sportisimo.ba

Kadetska liga NS USK

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK BREKOVICA 78 - NK"Una N.P."2:7
NK KRAJIŠNIK - Kamenica10:0
ABC - Željezničar4:0
NK SLOGA - Mladost0:3
NK RUDAR - Ključ1:0

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK RUDAR - NK BREKOVICA 78
Ključ - NK SLOGA
Mladost - ABC
Željezničar - NK KRAJIŠNIK
Kamenica - NK"Jezerski"
NK RADNIČKI Ćoralići - NK"Una N.P."

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Mladost11911668+5828
2NK KRAJIŠNIK11911405+3528
3ABC11731287+2124
4Željezničar117133019+1122
5NK"Jezerski"117132111+1022
6NK RUDAR115332713+1418
7NK RADNIČKI Ćoralići113262223-111
8Ključcom.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@9cde0913114162232-1010
9Kamenica113173042-1210
10NK SLOGA113081622-69
11NK"Una N.P."com.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@9cde0913111010582-770
12NK BREKOVICA 78com.sun.faces.facelets.tag.ui.ComponentRef@9cde0913110291558-43-1

Lista strijelaca

26
Muhić Enis (Mladost)
13
Kovačević Eldin (NK RUDAR)
10
Keserović Harun (NK KRAJIŠNIK)
9
Ćenanović Anes (Kamenica)
Kovačević Hasid (Mladost)
7
Horozović Zekerijah (NK BREKOVICA 78)
Karalić Adin (Mladost)
Selimović Mirza (Mladost)
6
Brkić Dženis (NK KRAJIŠNIK)
Hušidić Meris (ABC)
Komić Eman (Željezničar)
Kurić Anes (Kamenica)
Mašić Adi (Željezničar)
Pajazetović Amar (NK KRAJIŠNIK)
5
Bašagić Ajdin (NK RADNIČKI Ćoralići)
Draganović Faris (Ključ)
Lelić Meris (Mladost)
Muharemović Sabahudin (NK RADNIČKI Ćoralići)
Šakanović Muhamed (ABC)
4
Felić Ilhan (Kamenica)
Kadušić Mirnes (NK SLOGA)
Kovačević Meris (NK SLOGA)
Vojić Mehmed (Kamenica)
3
Abdić Almin (NK KRAJIŠNIK)
Abdijanović Ajdin (NK BREKOVICA 78)
Bratić Adel (Željezničar)
Burzić Ajdin (Mladost)
Delić Arnel (NK RADNIČKI Ćoralići)
Hadžić Omar (Ključ)
Hodžić Anel (Mladost)
Islamović Dženan (Kamenica)
Kraković Haris (Željezničar)
Mehić Ermin (NK"Jezerski")
Muratović Benjamin (ABC)
Rizvić Elmin (ABC)
Šakanović Ajdin (ABC)
Salkić Harun (NK SLOGA) 2
Omanović Aldin (Ključ)
Prošić Emil (Mladost)
Balagić Zilhad (Ključ)
Bašić Ermin (NK KRAJIŠNIK)
Bećirević Anis (NK RUDAR)
Begić Harun (NK"Jezerski")
Burzić Elhan (NK"Jezerski")
Civić Muhamed (Mladost)
Delanović Dženis (NK KRAJIŠNIK)
Fetahović Emrah (Ključ)
Hadžić Tarik (NK BREKOVICA 78)
Halkić Demir (Željezničar)
Hušić Ajdin (NK RADNIČKI Ćoralići)
Ibrčić Emrah (NK KRAJIŠNIK)
Jakupović Tarik (NK RUDAR)
Jakupović Eman (NK RUDAR)
Kekić Adnan (NK KRAJIŠNIK)
Kolupčić Anes (ABC)
Kovačević Emil (NK RADNIČKI Ćoralići)
Kovačević Zuhdija (NK SLOGA)
Mehić Enedin (NK"Jezerski")
Mujkić Jasmin (Ključ)
Muratović Amar (ABC)
Nadarević Jasmin (NK RADNIČKI Ćoralići)
Okanović Mirnes (NK KRAJIŠNIK)
Ramić Harun (Ključ)
Ramić Ahmed (NK"Jezerski")
Ružnić Adijan (NK"Una N.P.")
Šahinović Sulejman (Mladost)
Veladžić Sinan (Kamenica)
Velić Mirza (NK SLOGA)
1
Abdijanović Adin (Kamenica)
Abdijanović Mersin (NK BREKOVICA 78)
Ahmić Ammar (NK RUDAR)
Aličević Seid (Željezničar)
Bešić Faruk (Željezničar)
Čaušević Sejfudin (NK BREKOVICA 78)
Ćufurović Eman (NK KRAJIŠNIK)
Draganović Husein (Mladost)
Elezović Hasan (Željezničar)
Fazlić Mersad (ABC)
Grošić Ibrahim (Željezničar)
Hepić Dženis (Mladost)
Hušidić Adijan (ABC)
Hušidić Harun (ABC)
Islamagić Hamza (Ključ)
Jagurdžija Đemal (NK RUDAR)
Jakupović Elvin (NK RUDAR)
Japić Isak (Mladost)
Jašaragić Davud (Željezničar)
Jašaragić Enis (Mladost)
Kendić Tarik - Mirza (NK KRAJIŠNIK)
Koljić Imran (Ključ)
Krivić Ernad (Ključ)
Ljubijankić Ammar (NK SLOGA)
Majstorović Adijan (NK BREKOVICA 78)
Mustafić Muhamed (NK SLOGA)
Nuhanović Muhamed (NK RADNIČKI Ćoralići)
Omerčević Vahrudin (NK RADNIČKI Ćoralići)
Ožegović Eniz (ABC)
Rekić Ahmed (NK RUDAR)
Šabančević Leon (NK KRAJIŠNIK)
Sadić Albin (NK RUDAR)
Šahinović Zinedin (Željezničar)
Šahinović Amil (Mladost)
Šarić Dženan (Ključ)
Smlatić Anes (NK KRAJIŠNIK)
Srebrić Aladin (Kamenica)
Todorovac Jasmin (Ključ)
Velagić Ensar (Željezničar)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 19. kola Kadetske lige NS USK-a.

NK Krajšnik dominirao je…

Izaberi kategoriju