sportisimo.ba

PJETLIĆI 2013 ( 6 + 1 ) – GRUPA “F”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1819.05.2024 14:40AF Devetka - Betaclub2:2ODIGRANA
1819.05.2024 00:00Dobrinja - Mlade Nade3:0*ODIGRANA
1819.05.2024 14:40Bambinosi - Miske-Akademija1:1ODIGRANA
1819.05.2024 09:40S.K. Tempo - FK ŽELJEZNIČAR2:1ODIGRANA
1819.05.2024 16:20ŠF Sparta - Young Boys0:4ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Young Boys1816208312+7150
2FK ŽELJEZNIČAR1814228712+7544
3S.K. Tempo1814136222+4043
4AF Devetka1811434830+1837
5Bambinosi1862102943-1420
6Mlade Nade1851122951-2216
7Miske-Akademija1842123257-2514
8ŠF Sparta1834112453-2913
9Dobrinja1832131785-6811
10Betaclub1824122369-4610

Lista strijelaca

27
Sulejmanović Ahmed (Young Boys)
26
Ahmić Kan (FK ŽELJEZNIČAR)
24
Hrustemović Amar (Young Boys)
23
Slijepčević Luka (FK ŽELJEZNIČAR)
19
Cigić Faris (AF Devetka)
16
Kerleta Marko (S.K. Tempo)
14
Močević Lazar (S.K. Tempo)
13
Hodžić Vedad (Betaclub)
12
Kajević Eman (FK ŽELJEZNIČAR)
11
Hasanović Adin (Mlade Nade)
9
Filipović Sergej (S.K. Tempo)
Mehić Kamran (Miske-Akademija)
7
Jovović Kosta (S.K. Tempo)
Tešanović Stefan (S.K. Tempo)
6
Kopić Mustafa (FK ŽELJEZNIČAR)
Huseinović Imran (Bambinosi)
Jasenica Tarik (AF Devetka)
Korora Anur (FK ŽELJEZNIČAR)
Kraišnik Kerim (AF Devetka)
Mirvić Amar (FK ŽELJEZNIČAR)
Salihagić Edin (Bambinosi)
Šebo Denial (Mlade Nade)
5
Bilić Zlatan (Dobrinja)
Hećo Mirza (ŠF Sparta)
Kočo Arslan (Bambinosi)
Kurešepi Din (Young Boys)
Memčić Armin (ŠF Sparta)
Pokrklić Bakir (Miske-Akademija)
Puljić Marino (Betaclub)
4
Hodžić Aid (Bambinosi)
Kriještorac Ali (Dobrinja)
Rešiti Husein (FK ŽELJEZNIČAR)
Sinanagić Danin (AF Devetka)
Tinjak Abdulah (Young Boys)
3
Redžić Harun (ŠF Sparta)
Avdić Ishak (Miske-Akademija)
Đipa Ishak (Miske-Akademija)
Hadrović Adijan (AF Devetka)
Halković Darin (Young Boys)
Isović Ali (Young Boys)
Kadrić Danin (Young Boys)
Kapidžić Omar (Miske-Akademija)
Selmanović Ishak Zaim (Young Boys)
2
Ban Josip (Betaclub)
Đukanović Nidal (AF Devetka)
Gagula Bakir (Miske-Akademija)
Hajdarpašić Fatih (Bambinosi)
Halilović Imran (Miske-Akademija)
Jazvin Faris (Young Boys)
Kapisazović Eman (ŠF Sparta)
Kepeš Adin (ŠF Sparta)
Kerleta Jovan (S.K. Tempo)
Koc Fatih (AF Devetka)
Kreštalica Andrija (S.K. Tempo)
Lazović Abdurahman Omar (Bambinosi)
Mraković Džan (Mlade Nade)
Nizić Tarik (ŠF Sparta)
Pirić Faruk (Mlade Nade)
Šehalić Taha (Miske-Akademija)
Zametica Nedim (Mlade Nade)
1
Begić Adian (Mlade Nade)
Ilić Mateo Leandro (Betaclub)
Kovačević Emin (AF Devetka)
Rosić Berin (Bambinosi)
Švraka Ali (Dobrinja)
Voloder Emin (ŠF Sparta)
Arnautović Dušan (S.K. Tempo)
Avdić Amar (Young Boys)
Bajrić Omar (Miske-Akademija)
Bašić Adnan (AF Devetka)
Bukarić Leon (Miske-Akademija)
Ćato Bilal (Bambinosi)
Daut Eldar (AF Devetka)
Đukanović Džan (AF Devetka)
Džanko Alem (ŠF Sparta)
Fehratbegović Abdulselam (Dobrinja)
Gadžić Adrian (ŠF Sparta)
Hajrudinović Adi (Bambinosi)
Hamzić Ali (Dobrinja)
Kapor Pavle (S.K. Tempo)
Karadinović Amar (Mlade Nade)
Lačević Ahmed (Miske-Akademija)
Lisovac Adem (AF Devetka)
Maljanović Vedad (AF Devetka)
Miletić Jakov (Betaclub)
Milošević Kian (Dobrinja)
Milunović Marko (S.K. Tempo)
Muratović Tarik (FK ŽELJEZNIČAR)
Pihljak Alen (Mlade Nade)
Ražanica Imran (Mlade Nade)
Sajnica Džan (ŠF Sparta)
Spahović Faris (Mlade Nade)
Zametica Imran (Mlade Nade)
Autogol
1
Ablaković Emir (Dobrinja)
Begić Adian (Mlade Nade)
Ilić Mateo Leandro (Betaclub)
Kopić Mustafa (FK ŽELJEZNIČAR)
Kovačević Emin (AF Devetka)
Muhić Faris (Mlade Nade)
Redžić Harun (ŠF Sparta)
Rosić Berin (Bambinosi)
Sedmak Dino (ŠF Sparta)
Voloder Emin (ŠF Sparta)
Švraka Ali (Dobrinja)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Pjetlići 2013 (6+1) – grupa “F“ postignuti…

Izaberi kategoriju