sportisimo.ba

PREDPIONIRI 2010 ( 8 + 1 ) – G “B” – KS

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2225.05.2024 11:20Omladinac - Winter1:0ODIGRANA
2225.05.2024 13:00FK UNIS - Young Boys0:1ODIGRANA
2225.05.2024 13:50ŠF SOCCER - FK ROMANIJA1:0ODIGRANA
2225.05.2024 10:30Miske-Akademija - Atletiko2:0ODIGRANA
2225.05.2024 08:00FK IGMAN - Dobrinja0:4ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Young Boys201361609+5145
2FK ROMANIJA2012534520+2541
3FK UNIS201244379+2840
4Dobrinja2012443616+2040
5ŠF SOCCER209562919+1032
6Atletiko208392127-627
7Zlatne kopačke2082102325-226
8Omladinac206591634-1823
9Miske-Akademija2034131444-3013
10Winter2041151054-4413
11FK IGMAN202315640-349

Lista strijelaca

21
Muharemović Amar (Young Boys)
11
Mahović Danis (Young Boys)
10
Helja Danin (Zlatne kopačke)
9
Motika Đorđe (FK ROMANIJA)
Omerović Arman (FK UNIS)
8
Kreštalica Faris (ŠF SOCCER)
Nikolić Đorđe (FK ROMANIJA)
7
Maletić Pavle (FK ROMANIJA)
6
Aleksić Đorđe (FK ROMANIJA)
Deović Tarik (Dobrinja)
Hadzić Muhamed (Dobrinja)
Hadžidedić Ahmed Džan (ŠF SOCCER)
Huremović Emin (Young Boys)
5
Đono Amsal (Winter)
Avdibegović Imran (Young Boys)
Čeliković Arian (Dobrinja)
Osmić Benjamin (Zlatne kopačke)
4
Dacić Kerim (Atletiko)
Dizdarević Timur (Atletiko)
Đuričić Vuk (FK ROMANIJA)
Matijević Marin (Dobrinja)
Redžović Danis (Young Boys)
Repovac Malik (FK UNIS)
Savić Stefan (FK ROMANIJA)
Sikirić Sami (Dobrinja)
Trapara Andrija (Atletiko)
Tursunović Edi (ŠF SOCCER)
3
Pašić Tarik (Winter)
Adžem Tarik (Atletiko)
Bačvić Kenan (Young Boys)
Brkić Elmir (FK UNIS)
Damjanović Mateo (Omladinac)
Đedović Kerim (FK UNIS)
Isanović Daris (Dobrinja)
Krušćica Kenan (Miske-Akademija)
Muhović Bilal (Young Boys)
Polutak Faris (Omladinac)
Šahić Ahmed (Miske-Akademija)
2
Delić Adnan (Omladinac)
Begić Elmedin (FK UNIS)
Bolić Berk Elvir (Miske-Akademija)
Hasić Nidal (FK UNIS)
Husejnović Ensar (FK IGMAN)
Kurtović Hamed (Omladinac)
Mašić Ahmed (Young Boys)
Moćević Anur (Miske-Akademija)
Ninković Đorđe (FK ROMANIJA)
Palmer Deion Anthony (ŠF SOCCER)
Peštek Kenan (Atletiko)
Poturković Tarik (Young Boys)
Stanišić Simeon (FK ROMANIJA)
Trbić Davud (Atletiko)
Tulić Ajas (ŠF SOCCER)
Valjevčić Imran (FK UNIS)
1
Gojak Mak (ŠF SOCCER)
Bajraktarević Admin (FK IGMAN)
Baković Ali (Dobrinja)
Bičakčić Irfan (Winter)
Bogdanović Luka (FK ROMANIJA)
Čaluk Nadir (Dobrinja)
Cicović Pavle (FK ROMANIJA)
Cocalić Emir (Omladinac)
Drnda Ilan (Dobrinja)
Đuderija Faruk (Omladinac)
Džinić Ismail (Dobrinja)
Elezović Husein (Omladinac)
Hadžiefendić Ishak (Zlatne kopačke)
Hrnjić Nidal (Dobrinja)
Husić Rijad (FK UNIS)
Hussein Omar (Zlatne kopačke)
Ibišević Imran (FK IGMAN)
Jamakosmanović Dino (Miske-Akademija)
Kadić Nesid (Miske-Akademija)
Kadrić Nedim (Young Boys)
Kadrić Dženis (FK UNIS)
Koroman Petar (FK ROMANIJA)
Kovač Arman (Dobrinja)
Lojić Harun (FK UNIS)
Maglić Afan (FK IGMAN)
Mašić Muhamed (Young Boys)
Musić Irfan (Miske-Akademija)
Prašović Dinan (Zlatne kopačke)
Prnjavorac Dino (FK UNIS)
Prutina Daris (ŠF SOCCER)
Rajkić Eman (FK UNIS)
Šahinović Azur (Dobrinja)
Salihović Emin (FK IGMAN)
Šehović Irfan (ŠF SOCCER)
Šehović Noah (ŠF SOCCER)
Smajić Eman (FK UNIS)
Smajlović Dani (Dobrinja)
Šuta Isa (FK UNIS)
Šuvalija Omer (Winter)
Swaiseh Amro (Zlatne kopačke)
Viteškić Tarik (FK UNIS)
Vukotić Afan (Atletiko)
Vukotić Orhan (Atletiko)
Autogol
1
Delić Adnan (Omladinac)
Gojak Mak (ŠF SOCCER)
Pašić Tarik (Winter)
Đono Amsal (Winter)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama posljednjeg 22. kola lige FSKS –  Predpioniri 2010 (8+1) – grupa “B“…

Izaberi kategoriju