sportisimo.ba

Samostalna Liga Mlađi pioniri “Grupa 1”

Rezultati

UtakmicaRezultat
MLADOST (S) - NK MLADOST (T)0:3
NK RUDAR - SK BAMBI0:4
FK SLOBODA - NK MLADOST (V.B.)3:0*
FK TUZLA CITY - ŠF "ŠAMPION 2017"-:-

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK MLADOST (V.B.) - MLADOST (S)
FK TUZLA CITY - ŠF LION
ŠF "ŠAMPION 2017" - NK MLADOST (T)
FK SLOBODA - SK BAMBI

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK TUZLA CITY121110574+5334
2SK BAMBI141031469+3733
3NK MLADOST (T)138233713+2426
4ŠF "ŠAMPION 2017"117224212+3023
5FK SLOBODA137243317+1623
6ŠF LION134181928-913
7NK MLADOST (V.B.)1321101250-387
8NK RUDAR1421111075-657
9MLADOST (S)130112351-481

Lista strijelaca

Lista strijelaca
8
Islamović Almin (NK MLADOST (T))
7
Hrustić Dževad (FK TUZLA CITY)
6
Dračić Bakir (FK TUZLA CITY)
5
Nezirović Nezir (SK BAMBI)
Stolica Noah Vuk (FK TUZLA CITY)
4
Ahmić Mevludin (ŠF LION)
Bajramović Ammar (ŠF "ŠAMPION 2017") Dedić Ahmed (NK MLADOST (T)) Junuzović Elmir (ŠF "ŠAMPION 2017") Kalesić Arslan (SK BAMBI)
Tursunović Armin (ŠF "ŠAMPION 2017")
3
Brašnjić Armen (NK MLADOST (T)) Hamzić Malik (SK BAMBI) Hasanspahić Ahmed (FK TUZLA CITY) Šabanović Tarik (SK BAMBI)
Sejranić Harun (FK SLOBODA) Šerifović Mahir (ŠF "ŠAMPION 2017") Tirić Ismail (ŠF LION)
Trubajić Danijel (ŠF LION)
Zejćirović Mehmedalija (ŠF "ŠAMPION 2017") Žigić Adin (FK TUZLA CITY)
2
Ćosić Inel (FK TUZLA CITY) Čustić Emel (NK RUDAR) Fazlić Amar (SK BAMBI)
Hrnjičić Sulejman (NK MLADOST (V.B.)) Lukić Miloš (FK TUZLA CITY) Mujkanović Imran (ŠF "ŠAMPION 2017") Šahinović Emrah (ŠF "ŠAMPION 2017")
Savić Stanko (ŠF LION)
Uzunić Emir (SK BAMBI)
1
Majdančić Sanin (MLADOST (S)) Softić Amar (MLADOST (S)) Ahmetović Adel (NK MLADOST (V.B.)) Čokić Danis (SK BAMBI)
Dedić Hamza (FK TUZLA CITY) Dugalić Evel (FK SLOBODA) Fazlović Daris (ŠF "ŠAMPION 2017") Gavranović Emir (NK MLADOST (T)) Halilović Alden (NK RUDAR) Hasanović Bakir (FK TUZLA CITY) Kajtaz Neven (ŠF LION)
Kamenčić Mirza (SK BAMBI) Mujkić Emrah (FK SLOBODA)
Muminović Ajdin (NK MLADOST (T)) Smajić Vedad (FK SLOBODA) Smajlović Abdel (NK MLADOST (T)) Špirtović Mirza (FK SLOBODA) Stjepić Neven (FK SLOBODA)
Suljić Kenan (NK RUDAR)
Terzić Muamer (ŠF "ŠAMPION 2017") Tursunović Amar (NK MLADOST (T))
Autogol 1
Majdančić Sanin (MLADOST (S))
Softić Amar (MLADOST (S))
Žilić Elmir (ŠF "ŠAMPION 2017")
Prikaži tabele Sakrij tabele

Mladost (T) je lakše od očekivanog stigla do lagane pobjede na gostovanju kod Mladosti…

Izaberi kategoriju