sportisimo.ba

Kvalitetna liga NS TK Pioniri Grupa 1

Rezultati

UtakmicaRezultat
DI-FIVE - FK RADNIČKI2:8
NK BRATSTVO - SK BETACLUB-TANGO4:1
EUROFUDBAL - FK SLOBODA2:0
NK ZVIJEZDA - HNK ORAŠJE2:4
ŠN-NK PERFECT - FK LOKOMOTIVA-:-
OFK GRADINA - FK G. RAHIĆ4:2

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK RADNIČKI - OFK GRADINA
FK G. RAHIĆ - ŠN-NK PERFECT
FK LOKOMOTIVA - NK ZVIJEZDA
HNK ORAŠJE - EUROFUDBAL
FK SLOBODA - NK BRATSTVO
SK BETACLUB-TANGO - DI-FIVE

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK BRATSTVO11911416+3528
2OFK GRADINA118303610+2627
3FK RADNIČKI128222813+1526
4ŠN-NK PERFECT117222511+1423
5EUROFUDBAL127143118+1322
6SK BETACLUB-TANGO115151826-816
7FK SLOBODA124172018+213
8HNK ORAŠJE123181429-1510
9NK ZVIJEZDA123181328-1510
10DI-FIVE122191145-347
11FK G. RAHIĆ121011942-333
12FK LOKOMOTIVA00000000

Lista strijelaca

17
Bećirović Amar (EUROFUDBAL)
11
Valjevac Naid (NK BRATSTVO)
9
Ferizović Amin (OFK GRADINA)
8
Bektić Ajdin (SK BETACLUB-TANGO)
Kešetović Irfan (OFK GRADINA)
7
Dežić Kristijan (ŠN-NK PERFECT)
Dizdarević Muhamed (NK BRATSTVO)
Gazetić Ajdin (FK RADNIČKI)
Hamustafić Danis (FK RADNIČKI)
Mulahusejnović Muhamed (ŠN-NK PERFECT)
Nukić Dževad (FK SLOBODA)
5
Kamarić Džanan (NK BRATSTVO)
Omerović Maid (OFK GRADINA)
4
Grapkić Saud (EUROFUDBAL)
Hercegovac Fatmir (FK G. RAHIĆ)
Imširović Ervin (EUROFUDBAL)
Jugović Anel (OFK GRADINA)
Kičin Enis (HNK ORAŠJE)
Mujkić Edvin (DI-FIVE)
Numanović Vedad (NK ZVIJEZDA)
Sejdinović Adin (FK RADNIČKI)
Vrgovčević Bekim (FK RADNIČKI)
3
Bektić Armin (SK BETACLUB-TANGO)
Bešić Mahir (OFK GRADINA)
Čolić Aldin (NK ZVIJEZDA)
Fišić Hasan (NK BRATSTVO)
Glotić Ajdin (ŠN-NK PERFECT)
Hadžimehmedović Enid (NK ZVIJEZDA)
Kovačević Aid (SK BETACLUB-TANGO)
Odobašić Muamer (OFK GRADINA)
Prgić Boris (HNK ORAŠJE)
Smajlović Eldar (ŠN-NK PERFECT)
Sulejmanović Ajdin (NK BRATSTVO)
Taletović Sanih (ŠN-NK PERFECT) 2
Avdagić Danis (DI-FIVE)
Bačinović Eldar (EUROFUDBAL)
Halilagić Ajdin (FK RADNIČKI)
Malkić Ajdin (FK SLOBODA)
Milinkić Amar (SK BETACLUB-TANGO)
Mišković Luka (HNK ORAŠJE)
Mujezinović Neir (FK SLOBODA)
Mulaomerović Alden (NK ZVIJEZDA)
Spahić Medin (NK BRATSTVO) 1
Mrkanović Mirsad (DI-FIVE)
Bašić Amer (EUROFUDBAL)
Bećirović Aner (FK SLOBODA)
Bleković Belmin (FK RADNIČKI)
Ćatić Ismar (SK BETACLUB-TANGO)
Čekić Emir (ŠN-NK PERFECT)
Dedić Zinedin (DI-FIVE)
Đonlagić Armin (DI-FIVE)
Hadžić Hasan (EUROFUDBAL)
Haskaj Tarik (NK BRATSTVO)
Hodžić Damir (FK G. RAHIĆ)
Hodžić Mahir (DI-FIVE)
Huremović Denis (NK BRATSTVO)
Ibrahimović Benjamin (FK G. RAHIĆ)
Jašarević Tarik (FK SLOBODA)
Kešetović Mirsad (OFK GRADINA)
Konjić Zehrudin (EUROFUDBAL)
Kovačević Sergej (FK SLOBODA)
Kovačević Vedad (FK RADNIČKI)
Kulović Eldar (FK G. RAHIĆ)
Mahmutović Omer (NK BRATSTVO)
Mehanović Eldar (NK BRATSTVO)
Mehić Emir (FK RADNIČKI)
Mehičić Kenan (FK SLOBODA)
Mehmedović Sadžid (FK SLOBODA)
Mešić Almin (NK BRATSTVO)
Mešić Rasim (NK BRATSTVO)
Milkunić Armin (SK BETACLUB-TANGO)
Moranjačkić Vedin (FK RADNIČKI)
Mujkić Huso (DI-FIVE)
Mušić Mustafa (NK BRATSTVO)
Mutapčić Amar (OFK GRADINA)
Nuhanović Sadik (NK BRATSTVO)
Pašalić Mirzet (EUROFUDBAL)
Pavić Ivano (FK SLOBODA)
Pejić Leon (HNK ORAŠJE)
Pekić Alem (FK G. RAHIĆ)
Smajlović Ajdin (HNK ORAŠJE)
Spahić Mustafa (NK BRATSTVO)
Stoisavljević Mihajlo (HNK ORAŠJE)
Suljagić Diin (FK SLOBODA)
Suljić Harun (OFK GRADINA)
Taletović Belmin (ŠN-NK PERFECT)
Tursunović Meris (FK G. RAHIĆ)
Zahirović Zemir (OFK GRADINA)
Zaketović Hasan (NK ZVIJEZDA)
Žigić Mustafa (FK SLOBODA)
Živković Mario (HNK ORAŠJE)
Živković Matej (HNK ORAŠJE)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Zvijezda je bila bolja od Bratstva rezultatom 3:1. Dvostruki strijelac je bio Armin Šaldić,…

Izaberi kategoriju