sportisimo.ba

PREDPIONIRI 2010 ( 8 + 1 ) – G “A” – KS

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1818.05.2024 12:00AF Devetka - ŠAMPION4:0ODIGRANA
1818.05.2024 08:50Miske-Akademija - City Academy2:0ODIGRANA
1818.05.2024 11:20ŠF Derby - FK NOVI GRAD7:0ODIGRANA
1818.05.2024 08:00FK BATON - JUVE1:0ODIGRANA
1818.05.2024 13:00FK IGMAN - Ozren4:0ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Miske-Akademija181422697+6244
2ŠF Derby1814136712+5543
3AF Devetka1812424521+2440
4FK BATON1811163919+2034
5ŠAMPION1810442725+234
6FK IGMAN1871102133-1222
7City Academy1843111928-915
8Ozren1842121331-1814
9FK NOVI GRAD182313668-629
10JUVE1811161173-624

Lista strijelaca

19
Krajina Ivo (Miske-Akademija)
14
Dudo Ajdin (ŠF Derby)
Hodžić Hamza (ŠF Derby)
13
Adilović Mak (AF Devetka)
11
Bajić Adian (ŠF Derby)
9
Ćemo Semir (ŠF Derby)
8
Ferović Amar (Miske-Akademija)
Karadža Ilhan (Miske-Akademija)
Karić Benjamin (FK BATON)
Zukić Anel (Ozren)
7
Aletić Harun (ŠAMPION)
Kljuno Mustafa (Miske-Akademija)
6
Bajrović Faris (FK BATON)
Ćutuk Hamza (AF Devetka)
Herak Imran (ŠF Derby)
Šeta Dani (FK BATON)
5
Čauš Abdulkerim (Miske-Akademija)
Granulo Kenan (ŠAMPION)
Hadžiavdić Danin (City Academy)
Ibreljić Afan (Miske-Akademija)
Lončar Davud (AF Devetka)
4
Kurtić Ahmed (JUVE)
Abazi Edin (AF Devetka)
Adilović Bilal (FK IGMAN)
Berković Tarik (FK BATON)
Krušćica Kenan (Miske-Akademija)
Lugušić Samir (ŠAMPION)
Šovšić Faris (City Academy)
3
Agović Asmir (AF Devetka)
Bašić Kerim (FK BATON)
Dević Eman (JUVE)
Gabeljić Arman (FK IGMAN)
Hodžić Anes (FK IGMAN)
Kadrić Eman (AF Devetka)
Muhović Adi (ŠF Derby)
Pojata Elmin (FK IGMAN)
Spaho Ervin (FK BATON)
Tanović Jakub (Miske-Akademija)
Velić Anur (FK IGMAN)
Zahirović Anel (AF Devetka)
2
Borčak Adin (Miske-Akademija)
Buzoku Džan (FK IGMAN)
Čengić Amir (City Academy)
Čolak Anes (ŠAMPION)
Đozo Emir (FK NOVI GRAD)
Halilović Sami (FK IGMAN)
Jahić Bakir (Miske-Akademija)
Kovačević Eman (City Academy)
Kovačević Ekrem (ŠAMPION)
Pozder Tarik (JUVE)
Redžović Tarik (ŠF Derby)
Salčinović Benjamin (AF Devetka)
Suljić Arman (Miske-Akademija)
Zajković Kenan (FK BATON)
1
Peco Ismail (JUVE)
Aly Emir (AF Devetka)
Avdić Mirza (ŠF Derby)
Babalija Isak (ŠAMPION)
Bašović Ajdin (Miske-Akademija)
Bijelonja Daris (Miske-Akademija)
Bošković Nadir (City Academy)
Bošnjak Ilhan (ŠAMPION)
Ćatović Imad (ŠF Derby)
Čomor Arslan (FK BATON)
Dogan Harun (AF Devetka)
Efendić Nidal (JUVE)
Fejzović Amin (Ozren)
Gavranović Emir (ŠF Derby)
Halimanović Mirnes (FK NOVI GRAD)
Halimić Faris (City Academy)
Hamzić Tarik (AF Devetka)
Hasagić Amor (FK BATON)
Hasanović Adin (ŠAMPION)
Hodžić Tarik (ŠF Derby)
Hodžić Amnin (FK BATON)
Huseinović Mevludin (ŠAMPION)
Imamović Ali (FK NOVI GRAD)
Kulo Imran (FK BATON)
Lovrić Rafael (City Academy)
Mahmutović Hamza (AF Devetka)
Metović Džemail (ŠF Derby)
Ozkaya Halid (City Academy)
Perišić Ivor (FK BATON)
Pribišić Muhamed (Ozren)
Pribišić Hamza (Ozren)
Rizvo Amar (FK BATON)
Šahmanija Eldar (FK IGMAN)
Sedlarević Amir (JUVE)
Šemić Ishak (City Academy)
Skrepnik Arijan (AF Devetka)
Smajlović Kerim (FK BATON)
Šopović Rijad (ŠF Derby)
Spahić Emin (Ozren)
Sulejmani Kerim (ŠAMPION)
Tantula Eldin (FK NOVI GRAD)
Tarčin Hamza (ŠAMPION)
Tarić Semir (FK NOVI GRAD)
Zorlak Enis (Ozren)
Autogol
1
Hutinović Adna (Ozren)
Isović Adel (AF Devetka)
Kurtić Ahmed (JUVE)
Peco Hamza (JUVE)
Peco Ismail (JUVE)
Šeremet Imad (JUVE)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama posljednjeg 18. kola lige FSKS –  Predpioniri 2010 (8+1) – grupa “A“…

Izaberi kategoriju