sportisimo.ba

PJETLIĆI 2013 ( 6 + 1 ) – GRUPA “C”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1819.05.2024 13:50NK JEDINSTVO - ŠF Kickers0:2ODIGRANA
1819.05.2024 13:00Miske-Akademija - KMF Tango6:4ODIGRANA
1819.05.2024 09:40FK Mladost - FK FAMOS I.ILIDŽA0:0ODIGRANA
1819.05.2024 12:10KMN VOGOŠĆA - FK NOVI GRAD4:0ODIGRANA
1819.05.2024 17:10ŠF Sparta - ŠAMPION4:0ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠF Sparta1815216716+5147
2Miske-Akademija1812335527+2839
3ŠF Kickers1810355122+2933
4KMF Tango189545230+2232
5FK NOVI GRAD189364239+330
6FK FAMOS I.ILIDŽA186572326-323
7KMN VOGOŠĆA1853102357-3418
8ŠAMPION1834112258-3613
9NK JEDINSTVO1825112043-2311
10FK Mladost181314744-376

Lista strijelaca

29
Kurudžija Abdulah (ŠF Sparta)
18
Čauš Tarik (Miske-Akademija)
17
Kunto Osman (Miske-Akademija)
15
Kadić Imran (ŠF Sparta)
14
Gračanin Vuk (KMF Tango)
11
Ganija Benjamin (ŠF Kickers)
Tanić Pavle (KMF Tango)
10
Gutić Davud (FK NOVI GRAD)
Smajlović Rejjan (ŠF Kickers)
9
Hasanspahić Eman (NK JEDINSTVO)
8
Hasanović Daris (Miske-Akademija)
Ligata Amar (ŠF Kickers)
Maksimović Marko (KMF Tango)
7
Bulbul Adin (FK NOVI GRAD)
Musić Harun (FK NOVI GRAD)
6
Huseinović Mensur (ŠAMPION)
Omerović Armin (ŠAMPION)
Sadiković Dženan (KMN VOGOŠĆA)
5
Božović Vasil (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Mehić Kan (Miske-Akademija)
Mrđanović Sandro (ŠF Sparta)
4
Hrvat Ahmed (ŠF Sparta)
Bezdrob Adi (ŠF Kickers)
Demirović Emin (ŠF Kickers)
Hajdarbašić Davud (FK NOVI GRAD)
Hanić Adian (FK NOVI GRAD)
Hruljević Berin (ŠAMPION)
Kovačević Jovan (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Popović Ognjen (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Vladavić Edin (KMN VOGOŠĆA)
3
Bašić Adnan (KMN VOGOŠĆA)
Bašić Ahmed (NK JEDINSTVO)
Botić Mirza (FK Mladost)
Božović Aleksej (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Fetić Affan (ŠF Sparta)
Janković Petar (KMF Tango)
Klačar Viktor (KMF Tango)
Krstović Dušan (KMF Tango)
Mujić Ibrahim (KMN VOGOŠĆA)
Omerhodžić Ajnur (NK JEDINSTVO)
Pandurević Uroš (KMF Tango)
Pećanac Pavle (KMF Tango)
Smajlović Mustafa (ŠF Sparta)
2
Čaušević Arnel (FK NOVI GRAD)
Botić Harun (FK Mladost)
Đajić David (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Erbez Matej (KMF Tango)
Husić Emir (FK NOVI GRAD)
Smajić Alen (ŠF Kickers)
Šukurica Emro (ŠF Sparta)
Zupčević Orhan (Miske-Akademija)
1
Smailbegović Faruk (FK Mladost)
Alajmović Harun (KMN VOGOŠĆA)
Avdić Almin (ŠAMPION)
Bašić Omar (ŠF Kickers)
Berbić Edin (NK JEDINSTVO)
Boškailo Kerim (ŠF Kickers)
Devlić Ali (ŠF Sparta)
Hasić Rijad (ŠF Sparta)
Hruljević Benjamin (ŠAMPION)
Jahić Harun (KMN VOGOŠĆA)
Janjić Balša (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Jevtović Damjan (KMF Tango)
Jovanović Petar (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Kadrić Din (NK JEDINSTVO)
Kenjić Mihajlo (FK FAMOS I.ILIDŽA)
Kenjić Mia (KMF Tango)
Kulić Muhamed (FK Mladost)
Kuloglija Daris (KMN VOGOŠĆA)
Lepir Davud (ŠAMPION)
Muratović Husein (Miske-Akademija)
Spahić Omar (ŠF Kickers)
Tandirović Hamza (KMN VOGOŠĆA)
Žigo Danin (FK NOVI GRAD)
Autogol
2
Hrvat Ahmed (ŠF Sparta)
Smailbegović Faruk (FK Mladost)
Autogol
1
Bašić Adnan (KMN VOGOŠĆA)
Hasanović Daris (Miske-Akademija)
Kamenjaš Sulejman (NK JEDINSTVO)
Okan Adi (ŠF Kickers)
Čaušević Arnel (FK NOVI GRAD)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Pjetlići 2013 (6+1) – grupa “C“ postignuti…

Izaberi kategoriju