sportisimo.ba

PREDPIONIRI 2011 (8+1) – GRUPA “D”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2225.05.2024 09:00Vratnik - FK MOŠĆANICA4:1ODIGRANA
2225.05.2024 09:00Zlatne kopačke - Healthy Future0:3ODIGRANA
2225.05.2024 09:50ŠF Kickers - Young Boys2:2ODIGRANA
2225.05.2024 09:50FK IGMAN - FK FAMOS0:2ODIGRANA
2225.05.2024 17:20ŠF Derby - Dobrinja0:4ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK FAMOS2018111058+9755
2Healthy Future2014066130+3142
3Young Boys2012536021+3941
4ŠF Derby2011363626+1036
5FK IGMAN2011274634+1235
6Dobrinja2011185535+2034
7OFK Mladost Ilidža207495834+2425
8ŠF Kickers206593846-823
9Vratnik2060142861-3318
10Zlatne kopačke2031161765-4810
11FK MOŠĆANICA2000209153-1440

Lista strijelaca

25
Čolović Davud (FK FAMOS)
16
Ećo Kerim (FK FAMOS)
15
Buljubašić Vedad (Healthy Future)
Hodžić Adi (FK FAMOS)
Memić Afan (Healthy Future)
12
Karović Ali (FK FAMOS)
Velić Alim (OFK Mladost Ilidža)
11
Fazlić Afan (Dobrinja)
Ligeta Lukman (Healthy Future)
Lutvić Ensar (Young Boys)
Tabaković Sami (ŠF Kickers)
10
Bajraktarević Admin (FK IGMAN)
Junuz Eman (ŠF Kickers)
Sikirić Sami (Dobrinja)
Smajlović Dani (Dobrinja)
9
Demirović Tarik (Vratnik)
Maslo Ahmed (Healthy Future)
Omanović Eren (Young Boys)
Pandžić Rijad (FK FAMOS)
8
Agić Abdulah (Young Boys)
Hadžiavdić Hamza (OFK Mladost Ilidža)
7
Džuzdanović Ahmed (Dobrinja)
Hodžić Danis (ŠF Derby)
Karović Ajnur (FK FAMOS)
Omeragić Alvin (ŠF Derby)
Prasko Mirza (OFK Mladost Ilidža)
Šalaka Elmin (ŠF Derby)
6
Biber Imran (OFK Mladost Ilidža)
Brajković Leo (Young Boys)
Čolić Haris (Young Boys)
Hadžić Omar (FK IGMAN)
Hadžihasanović Alli (Vratnik)
Nogić Deni (OFK Mladost Ilidža)
Ramljak Adin (FK FAMOS)
5
Dizdarević Eman (ŠF Kickers)
Ujkanović Davud (FK IGMAN)
Zećo Anes (FK IGMAN)
4
Halilović Vedad (FK IGMAN)
Islamagić Ilijas (Zlatne kopačke)
Maglić Afan (FK IGMAN)
Ruhovtina Ajdin (ŠF Derby)
Sefić Ali (Young Boys)
Šehović Ali (FK FAMOS)
3
Bačvić Kenan (Young Boys)
Bajrić Vedad (Young Boys)
Buzaljko Feđa (Dobrinja)
Dizdar Adi (FK IGMAN)
Hodžić Enes (Dobrinja)
Kapetan Mesud (Healthy Future)
Kazić Džan (Dobrinja)
Šabanović Emrah (OFK Mladost Ilidža)
Šabić Ismar (OFK Mladost Ilidža)
Tarčin Hamza (FK FAMOS)
2
Ahmić Adin (ŠF Kickers)
Arapović Ban Abdulah (Young Boys)
Boškailo Ali (ŠF Kickers)
Ćatić Imran (Vratnik)
Čeliković Arian (Dobrinja)
Cernica Adin (OFK Mladost Ilidža)
Grbo Nedim (OFK Mladost Ilidža)
Hamza Imran (FK MOŠĆANICA)
Hasković Aziz (Zlatne kopačke)
Hodžić Tarik (ŠF Derby)
Hozanović Harun (Dobrinja)
Hrvačić Ahemed (Young Boys)
Husejnović Ensar (FK IGMAN)
Memović Almedin (Vratnik)
Porić Zeid (OFK Mladost Ilidža)
Prazina Edis (FK MOŠĆANICA)
Šaljić Zeno (FK FAMOS)
Suljović Ensar (ŠF Derby)
Turajlić Edin (Young Boys)
Vuković Ahmed (Healthy Future)
Zuko Ilhan (ŠF Kickers)
Zuljfalari Ali (FK IGMAN)
1
Čukojević Sami (Zlatne kopačke)
Grbo Advan (FK MOŠĆANICA)
Hanić Mirza (Zlatne kopačke)
Aberhouche Billel (Zlatne kopačke)
Aljić Ajdin (ŠF Kickers)
Arapović Harun (Vratnik)
Bajić Ilhan (ŠF Derby)
Bandić Kerim (FK IGMAN)
Bozalija Kerim (Dobrinja)
Čavčić Vedad (FK FAMOS)
Čavčić Kerim (Dobrinja)
Čekan Anel (FK MOŠĆANICA)
Čolo Salahudin (Young Boys)
Čupar Faris (OFK Mladost Ilidža)
Drakovac Vanel (FK MOŠĆANICA)
Đuderija Afan (FK MOŠĆANICA)
Grbo Izet (FK MOŠĆANICA)
Halilović Selma (Healthy Future)
Halimanović Bilal (Zlatne kopačke)
Hamidi Lejs (Vratnik)
Hodžić Namik (Zlatne kopačke)
Kapo Benjamin (Vratnik)
Kartal Džan (OFK Mladost Ilidža)
Kujović Afan (Dobrinja)
Lekić Medin (FK IGMAN)
Lojić Tarik (ŠF Derby)
Memić Adnan (Healthy Future)
Mujezinović Ajdin (OFK Mladost Ilidža)
Nakić Ridvan (Young Boys)
Nezirević Ibrahim (ŠF Kickers)
Prašović Dinan (Zlatne kopačke)
Preljević Bilal (FK FAMOS)
Šabanija Emre (ŠF Kickers)
Šabanović Tarik (ŠF Derby)
Šahbazović Ajdin (FK IGMAN)
Sinanović Adin (ŠF Derby)
Smailbegović Adem (ŠF Kickers)
Spahić Kerim (FK IGMAN)
Šukalić Nidal (FK IGMAN)
Suljagić Kenan (Healthy Future)
Swaiseh Abdelrahman (Zlatne kopačke)
Tabaković Afan (ŠF Kickers)
Tukić Harun (Vratnik)
Tutun Emir (FK FAMOS)
Vuk Jusuf (Zlatne kopačke)
Zahiragić Davud (Vratnik)
Autogol
2
Kustura Alen (Zlatne kopačke)
Autogol
1
Bučan Jusuf (FK IGMAN)
Ećo Imran (FK IGMAN)
Grbo Advan (FK MOŠĆANICA)
Hanić Mirza (Zlatne kopačke)
Kukuljac Nidal (FK MOŠĆANICA)
Čukojević Sami (Zlatne kopačke)
Šahinpašić Ibrahim (FK MOŠĆANICA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Iznimno zanimljivo prvenstvo u borbi za titulu odigrano je u grupi D u kojoj…

Izaberi kategoriju