sportisimo.ba

PREDPIONIRI ( 8 + 1 ) – GRUPA “B”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1818.05.2024 10:40FK ROMANIJA 1 - FK Mladost0:3*ODIGRANA
1818.05.2024 10:40Miske-Akademija - FK Olimp0:0ODIGRANA
1818.05.2024 09:00FK UNIS - FC Academica3:3ODIGRANA
1818.05.2024 13:10ŠF SOCCER - Mlade Nade0:0ODIGRANA
1818.05.2024 09:50FK ROMANIJA - ŠF Tempo Ilijaš0:11ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠF Tempo Ilijaš1815126211+5146
2FK UNIS1813415510+4543
3FK Olimp1812333714+2339
4ŠF SOCCER188642718+930
5Miske-Akademija186573130+123
6FK Mladost1871102937-822
7FC Academica184592429-517
8Mlade Nade1843111437-2315
9FK ROMANIJA 1182511839-3111
10FK ROMANIJA1813141375-626

Lista strijelaca

19
Škrijelj Amil (ŠF Tempo Ilijaš)
11
Opačin Kerim (FK Mladost)
Sulejmanović Safet (FK UNIS)
Viteškić Tarik (FK UNIS)
10
Alimanović Denin (ŠF Tempo Ilijaš)
9
Čulina Novak (FK Olimp)
Durić Emrah (ŠF Tempo Ilijaš)
Hadžidedić Ahmed Džan (ŠF SOCCER)
8
Gačan Daris (ŠF Tempo Ilijaš)
7
Hajdarević Eldar (FK UNIS)
6
Vatić Sami (FC Academica)
5
Bijelonja Daris (Miske-Akademija)
Bradonjić Matej (FK Olimp)
Čulina Nikola (FK Olimp)
Danojlić Marko (FK ROMANIJA)
Kaltak Danin (FC Academica)
Krajišnik Tarik (Miske-Akademija)
Kurbagić Ammar (FK UNIS)
Šahić Ahmed (Miske-Akademija)
4
Hamzić Edin (ŠF Tempo Ilijaš)
Hasanović Nidal (FK UNIS)
Jugović Vasilije (FK ROMANIJA)
Kolenda Ali (ŠF Tempo Ilijaš)
Lačević Seid (Miske-Akademija)
Muharemović Kaan (FC Academica)
Salčinović Emin (FK Mladost)
Šehović Irfan (ŠF SOCCER)
Stanišić Jovan (FK ROMANIJA)
Vitković Stefan (FK Olimp)
3
Ahmić Arman (ŠF Tempo Ilijaš)
Dinar Bećir (FK Mladost)
Gojak Mak (ŠF SOCCER)
Hasanica Mak (Mlade Nade)
Korać David (FK Olimp)
Kovačević Blaženko (FK Olimp)
Serdarević Sami (FC Academica)
Smajlović Tarik (Mlade Nade)
Turanović Ahmed (Miske-Akademija)
Vatreš Ahmed (FK UNIS)
2
Avdić Lamija (FK UNIS)
Bjelica Said (Miske-Akademija)
Čizmo Ahmed (FK Mladost)
Dautović Benjamin (ŠF Tempo Ilijaš)
Đedović Kerim (FK UNIS)
Đipa Lukman (Miske-Akademija)
Kajmović Jan (FK UNIS)
Lopatić Nikola (FK ROMANIJA)
Mirić Boriša (FK Olimp)
Ramić Afan (ŠF SOCCER)
Rasimović Deni (Mlade Nade)
Šarenac Pavle (FK Olimp)
Smajić Davud (FK UNIS)
Vukašinović Nemanja (FK ROMANIJA)
1
Avdibašić Adnan (Miske-Akademija)
Ćuhara Danin (FK UNIS)
Adilović Ajdin (ŠF SOCCER)
Bašić Adi (ŠF SOCCER)
Begić Imran (Mlade Nade)
Begović Segor (Miske-Akademija)
Bradarić Harun (ŠF SOCCER)
Češko Hanan (FC Academica)
Dević Danin (ŠF SOCCER)
Emkić Ali (Mlade Nade)
Gabela Emin (FC Academica)
Gavrilović Slaven (FK ROMANIJA)
Hajdarević Arman (ŠF Tempo Ilijaš)
Halilčević Hamza (FK UNIS)
Hećimović Ahmed (Mlade Nade)
Hodžić Deni (Mlade Nade)
Hrvat Asad (FK Mladost)
Huskić Ishak (ŠF SOCCER)
Jašarević Ajdin (ŠF SOCCER)
Lilić Davud (FK UNIS)
Mulić Adin (ŠF Tempo Ilijaš)
Pahor Leni (ŠF SOCCER)
Paldum Džan (FC Academica)
Pandžić Dino (Miske-Akademija)
Pecikoza Amar (FC Academica)
Rahić Haris (ŠF SOCCER)
Salčinović Eldar (FK Mladost)
Savić Kristijan (FK ROMANIJA)
Spahić Ismar (ŠF Tempo Ilijaš)
Stanišić Uroš (FK ROMANIJA)
Tadić Pavle (FK Olimp)
Tursunović Edi (ŠF SOCCER)
Zečević Arijan (FC Academica)
Žilić Dorian (Mlade Nade)
Autogol
1
Avdibašić Adnan (Miske-Akademija)
Božić Dimitrije (FK ROMANIJA)
Hadžiabdić Emin (FC Academica)
Salković Danis (FC Academica)
Sokolović Kaan (FC Academica)
Ćuhara Danin (FK UNIS)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Predpioniri 2011 (8+1) – grupa “B“ postignuti…

Izaberi kategoriju