sportisimo.ba

Kvalitetna liga NS TK Mlađi pioniri Grupa 1

Rezultati

UtakmicaRezultat
FK RADNIČKI - NK BRATSTVO9:0
EUROFUDBAL - DI-FIVE0:5
NK ZVIJEZDA - SK BETACLUB-TANGO2:1
ŠN-NK PERFECT - FK SLOBODA1:2
OFK GRADINA - HNK ORAŠJE2:3
FK G. RAHIĆ - FK LOKOMOTIVA-:-

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK LOKOMOTIVA - FK RADNIČKI
HNK ORAŠJE - FK G. RAHIĆ
FK SLOBODA - OFK GRADINA
SK BETACLUB-TANGO - ŠN-NK PERFECT
DI-FIVE - NK ZVIJEZDA
NK BRATSTVO - EUROFUDBAL

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK RADNIČKI2015146615+5146
2OFK GRADINA2014336619+4745
3NK ZVIJEZDA2014336117+4445
4HNK ORAŠJE2013256034+2641
5DI-FIVE2011184633+1334
6NK BRATSTVO2082103540-526
7SK BETACLUB-TANGO2080123440-624
8FK SLOBODA206592435-1123
9ŠN-NK PERFECT2071123647-1122
10EUROFUDBAL202216667-618
11FK G. RAHIĆ201217996-875
12FK LOKOMOTIVA00000000

Lista strijelaca

Lista strijelaca
12
Šaldić Armin (NK ZVIJEZDA) Smajić Anel (FK RADNIČKI)
11
Gavranović Armin (OFK GRADINA) Halilović Harun (ŠN-NK PERFECT) Kičin Enis (HNK ORAŠJE) Suljendić Azur (FK RADNIČKI)
10
Kešetović Adin (OFK GRADINA) Milinkić Aris (SK BETACLUB-TANGO)
9
Mahovkic Anis (FK RADNIČKI)
8
Begić Faris (HNK ORAŠJE)
7
Jahić Amar (FK SLOBODA) Šuvalić Vedad (DI-FIVE)
6
Doborac Ajdin (NK ZVIJEZDA) Okić Dženan (OFK GRADINA)
5
Ćolić Eldin (NK ZVIJEZDA) Hadžić Džemal (NK BRATSTVO)
Muharemović Edin (OFK GRADINA) Novalić Idriz (DI-FIVE)
Zahirović Emir (DI-FIVE)
4
Alihodžić Adin (DI-FIVE) Ević Ivano (HNK ORAŠJE)
Ferhatović Armin (NK BRATSTVO) Halilović Ismar (SK BETACLUB-TANGO) Kobaš Leon (HNK ORAŠJE)
M.Ćehajić Dino (NK ZVIJEZDA)
3
Bešić Alek (ŠN-NK PERFECT)
Djeović Denal (SK BETACLUB-TANGO) Mahmutović Omer (NK BRATSTVO) Taletović Kenan (NK ZVIJEZDA)
Terzić Kadir (NK ZVIJEZDA)
2
Babić Ismar (DI-FIVE) Bojkić Elmir (FK RADNIČKI) Čandić Anis (FK G. RAHIĆ) Halilović Selmir (DI-FIVE)
Jaranović Armin (FK RADNIČKI) Jogunčić Adi (FK RADNIČKI) Kikić Tarik (NK ZVIJEZDA)
Mahmutović Muamer (OFK GRADINA) Mujić Mahir (SK BETACLUB-TANGO)
Mustafić Ervin (DI-FIVE) Nuhanović Sadik (NK BRATSTVO) Ovčina Tarik (FK SLOBODA)
Pejić Damjan (HNK ORAŠJE) Ramić Adin (FK G. RAHIĆ) Sarajlić Amin (OFK GRADINA) Sejranić Harun (FK SLOBODA)
Šerifović Hajrudin (ŠN-NK PERFECT) Smajić Danis (SK BETACLUB-TANGO)
1
Mujagić Adin (NK BRATSTVO) Ahmeljić Mahir (NK BRATSTVO) Barišić Leonel (ŠN-NK PERFECT) Bašić Amor (ŠN-NK PERFECT) Bešić Demir (OFK GRADINA) Čejvan Adi (FK SLOBODA) Ćosićkić Haris (FK RADNIČKI) Delić Jusuf (NK ZVIJEZDA)
Delić Safet (NK ZVIJEZDA) Dominković Ivan (HNK ORAŠJE) Dugalić Evel (FK SLOBODA) Džafić Džemil (NK BRATSTVO) Efendić Meris (ŠN-NK PERFECT) Fazlić Adriano (HNK ORAŠJE) Hadžić Ermin (NK BRATSTVO)
Hirkić Sedin (SK BETACLUB-TANGO)
Huremović Denis (NK BRATSTVO) Husejnović Mehmed (NK BRATSTVO)
Imamović Emir (SK BETACLUB-TANGO) Jukan Amir (NK ZVIJEZDA)
Kamberović Adrian (HNK ORAŠJE) Kišić Amar (FK RADNIČKI)
Mašić Nedim (NK ZVIJEZDA) Mehinović Emir (EUROFUDBAL) Mešanović Ajnur (FK G. RAHIĆ) Moćić Ilhan (ŠN-NK PERFECT)
Mujanović Adnan (SK BETACLUB-TANGO) Mujić Amar (DI-FIVE)
Mujić Lukman (DI-FIVE) Mujkić Hasan (DI-FIVE)
Mujkić Denis (NK BRATSTVO) Osmanhodžić Adin (NK BRATSTVO) Pervanović Amar (HNK ORAŠJE) Salihović Alem (SK BETACLUB-TANGO) Selimović Sanjin (FK RADNIČKI) Špirtović Mirza (FK SLOBODA)
Šubić Arman (FK RADNIČKI) Vehabović Vedad (FK RADNIČKI)
Žilić Amar (OFK GRADINA)
Autogol 1
Lišić Benjamin (FK G. RAHIĆ)
Mehić Sead (FK G. RAHIĆ) Mujagić Adin (NK BRATSTVO) Smajić Vedad (FK SLOBODA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Kao prvaci svojih liga, Radnički i Sloboda su odigrali doigravanje kojim je odlučen prvak…

Izaberi kategoriju