sportisimo.ba

PJETLIĆI 2013 ( 6 + 1 ) – GRUPA “E”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1819.05.2024 08:00FK RADNIK (H) - FK Selekt 20021:2ODIGRANA
1819.05.2024 13:00UNA Premium - FK "Glasinac 1936" Sokolac1:6ODIGRANA
1819.05.2024 18:00Fair-Play - Zlatne kopačke11:0ODIGRANA
1819.05.2024 11:20FK NOVI GRAD - FK UNIS2:3ODIGRANA
1819.05.2024 15:30ŠF Sparta - FC Academica4:0ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠF Sparta1816111078+9949
2FK UNIS181512898+8146
3Fair-Play1815038620+6645
4FK "Glasinac 1936" Sokolac189273747-1029
5FC Academica188284540+526
6UNA Premium1861113563-2819
7FK Selekt 2002185491861-4319
8FK RADNIK (H)1852113138-717
9FK NOVI GRAD1832132384-6111
10Zlatne kopačke1801179111-1021

Lista strijelaca

37
Oremuš Niko (ŠF Sparta)
22
Cucak Imran (ŠF Sparta)
Nikšić Hamza (Fair-Play)
17
Hajdarević Ashar (Fair-Play)
16
Lokvančić Kerim (Fair-Play)
14
Đuliman Davud (FK UNIS)
Zečević Arnel (FC Academica)
13
Džinić Emir (ŠF Sparta)
Šušić Konstantin (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
12
Subašić Emran (ŠF Sparta)
11
Džanković Ahmed (FC Academica)
Hasanović Rejhan (FK UNIS)
Veljan Adi (FK UNIS)
10
Harbaš Adin (FK UNIS)
Purišević Alim (UNA Premium)
9
Hajrović Ensar (Fair-Play)
Kurtović Alem (Fair-Play)
Neimarlija Ajdin (UNA Premium)
Omanović Ajdin (FK Selekt 2002)
Salkić Tarik (ŠF Sparta)
8
Podbičanin Nidal (FK UNIS)
7
Čekić Džan (FK UNIS)
Kurtić Vedad (FK Selekt 2002)
Vuković Uroš (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Zec Daris (FK NOVI GRAD)
6
Mahmutagić Hamza (FC Academica)
Obrenović Andrej (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Sućeska Edin (FK UNIS)
5
Ahmedspahić Davud (FK UNIS)
Batinić Stefan (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Čakar Hamza (FK NOVI GRAD)
Huseinović Harun (FK RADNIK (H))
Salihagić Ajnur (FK RADNIK (H))
Vehab Ammar (UNA Premium)
4
Alić Danin (FK RADNIK (H))
Krajina Ali (ŠF Sparta)
Kršo Džan (FK UNIS)
Leka Afan (Fair-Play)
Muhibić Tarik (FK RADNIK (H))
Šabotić Omar (ŠF Sparta)
3
Ahmetagić Sadin (FK NOVI GRAD)
Hrbinić Daris (FK UNIS)
Kapo Omar (FC Academica)
Krasnići Muhamed (FK RADNIK (H))
Omanović Imran (FC Academica)
Trnka Vedad (FK NOVI GRAD)
2
Dervišić Imran (Zlatne kopačke)
Zahirović Elnur (FK NOVI GRAD)
Baručija Hamza (Fair-Play)
Bešlagić Vedad (UNA Premium)
Ćirjanić Luka (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Ćosić Emir (Zlatne kopačke)
Glušac Bilal (ŠF Sparta)
Golo Adrian (Fair-Play)
Hebibović Ali (FK RADNIK (H))
Hodžić Neron (FC Academica)
Hrnjičević Davud (FK UNIS)
Kovač Denijal (UNA Premium)
Memić Ahmed (FK RADNIK (H))
Nišić Ajdin (Fair-Play)
Nurkanović Mehmed (FK RADNIK (H))
Skenderagić Vedad (FK UNIS)
Šljivo Emin (UNA Premium)
Srna Omar (Zlatne kopačke)
Topalović Kenan (Zlatne kopačke)
1
Čolo Timur (FK NOVI GRAD)
Ganić Faris (UNA Premium)
Petrušić Ana (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Bosnić Danin (FK RADNIK (H))
Ćajić Matija (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Čamdžić Amar (FK RADNIK (H))
Ćatić Sedin (ŠF Sparta)
Čomor Eldar (FK RADNIK (H))
Ćumurović Adin (FK UNIS)
Ćupina Amar (Zlatne kopačke)
Čustović Danin (FC Academica)
Demirović Ensar (FC Academica)
Gogić Ajaz (FK UNIS)
Hadžiefendić Mustafa (FK UNIS)
Jamaković Bakir (UNA Premium)
Janković Danilo (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Karović Rijad (FK UNIS)
Kreho Adi (FK NOVI GRAD)
Kriještorac Tarik (ŠF Sparta)
Lokvančić Kerim (Fair-Play)
Muraspahić Rejjan (FK Selekt 2002)
Planinčić Alija (FK UNIS)
Prašević Rijad (Fair-Play)
Salihović Berin (FC Academica)
Selimović Mustafa (FK RADNIK (H))
Šiljević Said (FK UNIS)
Tutmić Vedad (Fair-Play)
Autogol
1
Dervišić Imran (Zlatne kopačke)
Dizdarević Osman (Zlatne kopačke)
Ganić Faris (UNA Premium)
Kujundžić Vedad (Zlatne kopačke)
Mešić Berin (FK NOVI GRAD)
Petrušić Ana (FK "Glasinac 1936" Sokolac)
Zahirović Elnur (FK NOVI GRAD)
Čolo Timur (FK NOVI GRAD)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Pjetlići 2013 (6+1) – grupa “E“ postignuti…

Izaberi kategoriju