sportisimo.ba

PIONIRI – GRUPA 2 – TK

Rezultati

KoloMjestoUtakmicaRezultat
3BanovićiFK BUDUĆNOST - KONJUH-:-
3TuzlaFK SLOBODA - SK BAMBI-:-
3ŽiviniceNK SLAVEN - FK PROLETER0:3
3Živinice-KovačiŠF ŽIVINICE 22 - FK TUZLA CITY1:3
3KalesijaFK BOSNA (K) - OFK EUROGOL-:-

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeMjestoUtakmicaRezultatStatus
4Simin HanFK TUZLA CITY - FK BOSNA (K)-:-ZAKAZANA
4TuzlaFK PROLETER - ŠF ŽIVINICE 22-:-ZAKAZANA
4TuzlaSK BAMBI - NK SLAVEN-:-ZAKAZANA
4KladanjKONJUH - FK SLOBODA-:-ZAKAZANA
4HusinoŠS COLIBRI - FK BUDUĆNOST-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠS COLIBRI2200120+126
2FK TUZLA CITY220073+46
3FK BUDUĆNOST110020+23
4FK PROLETER31023303
5OFK EUROGOL21013303
6FK SLOBODA210134-13
7NK SLAVEN210123-13
8FK BOSNA (K)00000000
9KONJUH100104-40
10ŠF ŽIVINICE 22200226-40
11SK BAMBI100108-80

Lista strijelaca

Lista strijelaca
16
Sejdinović Adin (FK TUZLA CITY)
12
Bećirović Tarik (FK BUDUĆNOST)
10
Šahbazović Muris (FK BUDUĆNOST)
9
Muratović Asim (OFK EUROGOL)
Bošnjaković Tarik (FK BUDUĆNOST)
Fehrić Suad (ŠS COLIBRI)
Jusić Selmin (ŠS COLIBRI)
8
Ahmić Kasim (ŠS COLIBRI)
Smajić Adin (FK PROLETER)
7
Devedžić Mirvad (FK TUZLA CITY)
Čaušević Eldin (ŠS COLIBRI)
Fehrić Nusret (FC ASSCHEIM)
6
Hadžić Salim (FK TUZLA CITY)
5
Ahmetović Jusuf (FK PROLETER)
Delić Ademir (FK TUZLA CITY)
Karić Ensar (FK SLOBODA)
Sejdinović Semir (FK TUZLA CITY)
Tursunović Orhan (FK G. RAHIĆ)
4
Avdibašić Tarik (OFK EUROGOL)
Begić Kemal (FK BUDUĆNOST)
Behlilović Faris (FK SLOBODA)
Hasanović Mahir (OFK EUROGOL)
Hidić Sanjin (FK BUDUĆNOST)
Saletović Daris (FK PROLETER)
Zejnilović Ernad (FK BUDUĆNOST)
3
Abdurahmanović Sejdin (NK SLAVEN)
Begić Tarik (FK BUDUĆNOST)
Delić Mehmed (FC ASSCHEIM)
Demirović Tarik (OFK EUROGOL)
Fatušić Hasan (FK TUZLA CITY)
Hodžić Teufik (FK TUZLA CITY)
Hodžić Ajdin (FC ASSCHEIM)
Jašarević Tarik (FK TUZLA CITY)
Kamberović Emin (ŠS COLIBRI)
Muratović Elnur (FK SLOBODA) 2
Jakovljević Mateo (NK SLAVEN)
Milkunić Alen (NK SLAVEN)
Tulumović Eldar (FC ASSCHEIM)
Berbić Ibrahim (NK SLAVEN)
Čorhodžić Belmir (FK TUZLA CITY)
Durić Abdulah (ŠS COLIBRI)
Golić Mujo (OFK EUROGOL)
Halilović Ahmed (FK G. RAHIĆ)
Husejnović Sulejman (NK SLAVEN)
Imamović Amar (FK PROLETER)
Mujkanović Semir (NK SLAVEN)
Mujkić Ismet (FK TUZLA CITY)
Mulabećirović Adian (FK SLOBODA)
Nezirović Vezir (FK TUZLA CITY)
Noćajević Eldar (ŠS COLIBRI)
Šabanović Anis (FK G. RAHIĆ)
Simić Lune (FK BUDUĆNOST)
Smajić Rijad (FK BUDUĆNOST)
Smajlović Tarik (FK TUZLA CITY)
Softić Emil (FK BUDUĆNOST)
Suljić Elmir (OFK EUROGOL)
Tunjić Kristijan (ŠS COLIBRI)
Vrabac Kenan (FK SLOBODA) 1
Ahmić Armin (FK PROLETER)
Alić Eldin (FC ASSCHEIM)
Alić Emrah (FK BUDUĆNOST)
Aljić Mensur (NK SLAVEN)
Aljić Alem (FK PROLETER)
Begović Semir (FK PROLETER)
Bešić Adnan (FK TUZLA CITY)
Brguljašević Amel (OFK EUROGOL)
3
Čorhodžić Selmir (FK TUZLA CITY)
Čorhodžić Elmin (OFK EUROGOL)
Dahalić Sead (ŠS COLIBRI)
Džinić Benjamin (FK TUZLA CITY)
Forčaković Dino (FC ASSCHEIM)
Ikanović Mahir (FK G. RAHIĆ)
Karamujić Ismail (FK G. RAHIĆ)
Merdanović Emil (FK TUZLA CITY)
Muratbegović Sadžid (FK SLOBODA)
Mušić Faris (FK SLOBODA)
Mustafić Bekir (ŠS COLIBRI)
Nišić Ismar (OFK EUROGOL)
Omerović Edin (NK SLAVEN)
Pekić Alem (FK G. RAHIĆ)
Pepić Adi (OFK EUROGOL)
Salihović Rasim (FC ASSCHEIM)
Salkić Mahir (OFK EUROGOL)
Šljivić Riad (NK SLAVEN)
Topalović Emrah (OFK EUROGOL)
1
Autogol
Devedžić Mirvad (FK TUZLA CITY)
Havkić Amar (NK SLAVEN)
Jakovljević Mateo (NK SLAVEN)
Milkunić Alen (NK SLAVEN)
Muratović Asim (OFK EUROGOL)
Resić Elvis (ŠS COLIBRI)
Tulumović Eldar (FC ASSCHEIM)
Ćerimić Selmir (FK TUZLA CITY)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Uzbudljiva nogometna utakmica odigrana je između ekipa FK Bosna (K) i FK Tuzla City,…

Izaberi kategoriju