sportisimo.ba

PREDPIONIRI ( 8 + 1 ) – GRUPA “C”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2225.05.2024 12:20Bambinosi - Fair-Play2:0ODIGRANA
2225.05.2024 16:30FK ŽELJEZNIČAR - FK NOVI GRAD3:2ODIGRANA
2225.05.2024 13:10KMN VOGOŠĆA - City Academy0:4ODIGRANA
2225.05.2024 14:50FK FAMOS I.ILIDŽA - ŠF Sparta0:3ODIGRANA
2225.05.2024 15:40FK IGMAN - FK SARAJEVO0:3ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK SARAJEVO20172111010+10053
2City Academy2014154920+2943
3FK NOVI GRAD2012444118+2340
4ŠF Sparta2011453218+1437
5FK ŽELJEZNIČAR2010553214+1835
6Bambinosi207672431-727
7FK IGMAN207582837-926
8Fair-Play2072111825-723
9S.A. Ilijaš2043132452-2815
10KMN VOGOŠĆA2022161267-558
11FK FAMOS I.ILIDŽA2020181088-786

Lista strijelaca

18
Arifović Issa (FK SARAJEVO)
Škoro Anas (FK SARAJEVO)
17
Hodžić Ahmed (FK NOVI GRAD)
15
Perić Ivor (FK SARAJEVO)
14
Fatić Eman (FK SARAJEVO)
Goletić Tarik (FK SARAJEVO)
13
Hadžiavdić Danin (City Academy)
11
Holjan Eman (FK SARAJEVO)
9
Muminović Ismail (FK SARAJEVO)
8
Šemić Ishak (City Academy)
7
Bošković Nadir (City Academy)
Hodžić Hanan (FK IGMAN)
Pilavdžija Ajna (Fair-Play)
6
Dizdarević Ismail (S.A. Ilijaš)
Husić Eldar (FK NOVI GRAD)
Pašić Ensar (FK ŽELJEZNIČAR)
Zuko Davud (Bambinosi)
5
Beglerović Arijan (FK ŽELJEZNIČAR)
Čengić Amir (City Academy)
Mađun Afan (FK IGMAN)
Spahić Emir (S.A. Ilijaš)
Temin Rijad (Bambinosi)
Vidović Danijel (ŠF Sparta)
Vladavić Edin (KMN VOGOŠĆA)
4
Avdić Hamza (Fair-Play)
Hasečić Daris (Bambinosi)
Hrvat Ismail (ŠF Sparta)
Kurudžija Abdulah (ŠF Sparta)
Pecikoza Amar (FK NOVI GRAD)
Rovčanin Nidal (ŠF Sparta)
Šeho Arman (FK SARAJEVO)
3
Bećar Ahmed (FK NOVI GRAD)
Fakić Jusuf (FK ŽELJEZNIČAR)
Gazibara Kerim (FK ŽELJEZNIČAR)
Korić Eman (ŠF Sparta)
Mičić Andrija (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Milavić Ilhan (FK ŽELJEZNIČAR)
Ramić Amar (City Academy)
Rizvanović Adnan (FK IGMAN)
Spahić Malik (S.A. Ilijaš)
2
Bajrić Ensar (S.A. Ilijaš)
Čavčić Ajnur (KMN VOGOŠĆA)
Čelar Nikola (FK ŽELJEZNIČAR)
Delalić Sanjin (FK NOVI GRAD)
Demirović Tarik (City Academy)
Devedžić Benjamin (City Academy)
Dizdarević Ajdin (FK IGMAN)
Džuho Ervad (FK NOVI GRAD)
Hadžiahmetović Zerin (ŠF Sparta)
Hubjer Davud (Bambinosi)
Kalkan Kerim (Fair-Play)
Kapetanović Hamza Jusuf (FK IGMAN)
Karišik Tarik (FK SARAJEVO)
Kolar Amel (Fair-Play)
Kunić Rijad (FK NOVI GRAD)
Laković Kenan (S.A. Ilijaš)
Ličina Rijad (FK ŽELJEZNIČAR)
Mujaković Ahmed (ŠF Sparta)
Nikšić Amar (FK ŽELJEZNIČAR)
Okanović Imran (ŠF Sparta)
Parnica Džanan (Bambinosi)
Rizvo Adin-Dino (FK IGMAN)
Sablja Irfan (FK ŽELJEZNIČAR)
Suković Demir (City Academy)
Tanović Harun (FK NOVI GRAD)
Vilić Vedad (FK IGMAN)
Zeljaja Sergej (FK FAMOS I.ILIDŽA)
1
Berbić Alen (FK SARAJEVO)
Bogućanin Din (KMN VOGOŠĆA)
Gurda Aidan (ŠF Sparta)
Lemeš Anur (FK IGMAN)
Panjeta Irnes (FK ŽELJEZNIČAR)
Bunjo Bakir (KMN VOGOŠĆA)
Cecunjanin Nijaz (KMN VOGOŠĆA)
Cernica Adin (FK IGMAN)
Cerovina Kristijan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Đaltur Vedad (Fair-Play)
Dedić Harun (Bambinosi)
Demirović Vedad (Fair-Play)
Dervišević Irfan (S.A. Ilijaš)
Dizdarević Adian (FK ŽELJEZNIČAR)
Drkenda Zinedin (FK NOVI GRAD)
Džomba Ajdin (FK SARAJEVO)
Džomba Ali (ŠF Sparta)
Gežo Afan (City Academy)
Gurdić Annur (S.A. Ilijaš)
Hadžić Mak (ŠF Sparta)
Hasanbegović Amar (Bambinosi)
Kahriman Džanan (S.A. Ilijaš)
Kovačević Eman (City Academy)
Lindov Imran (Fair-Play)
Mujičić Davud (FK NOVI GRAD)
Murguz Omar (FK IGMAN)
Osmanagić Vedad (ŠF Sparta)
Šahović Nedim (ŠF Sparta)
Salihbegović Kerim (City Academy)
Šehović Vedad (FK IGMAN)
Šešlija Uroš (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Štaka Luka (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Zec Rijad (FK SARAJEVO)
Živković Uroš (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Autogol
1
Antunović Nedeljko (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Berbić Alen (FK SARAJEVO)
Bogućanin Din (KMN VOGOŠĆA)
Božović Vasil (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Delić Tarik (FK NOVI GRAD)
Gradaščević Imran (S.A. Ilijaš)
Gurda Aidan (ŠF Sparta)
Hajdarpašić Muhamed (Bambinosi)
Jovović Ivan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Kamber Kan (Bambinosi)
Lemeš Anur (FK IGMAN)
Maunaga Gavrilo (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Panjeta Irnes (FK ŽELJEZNIČAR)
Simanić Uroš (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama posljednjeg 22. kola lige FSKS –  Predpioniri 2011 (8+1) – grupa “C“…

Izaberi kategoriju