sportisimo.ba

PJETLIĆI 2013 ( 6 + 1 ) – GRUPA “D”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1819.05.2024 08:00FK SARAJEVO - S.K. Tempo8:1ODIGRANA
1819.05.2024 10:30FK ROMANIJA - Healthy Future2:1ODIGRANA
1819.05.2024 12:10FK IGMAN - FK "SOKOLAC"1:3ODIGRANA
1819.05.2024 00:00City Academy - FK FAMOS3:0*ODIGRANA
1819.05.2024 15:30Bambinosi - Young Boys1:5ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK SARAJEVO1817018112+6951
2Healthy Future1813057428+4639
3FK "SOKOLAC"1811254924+2535
4City Academy1810173934+531
5Bambinosi189363836+230
6Young Boys188284041-126
7FK ROMANIJA1853102338-1518
8S.K. Tempo1835102859-3114
9FK IGMAN1832132055-3511
10FK FAMOS182016671-656

Lista strijelaca

21
Topalović Nuh (Healthy Future)
15
Trapara Stefan (FK SARAJEVO)
14
Karaman Ismail (FK SARAJEVO)
13
Hadžiahmetović Rian (FK SARAJEVO)
11
Bišćević Smail (Bambinosi)
10
Divčić Darko (FK "SOKOLAC")
9
Janković Mateja (FK "SOKOLAC")
Sidran Ahmed (FK SARAJEVO)
8
Memić Adnan (Healthy Future)
7
Bogilović Danin (Healthy Future)
Pezo Arijan (City Academy)
Stanišić Luka (FK "SOKOLAC")
Turulja Ahmed (City Academy)
6
Kadić Behudin (Healthy Future)
Bečirović Amar (FK SARAJEVO)
Čelić Tarik (Bambinosi)
Mekić Daris (Young Boys)
5
Bjelica Vasilije (FK "SOKOLAC")
Šakambet Emin (Bambinosi)
Samardžić Mihajlo (S.K. Tempo)
4
Burović Emir (Bambinosi)
Karić Imran (Healthy Future)
Pejović Mihajlo (FK ROMANIJA)
Šumar Aleksandar (S.K. Tempo)
3
Avram Matej (S.K. Tempo)
Bartula Vuk (FK "SOKOLAC")
Breko Alan (Young Boys)
Cvijetić Aleksa (FK "SOKOLAC")
Delimustafić Vedad (Young Boys)
Dželil Ali (Healthy Future)
Hodžić Ismail (City Academy)
Ibranović Amar (City Academy)
Kadić Arman (FK IGMAN)
Koroman Vuk (FK ROMANIJA)
Šehović Adin (City Academy)
Trebo Zejd (Young Boys)
Ždralović Adem (Healthy Future)
2
Behlulović Tarik (FK SARAJEVO)
Božić Petar (FK ROMANIJA)
Bunić Vedad (FK SARAJEVO)
Durmišević Ajdin (FK SARAJEVO)
Džigal Omer (Healthy Future)
Farraj Matin (Young Boys)
Glušac Džan (FK IGMAN)
Gotovac Arsenije (S.K. Tempo)
Hrustemović Salko (FK IGMAN)
Kazazić Hamza (City Academy)
Kovačević Faris (Young Boys)
Kovačević Hamza (Young Boys)
Milutinović Nikola (S.K. Tempo)
Ramović Ilhan (Young Boys)
Salman Amar (FK IGMAN)
Sejdić Rejan (Healthy Future)
1
Fuštar Danilo (S.K. Tempo)
Alibegić Amar (Bambinosi)
Bajagić Danilo (FK "SOKOLAC")
Bajramović Omar (Young Boys)
Bandić Davud (FK IGMAN)
Ben-Alkher Ahmed (Healthy Future)
Čvoro Vladimir (FK ROMANIJA)
Danilović Aleksej (S.K. Tempo)
Delić Stefan (FK "SOKOLAC")
Đoković Danilo (S.K. Tempo)
Durmo Ahmed (City Academy)
Elez Lazar (S.K. Tempo)
Gogić Tarik (FK SARAJEVO)
Gološ Karim (Young Boys)
Huremović Kemal (Young Boys)
Husomanović Anur (City Academy)
Jurišić David (FK IGMAN)
Karić Feđa (FK IGMAN)
Mačar Andrej (FK ROMANIJA)
Marjanović Viktor (FK ROMANIJA)
Mujan Nihad-Nino (Healthy Future)
Muminović Faris (FK IGMAN)
Oruč Dani (City Academy)
Pavičević Stefan (S.K. Tempo)
Peljto Imran (City Academy)
Plakalović Veljko (S.K. Tempo)
Ratković Danin (Healthy Future)
Ražanica Imran (FK SARAJEVO)
Sarić Arman (Bambinosi)
Šegrt Aleksa (FK ROMANIJA)
Simović Matej (S.K. Tempo)
Sokić Arslan (Healthy Future)
Šoljić Daris (Healthy Future)
Šuko Dimitrije (FK ROMANIJA)
Šuko Petar (FK ROMANIJA)
Tošić Marko (FK "SOKOLAC")
Veličanin Semin (Young Boys)
Vučinić Vuk (S.K. Tempo)
Zazan Elmedin (FK SARAJEVO)
Autogol
1
Fuštar Danilo (S.K. Tempo)
Jelić Teo (FK IGMAN)
Kadić Behudin (Healthy Future)
Karić Adnan (FK FAMOS)
Kunovac Danijal (Young Boys)
Ćato Kenan (Bambinosi)
Ćeranić Filip (S.K. Tempo)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Pjetlići 2013 (6+1) – grupa “D“ postignuti…

Izaberi kategoriju