sportisimo.ba

Predpioniri (6+1) C

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1818.05.2024 08:50Omladinac - S.A. Ilijaš3:0*ODIGRANA
1818.05.2024 13:50Bambinosi - Healthy Future3:2ODIGRANA
1818.05.2024 08:00FK IGMAN - Miske-Akademija2:0ODIGRANA
1818.05.2024 15:30ŠF SOCCER - ŠF Tempo Ilijaš0:2ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠF Tempo Ilijaš1613126123+3840
2Bambinosi1610243215+1732
3City Academy1610063120+1130
4FK IGMAN169162826+228
5Miske-Akademija168263123+826
6Healthy Future1660103135-418
7Omladinac165292643-1717
8ŠF SOCCER1651102132-1116
9S.A. Ilijaš161114751-444

Lista strijelaca

16
Bečić Ilhan (ŠF Tempo Ilijaš)
14
Hajdarević Hamed (ŠF Tempo Ilijaš)
Kurtović Hamed (Omladinac)
12
Buljubašić Vedad (Healthy Future)
10
Durmić Armin (ŠF Tempo Ilijaš)
Peljto Ajdin (City Academy)
9
Avdić Selam (FK IGMAN)
Memić Adnan (Healthy Future)
Pandžić Dino (Miske-Akademija)
8
Čolak Danin (FK IGMAN)
Dedić Faris (Bambinosi)
Uzunović Džan (Bambinosi)
7
Biber Ajnur (FK IGMAN)
Čizmo Ahmed (City Academy)
Smajlović Edin (Miske-Akademija)
6
Hrnjica Rijad (Bambinosi)
5
Alić Enes (ŠF Tempo Ilijaš)
Mutapčić Alija (ŠF Tempo Ilijaš)
4
Čauš Tarik (Miske-Akademija)
Magodić Mak (ŠF SOCCER)
Pinjo Tarik (City Academy)
3
Alispahić Amel (ŠF SOCCER)
Bojčić Tarik (ŠF SOCCER)
Delić Ajnur (Omladinac)
Demirović Tarik (ŠF Tempo Ilijaš)
Džanković Omer (Omladinac)
Gaši Ammar (Miske-Akademija)
Husejinović Edin (ŠF Tempo Ilijaš)
Selmanović Nedim (Bambinosi)
Zvekić Adin (ŠF SOCCER)
2
Burović Ali (City Academy)
Gradaščević Imran (S.A. Ilijaš)
Begović Segor (Miske-Akademija)
Čamo Amil (City Academy)
Devedžić Benjamin (City Academy)
Karić Imran (Healthy Future)
Karkelja Ali (ŠF SOCCER)
Kordić Ali (Bambinosi)
Krdžić Imran (Omladinac)
Omerhodžić Ensar (Miske-Akademija)
Sadiković Kerim (ŠF SOCCER)
Salihović Amar (S.A. Ilijaš)
Salman Amar (FK IGMAN)
Šenderović Eman (Miske-Akademija)
Subašić Daris (Healthy Future)
1
Alihodžić Imran (Healthy Future)
Salihbegović Kerim (City Academy)
Adilovic Aman (ŠF Tempo Ilijaš)
Aščalić Dino (ŠF Tempo Ilijaš)
Bišćević Smail (Bambinosi)
Ćosić Ajnur (S.A. Ilijaš)
Delić Adnan (Omladinac)
Fišek Amir (S.A. Ilijaš)
Hadžiomerović Ali (ŠF SOCCER)
Hasanspahić Ibrahim (Bambinosi)
Kahriman Džanan (S.A. Ilijaš)
Kapetan Musaib (Healthy Future)
Karlica Džan (Healthy Future)
Kozić Aziz (ŠF Tempo Ilijaš)
Mizdrak Denial (Healthy Future)
Prašević Nidal (ŠF SOCCER)
Selmanović Timur (Bambinosi)
Selmanović Srna (Bambinosi)
Suljović Adin (Healthy Future)
Topalović Nuh (Healthy Future)
Zupčević Orhan (Miske-Akademija)
Autogol
1
Alihodžić Imran (Healthy Future)
Avdukić Abid (S.A. Ilijaš)
Burović Ali (City Academy)
Dacić Davud (Miske-Akademija)
Gradaščević Imran (S.A. Ilijaš)
Raonić Emin (Omladinac)
Salihbegović Kerim (City Academy)
Skopljak Ajdin (Omladinac)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Tempo Ilijaš osvojio prvo a Bambinosi drugo mjesto

U utakmicama 18. kola lige FSKS – …

Izaberi kategoriju