sportisimo.ba

Omladinska liga Pionira – GRUPA “C”

Rezultati

UtakmicaRezultat
AF Devetka - ŠAMPION4:1
FK ŽELJEZNIČAR - FK IGMAN2:2
J Academy - FK NOVI GRAD2:2
Mlade Nade - Fair-Play1:4
Miske-Akademija - ŠF Sparta0:5

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
ŠAMPION - ŠF Sparta
Miske-Akademija - Fair-Play
Mlade Nade - FK NOVI GRAD
J Academy - FK IGMAN
FK ŽELJEZNIČAR - AF Devetka

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1ŠF Sparta9810448+3625
2AF Devetka9720338+2523
3ŠAMPION96125118+3319
4Fair-Play96123315+1819
5Mlade Nade94232024-414
6FK IGMAN92342125-49
7FK ŽELJEZNIČAR92251222-108
8J Academy91261235-235
9Miske-Akademija9027536-312
10FK NOVI GRAD9027646-402

Lista strijelaca

15
Agić Ajnur (AF Devetka)
Kustura Vedad (ŠAMPION)
12
Hajrić Said (ŠF Sparta)
11
Bičo Almin (ŠAMPION)
10
Kovačević Ali Imran (ŠAMPION)
9
Garić Aldin (ŠF Sparta)
Muhović Džanan (Fair-Play)
7
Nedić Leon (Mlade Nade)
6
Buzoku Džan (FK IGMAN)
Hadžić Tarik (FK IGMAN)
Hadžović Danin (Fair-Play)
Kurudžija Hemmam (ŠF Sparta)
Omeragic Mak (Mlade Nade)
Šehić Amar (ŠF Sparta)
5
Bajić Tarik (Fair-Play)
Duro Ilhan (Mlade Nade)
Granulo Kenan (ŠAMPION)
4
Batilović Abdullah (AF Devetka)
Halilović Hamza (ŠF Sparta)
Hodžić Velid (ŠAMPION)
Mekić Hamza (ŠF Sparta)
3
Ait Idir Bilal (J Academy)
Aletić Harun (ŠAMPION)
Bećirović Tarik (ŠF Sparta)
Ćesir Timur (AF Devetka)
Drkić Eldin (Fair-Play)
Genjac Benjamin (J Academy)
Grošo Anur (Fair-Play)
Hrnjić Nedim (J Academy)
Podbićanin Esar (FK ŽELJEZNIČAR)
Repuh Zeid (Fair-Play) 2
Hodžić Imran (Fair-Play)
Drnda Amar (FK ŽELJEZNIČAR)
Karimani Daris (FK IGMAN)
Krečo Tarik (AF Devetka)
Lončar Davud (AF Devetka)
Mutapčić Emel (FK IGMAN)
Omerović Hamza (ŠAMPION)
Radoović Hamza (AF Devetka)
Šatrović Amar (FK NOVI GRAD)
Ugarak Jusuf (J Academy)
Žiga Afan (FK ŽELJEZNIČAR) 1
Hasanović Kerim (FK NOVI GRAD)
Bajrami Amsal (AF Devetka)
Bečirović Abdulah (Fair-Play)
Borčak Adin (Miske-Akademija)
Đozo Emir (FK NOVI GRAD)
Džakmić Kamer (FK ŽELJEZNIČAR)
Efendić Amel (FK NOVI GRAD)
Jelešković Danin (J Academy)
Kahrimanović Nedim (AF Devetka)
Karajić Aiman (Miske-Akademija)
Karović Rijad (AF Devetka)
Kekić Mehmed (ŠAMPION)
Komić Rijad (Mlade Nade)
Lončarić Adin (Fair-Play)
Maslo Armin (FK ŽELJEZNIČAR)
Moćević Affan (Miske-Akademija)
Mršo Merim (Miske-Akademija)
Mulavdić Elmir (Miske-Akademija)
Musić Džan (FK ŽELJEZNIČAR)
Nikolić Teo (FK ŽELJEZNIČAR)
Pljevljak Zinedin (FK IGMAN)
Šahović Faruk (FK ŽELJEZNIČAR)
Salić Amar (FK IGMAN)
Šarić Bilal (FK NOVI GRAD)
Tiro Emre (AF Devetka)
Zolj Amr (Mlade Nade)
Zovko Tony (FK IGMAN)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Napadač fudbalske akedmije Devetka Ajnur Agić najbolji je strijelac Omladinske lige pionira FS KS –…

Izaberi kategoriju