sportisimo.ba

Druga liga PIONIRI – NS HNŽ/K

Rezultati

UtakmicaRezultat
NK POBJEDA - NK TOŠK0:3
NK ŽEPČE 1919 - NK NOVI ŠEHER3:0
NK MOŠEVAC - NK DON BOSCO-:-
NK USORA - NK KRIVAJA-:-
FK BORAC - NK NATRON0:1
NK NEMILA - BFK SIMM BAU2:1

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
NK CIM - FK KLIS
FK LOKOMOTIVA - FK BJELOPOLJAC
FK TURBINA - HNK VIŠIĆI
FK ISKRA - NK MEĐUGORJE

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1NK TOŠK161501639+5445
2NK DON BOSCO1613216810+5841
3NK NOVI ŠEHER1711245426+2835
4NK KRIVAJA1610424410+3434
5NK ŽEPČE 19191710254523+2232
6FK BORAC1710166718+4931
7BFK SIMM BAU176292442-1820
8NK POBJEDA1743102035-1515
9NK NEMILA1641111848-3013
10NK NATRON1731131067-5710
11NK MOŠEVAC1622121868-508
12NK USORA160214378-752

Lista strijelaca

25
Aličković Alen (UŠS Fortuna)
13
Medar Demir (FK ISKRA)
12
Dizdar Salih (FK ISKRA)
Lakić Anđelo (NK CIM)
10
Rezo Antonio (NK CIM)
8
Kuridža Luka (HNK VIŠIĆI)
Šabanović Malik (FK ISKRA)
Sultić Zeid (FK KLIS)
6
Goluža Nikola (NK MEĐUGORJE)
Kajan Anur (FK LOKOMOTIVA)
Ljubić Marko (NK CIM)
5
Bisić Eldin (FK KLIS)
Čuljak Luka (NK CIM)
Mutilović Emil (UŠS Fortuna)
Ramljak Petar (NK MEĐUGORJE)
4
Kazagić Danis (FK LOKOMOTIVA)
Buhovac Ivano (NK MEĐUGORJE)
Festić Alija (FK ISKRA)
Hajdarović Emin (UŠS Fortuna)
Hejub Almin (UŠS Fortuna)
Imamović Zlatan (FK TURBINA)
Vladavić Zinedin (FK BJELOPOLJAC)
3
Agović Harun (FK LOKOMOTIVA)
Baljić Đenan (FK ISKRA)
Čaušević Sandi (FK TURBINA)
Cokoja Amer (UŠS Fortuna)
Markotić Karlo (NK CIM)
Omanović Rijad (FK BJELOPOLJAC)
Pehar Luka (NK MEĐUGORJE)
Perković Gabrijel (FK TURBINA)
Raguž Matija (NK MEĐUGORJE)
Šabanović Muhamed (FK ISKRA)
Salihović Vedad (FK BJELOPOLJAC)
Vučić David (NK MEĐUGORJE) 2
Ajanić Nizar (FK ISKRA)
Bošnjak Josip (NK MEĐUGORJE)
Čuljak Ivan (NK CIM)
Gačanica Denis (FK LOKOMOTIVA)
Hodžić Alen (FK BJELOPOLJAC)
Križanović David (NK MEĐUGORJE)
Lulić Haris (FK TURBINA)
Maslo Emelin (FK LOKOMOTIVA)
Medan Marko (UŠS Fortuna)
Nazdrajić Eman (FK BJELOPOLJAC)
Numić Tarik (FK LOKOMOTIVA)
Pendić Nidal (UŠS Fortuna)
Petrović Mihael (NK MEĐUGORJE)
Radić Stefan (FK BJELOPOLJAC)
Šehić Aldin (FK TURBINA)
Šendro Haris (FK LOKOMOTIVA)
Tucaković Irfan (UŠS Fortuna)
Velo Maid (FK LOKOMOTIVA)
Vreća Edwin (FK LOKOMOTIVA)
Začinović Arman (UŠS Fortuna)
Zekić Mirza (FK BJELOPOLJAC) 1
Ačkar Vedad (UŠS Fortuna)
Bjelica Saša (HNK VIŠIĆI)
Bogdan Luka (NK MEĐUGORJE)
Bošnjak Petar (NK CIM)
Bovan Jovo (FK LOKOMOTIVA)
Brajković Krešimir (HNK VIŠIĆI)
Ćesić Gabriel (NK MEĐUGORJE)
Čilić Dženan (FK TURBINA)
Cokić Omer (FK BJELOPOLJAC)
Ćosić Irem (FK KLIS)
Cvitanović Ante (HNK VIŠIĆI)
Delalić Vedad (FK TURBINA)
Drežnjak Abdulah (FK LOKOMOTIVA)
Đurjan Amar (FK ISKRA)
Eminović Adin (UŠS Fortuna)
Hadrović Din (UŠS Fortuna)
Hamzić Mirnes (FK ISKRA)
Helbet Danis (FK TURBINA)
Ivanković Petar (HNK VIŠIĆI)
Jusupović Imad (FK LOKOMOTIVA)
Kalem Nikola (FK BJELOPOLJAC)
Kasumović Ahmed Ali (UŠS Fortuna)
Kožul Gabrijel (NK MEĐUGORJE)
Kvesić Matej (NK MEĐUGORJE)
Maksumić Vedad (UŠS Fortuna)
Malović Amar (FK LOKOMOTIVA)
Mujić Adem (FK KLIS)
Popovac Anad (FK LOKOMOTIVA)
Šegetalo Omar (FK LOKOMOTIVA)
Šetka Ado (FK BJELOPOLJAC)
Stojić Ivan (HNK VIŠIĆI)
Tipura Hanan (FK BJELOPOLJAC)
Tiro Mirza (UŠS Fortuna)
Tojaga Aldin (UŠS Fortuna)
Trogrlić Josip (HNK VIŠIĆI)
Turkić Ajdin (FK BJELOPOLJAC)
Zekić Haris (FK BJELOPOLJAC)
Zelenika Ivano (NK CIM)
Prikaži tabele Sakrij tabele

NK CIM je protiv Bjelopoljca proslavio titulu prvaka Druge lige pionira Hercegovačko-Neretvanske županije. Krajnji…

Izaberi kategoriju