sportisimo.ba

Omladinska liga PREDPIONIRA – GRUPA “B”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2102.06.2024 15:30Bambinosi - FK FAMOS0:6ODIGRANA
2101.06.2024 12:00ŠF Sparta - FK IGMAN0:3ODIGRANA
2101.06.2024 00:00KMN VOGOŠĆA - FK "SOKOLAC"0:3*ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK IGMAN181620535+4850
2ŠF Sparta1813144917+3240
3FK "SOKOLAC"1810354522+2333
4FK FAMOS1810263721+1632
5Bambinosi1852112148-2717
6FK NOVI GRAD1840141452-3812
7KMN VOGOŠĆA180018054-540

Lista strijelaca

20
Hajrić Said (ŠF Sparta)
17
Buzoku Džan (FK IGMAN)
10
Nešković Strahinja (FK "SOKOLAC")
Šehić Amar (ŠF Sparta)
9
Salić Amar (FK IGMAN)
7
Mešić Faris (FK FAMOS)
Ujić Kosta (FK "SOKOLAC")
6
Kovačević Novak (FK "SOKOLAC")
4
Biogradlić Afan (Bambinosi)
Milović Luka (FK "SOKOLAC")
Pandžić Rijad (FK FAMOS)
Salihović Omar (FK FAMOS)
3
Bajrić Ahmed (Bambinosi)
Ćatović Osman (FK IGMAN)
Debelnogić Zdravko (FK "SOKOLAC")
Ibišević Imran (FK IGMAN)
Mašović Aid (FK IGMAN)
Šabić Sanjin (ŠF Sparta)
Šišić Alem (FK NOVI GRAD)
Vejseli Alitahir (FK FAMOS)
2
Đozo Emir (FK NOVI GRAD)
Durmišević Nidal (FK FAMOS)
Džano Tarik (FK IGMAN)
Kukan Sadžid (FK FAMOS)
Mahmutović Affan (FK FAMOS)
Milinković Viktor (FK "SOKOLAC")
Šebo Zejd (ŠF Sparta)
Sinanović Adnan (ŠF Sparta)
Tutundžić Harun (FK IGMAN)
Vrbarac Pavle (FK "SOKOLAC")
1
Bajramović Benjamin (FK IGMAN)
Balagić Zaim (FK IGMAN)
Behlulović Hamza (FK IGMAN)
Bektaš Arian (Bambinosi)
Bibić Tarik (ŠF Sparta)
Ećo Kerim (FK FAMOS)
Hamzić Bakir (ŠF Sparta)
Jolić Mateo (FK FAMOS)
Kajgana Nidal (Bambinosi)
Karić Ajnur (FK FAMOS)
Kovačević Mihajlo (FK "SOKOLAC")
Letić Nasr (Bambinosi)
Parnica Džanan (Bambinosi)
Salan Annur (FK IGMAN)
Šehović Ali (FK FAMOS)
Subotić Igor (ŠF Sparta)
Šuka Đorđije (FK "SOKOLAC")
Temin Rijad (Bambinosi)
Autogol
1
Hajrić Said (ŠF Sparta)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama posljednjeg 21. kola lige FSKS –  Predpioniri – grupa “B“ postignuti su…

Izaberi kategoriju