sportisimo.ba

PJETLIĆI 2013 ( 6 + 1 ) – GRUPA “B”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1819.05.2024 00:00LA PAZ - Mlade Nade3:0*ODIGRANA
1819.05.2024 16:20J Academy - FC Academica1:4ODIGRANA
1819.05.2024 13:50Betaclub - AF Devetka4:2ODIGRANA
1819.05.2024 11:20ŠF Derby - FK ŽELJEZNIČAR2:9ODIGRANA
1819.05.2024 17:10ŠF SOCCER - Dobrinja1:1ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Betaclub18151210420+8446
2ŠF SOCCER1813415218+3443
3FC Academica1813147426+4840
4Dobrinja1811344122+1936
5J Academy187384134+724
6LA PAZ185582642-1620
7Mlade Nade1861113053-2319
8AF Devetka1853102939-1018
9ŠF Derby1821152196-757
10FK ŽELJEZNIČAR1812152290-685

Lista strijelaca

33
Bilić Ante (Betaclub)
28
Baščaušević Dani Kan (FC Academica)
20
Bošnjak Maro (Betaclub)
Hodžić Neron (FC Academica)
Salihagić Zeid (Dobrinja)
18
Sadiković Kerim (ŠF SOCCER)
15
Andrijević Silvio (Betaclub)
13
Efendić Annur (J Academy)
Zahirović Erman (Mlade Nade)
12
Prašević Nidal (ŠF SOCCER)
10
Demirović Ensar (FC Academica)
Štrljić Leo (Betaclub)
9
Hrustemović Harun (J Academy)
8
Idrizović Kerim (Dobrinja)
Nišić Abdulah (LA PAZ)
7
Ilić Mateo Leandro (Betaclub)
Jašarević Ajdin (ŠF SOCCER)
Suljević Aiman (AF Devetka)
6
Bilić Emilio (Betaclub)
5
Alispahić Amel (ŠF SOCCER)
Hadžiahmetović Hamza (J Academy)
Hadžiosmanović Din (FK ŽELJEZNIČAR)
Kvasina Filip (Betaclub)
Nedeljković Filip (FK ŽELJEZNIČAR)
Puljić Marino (Betaclub)
Tukić Mak (Mlade Nade)
4
Brulić Isa (J Academy)
Gogić Tarik (ŠF Derby)
Haseljić Ahmed (FK ŽELJEZNIČAR)
Jahić Rejjan (FK ŽELJEZNIČAR)
Lugušić Anel (AF Devetka)
Mujan Karim (FC Academica)
Omeragić Timur (AF Devetka)
3
Haračić Afan (J Academy)
Pleho Nidal (FK ŽELJEZNIČAR)
Ćehić Ajan (AF Devetka)
Čomor Emrah (LA PAZ)
Keško Ali (LA PAZ)
Lindov Ajnur (ŠF SOCCER)
Rašić Luka (Mlade Nade)
Tucaković Vedad (LA PAZ)
Ustavdić Emin (Dobrinja)
2
Karadža Ajdin (FC Academica)
Abdulhasan Zejd (ŠF Derby)
Bešlagić Bilal (ŠF Derby)
Ćatibović Anur (Dobrinja)
Čustović Danin (FC Academica)
Drkić Harun (Dobrinja)
Durmišević Ajdin (ŠF Derby)
Fazlagić Harun (ŠF SOCCER)
Hodžić Imran (ŠF Derby)
Hodžić Nur (Mlade Nade)
Imamović Deni (Mlade Nade)
Kalaba Tarik (ŠF Derby)
Okerić Danin (FK ŽELJEZNIČAR)
Peljto Afan (J Academy)
Prelo Ajnur (FC Academica)
Teftedarija Emin (AF Devetka)
Valjevčić Bakir (FC Academica)
1
Čengić Edi (ŠF Derby)
Ćatović Davud (ŠF Derby)
Čomor Bakir (LA PAZ)
Đoja Marko (Betaclub)
Gadžo Rejan (FC Academica)
Gavrić Luka (ŠF SOCCER)
Hamzić Ali (Dobrinja)
Hodžić Vedad (Betaclub)
Homarac Berin (Mlade Nade)
Hujić Benjamin (LA PAZ)
Jurišić Noa (Dobrinja)
Kamenica Amir (J Academy)
Kopić Ajdin (ŠF SOCCER)
Lončar Denijal (AF Devetka)
Milić Dževad (AF Devetka)
Muraja Ajdin (LA PAZ)
Muratović Džan (Mlade Nade)
Mutapčić Daris (AF Devetka)
Osmanović Ammr (LA PAZ)
Pašić Davud (AF Devetka)
Rašić Noa (Mlade Nade)
Šehić Mak (LA PAZ)
Sendijarević Dino (J Academy)
Smječanin Hamza (Dobrinja)
Suljević Eman (AF Devetka)
Topić Anel (Mlade Nade)
Velagić Adin (Dobrinja)
Velić Faris (AF Devetka)
Zečević Arnel (FC Academica)
Žilić Ajnur (ŠF Derby)
Zornić Ali (Dobrinja)
Autogol
1
Avdić Emin (Mlade Nade)
Garaplija Isa (FK ŽELJEZNIČAR)
Haračić Afan (J Academy)
Idrizović Kerim (Dobrinja)
Karadža Ajdin (FC Academica)
Memić Daris (FK ŽELJEZNIČAR)
Pleho Nidal (FK ŽELJEZNIČAR)
Slatina Erdal (J Academy)
Tulić Ammar (LA PAZ)
Čengić Edi (ŠF Derby)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U utakmicama 18. kola lige FSKS –  Pjetlići 2013 (6+1) – grupa “B“ postignuti…

Izaberi kategoriju