sportisimo.ba

Kvalitetna liga NS TK Mlađi pioniri Grupa 2

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK SLAVEN - FK BOSNA (K)0:7
FK SLOBODA - OFK EUROGOL2:0
FK BUDUĆNOST - FK TUZLA CITY0:7
ŠS COLIBRI - FK PROLETER0:0
KONJUH - SK BAMBI1:0

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK PROLETER - KONJUH
FK TUZLA CITY - ŠS COLIBRI
OFK EUROGOL - FK BUDUĆNOST
FK BOSNA (K) - FK SLOBODA
ŠF ŽIVINICE 22 - NK SLAVEN

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK SLOBODA2019011086+10257
2FK TUZLA CITY201901834+7957
3FK BUDUĆNOST2014156427+3743
4OFK EUROGOL2013256521+4441
5SK BAMBI2010193029+131
6KONJUH2091104158-1728
7ŠS COLIBRI2081113138-725
8FK BOSNA (K)2061132758-3119
9ŠF ŽIVINICE 222042141571-5614
10FK PROLETER2021171056-467
11NK SLAVEN2010197113-1063

Lista strijelaca

Lista strijelaca
16
Kikić Haris (OFK EUROGOL)
15
Zoletić Adi (FK SLOBODA)
7
Bećarević Kenan (FK BUDUĆNOST)
6
Hidić Aldin (KONJUH)
Ikanović Jasmin (FK BUDUĆNOST)
5
Bajić Jasmin (KONJUH) Čejvan Adi (FK SLOBODA) Čokić Maid (OFK EUROGOL) Hasić Melin (FK TUZLA CITY) Mujić Aladin (FK SLOBODA)
4
Begović Mahir (ŠS COLIBRI) Đulović Esmer (OFK EUROGOL) Hodžić Mahir (FK PROLETER)
3
Alagić Fatmir (SK BAMBI)
Bajramović Sadmin (OFK EUROGOL) Beganović Anes (FK SLOBODA) Bojić Mahir (FK BUDUĆNOST)
Burek Ahmed (SK BAMBI) Horozović Irman (FK SLOBODA) Krekić Refik (KONJUH)
Osmović Arijan (FK TUZLA CITY) Šarac Faruk (OFK EUROGOL) Torlak Azur (KONJUH)
2
Begunić Maid (FK SLOBODA) Fejzić Halil (ŠS COLIBRI) Goletić Sanjin (ŠF ŽIVINICE 22) Hamzić Malik (SK BAMBI)
Hasanović Vedad (FK BOSNA (K))
Kavazović Muhamed (FK SLOBODA) Konaković Kabir (FK BUDUĆNOST) Mujačić Harun (FK TUZLA CITY) Šahbazović Amar (FK BUDUĆNOST) Stjepić Gabrijel (FK SLOBODA) Turkušić Kenan (SK BAMBI)
Zukić Kenan (KONJUH)
1
Avdić Galib (FK TUZLA CITY) Avdić Haris (FK BOSNA (K)) Bajrić Vedad (FK TUZLA CITY) Fatić Ahmed (FK PROLETER) Fejzić Faris (OFK EUROGOL) Hadžić Amer (FK BOSNA (K)) Hasanović Mahir (FK BOSNA (K)) Hodžić Daris (SK BAMBI)
Husić Amar (FK PROLETER) Jahić Eman (FK SLOBODA) Mandalović Emrah (ŠS COLIBRI) Matičević Sebastian (NK SLAVEN) Milkunić Arinel (NK SLAVEN) Mujić Armin (ŠS COLIBRI)
Mujkić Vedad (FK BUDUĆNOST) Numanović Ahmad (ŠS COLIBRI) Nurkić Kenan (SK BAMBI) Omerbegović Bakir (FK SLOBODA) Omerović Faris (FK PROLETER) Pjanić Armin (FK TUZLA CITY) Ramić Amar (ŠF ŽIVINICE 22) Šabanović Kenan (OFK EUROGOL) Šahbazović Seid (FK BUDUĆNOST) Šahbazović Faruk (FK BUDUĆNOST) Šarić Edvin (FK TUZLA CITY) Smajlović Harun (FK TUZLA CITY) Subašić Ammar (FK TUZLA CITY) Terzić Sulejman (FK SLOBODA) Topić Bekir (FK TUZLA CITY) Vareškić Andrej (SK BAMBI)
Zahirović Amar (FK SLOBODA)
Autogol 3
Osmančević Amar (NK SLAVEN)
Autogol 1
Bećarević Amar (ŠS COLIBRI)
Zulić Dženan (NK SLAVEN)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Kao prvaci svojih liga, Radnički i Sloboda su odigrali doigravanje kojim je odlučen prvak…

Izaberi kategoriju