MostNK PODGRMEČ - Ključ-:-ZAKAZANA
715.10.2022 11:00BihaćOmladinac 75 - Omladinac-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Ključ5500233+2015
2OFK "Bihać"5320263+2311
3Mladost 19386321186+1211
4NK JEDINSTVO5320125+711
5NK PODGRMEČ63031513+29
6Omladinac53021114-39
7Metalac5212208+127
8Omladinac 756213812-47
9Kolibri6123101005
10NK"Radnički" Ripač5005320-170
11NK"Radnički - Zdena"6006254-520
12NK BREKOVICA 78com.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@4ffc06f80000000-3

Lista strijelaca

Lista strijelaca
9
Cehic Muharem (Metalac)
8
Bajric Tarik (Omladinac)
7
Culum Ðorde (Mladost 1938)
6
Hrkic Haris (Mladost 1938)
Zulic Dino (NK JEDINSTVO)
5
Ðulkic Aladin (OFK "Bihac")
Hukanovic Amer (Kljuc)
Kuburic Anes (NK PODGRMEC)
4
Becirspahic Sandi (OFK "Bihac")
Kavaz Ibrahim (NK PODGRMEC)
Libic Semir (OFK "Bihac")
Ramic Harun (Kljuc)
3
Cavkic Tarik (Metalac)
Cehajic Emrah (OFK "Bihac")
Pracalic Dženan (Kljuc)
Sadikovic Haris (Kljuc)
Sarkic Sandi (Kolibri)
2
Alibabic Armel (OFK "Bihac")
Babic Hanan (OFK "Bihac")
Cehajic Irian (Omladinac 75)
Cehic Muhamed (Metalac)
Cikotic Adel (NK PODGRMEC)
Dedic Tarik (Metalac)
Durakovic Anis (OFK "Bihac")
Ðuzic Ahmed (Kljuc)
Hadžic Adijan (Metalac)
Hadžihajdarevic Uma (Kolibri)
Husic Denis (NK PODGRMEC)
Jusic Aid (Omladinac 75)
Kerlic Muris (Omladinac 75)
Memagic Benjamin (Kolibri)
Muharemagic Elvir (NK"Radnicki - Zdena")
Omanovic Faris (Kljuc)
Pehlic Amar (OFK "Bihac")
Rakovic Ishak (NK JEDINSTVO)
Salkic Kenan (NK"Radnicki" Ripac)
Trninic Petar (Mladost 1938)
Vuckic Ajdin (Omladinac)
Zarac Nikola (Mladost 1938)
1
Alijagic Amar (NK JEDINSTVO)
Beganovic Irnes (Metalac)
Cajic Kasim (Metalac)
Derviševic Atif (Kljuc)
Dizdarevic Jasmin (NK"Radnicki" Ripac)
Draganovic Elmin (Kljuc)
Dupanovic Denis (NK JEDINSTVO)
Durakovic Dino (Kolibri)
Haskic Ali (OFK "Bihac")
Imširevic Imad (NK PODGRMEC)
Jelecevic Anes (Omladinac)
Jusic Nermin (Kljuc)
Jusic Hamza (Kljuc)
Jusic Džan (OFK "Bihac")
Krajišnik Jasmin (NK PODGRMEC)
Lipovaca Emin (NK JEDINSTVO)
Malic Slaven (Mladost 1938)
Pehlivanovic Ilhan (Omladinac 75)
Šahbazovic Amel (Omladinac 75)
Tatlic Denis (NK JEDINSTVO)
Yavuz Bilgigan (Kolibri)
Autogol
1
Kralj Duško(Mladost 1938)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Proteklog vikenda odigrano je 19. kolo Pionirske lige NS USK grupe 1.

NK Jedinstvo…

Izaberi kategoriju