sportisimo.ba

Omladinska liga BiH “Sjever B” Kadeti

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1828.05.2023 10:00FK ZVIJEZDA 09 - FK "Podrinje" Janja2:1ODIGRANA
1828.05.2023 10:00FK RADNIČKI - FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH1:4ODIGRANA
1829.05.2023 10:00OFK GRADINA - NK SLAVEN3:2ODIGRANA
1828.05.2023 10:00FK DRINA - FK Vlasenica3:0*ODIGRANA
1828.05.2023 10:00FK BUDUĆNOST - FK RADNIK2:1ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1721.05.2023 10:00FK RADNIK - FK ZVIJEZDA 09-:-ZAKAZANA
1724.05.2023 10:00FK Vlasenica - FK BUDUĆNOST-:-ZAKAZANA
1721.05.2023 10:00NK SLAVEN - FK DRINA-:-ZAKAZANA
1721.05.2023 10:00FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH - OFK GRADINA-:-ZAKAZANA
1721.05.2023 10:00FK "Podrinje" Janja - FK RADNIČKI-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK DRINA1815126620+4646
2FK ZVIJEZDA 091813325625+3142
3FK RADNIK1812333713+2439
4OFK GRADINA179082521+427
5FK BUDUĆNOST187472822+625
6FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH187293331+223
7NK SLAVEN1853102052-3218
8FK "Podrinje" Janja1843111835-1715
9FK RADNIČKI1850132555-3015
10FK Vlasenica1721141650-347

Lista strijelaca

25
Marković Ognjen (FK DRINA)
13
Klenpić Ognjen (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
11
Antonić Aleksandar (FK ZVIJEZDA 09)
7
Bardak Marko (FK ZVIJEZDA 09)
6
Salibašić Adin (FK RADNIČKI)
Erkić Saša (FK DRINA)
Husejnović Omer (NK SLAVEN)
Jovanović Luka (FK ZVIJEZDA 09)
Ristić Mladen (FK ZVIJEZDA 09)
Živković Zoran (FK DRINA)
5
Mićević Marko (FK RADNIK)
Milanović Aleksandar (FK RADNIK)
Miletić VLadimir (FK RADNIK)
Smajlović Haris (FK BUDUĆNOST)
4
Gajić Danijel (FK DRINA)
Gajić Dražen (FK Vlasenica)
Ibrišimović Mahir (OFK GRADINA)
Pobrklić Salih (FK "Podrinje" Janja)
3
Božić Đorđe (FK ZVIJEZDA 09)
Čamdžić Benjamin (FK BUDUĆNOST)
Čatić Samed (FK RADNIČKI)
Deurić Milan (FK Vlasenica)
Hodžić Ajdin (NK SLAVEN)
Kasumović Edin (FK RADNIČKI)
Krajišnik Bogoljub (FK "Podrinje" Janja)
Lukić Kristijan (FK DRINA)
Mušanović Harun (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Noćajević Eldar (FK BUDUĆNOST)
Sarajlić Benjamin (OFK GRADINA)
2
Ademović Edin (NK SLAVEN)
Balorda Kristijan (FK Vlasenica)
Begić Kemal (FK BUDUĆNOST)
Dogić Meris (FK RADNIČKI)
Filipović Nikola (FK ZVIJEZDA 09)
Hrvatović Omar (FK RADNIČKI)
Hurić Amar (FK BUDUĆNOST)
Husarić Ervin (OFK GRADINA)
Husetović Amin (OFK GRADINA)
Imamović Zead (FK Vlasenica)
Islamović Ibrahim (FK BUDUĆNOST)
Ivić Davorin (FK RADNIČKI)
Jakovljević Mateo (NK SLAVEN)
Janković Nikola (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Jokić Nemanja (FK DRINA)
Jovanović Matej (FK "Podrinje" Janja)
Karjašević Selmir (FK "Podrinje" Janja)
Mujkić Emrah (OFK GRADINA)
Peljto Danis (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Resić Ramiz (NK SLAVEN)
Šabanović Sandro (FK RADNIČKI)
Šabić Almin (OFK GRADINA)
Stojanović Mitar (FK "Podrinje" Janja)
Tomić Mladen (FK RADNIK)
Vasiljević Mihajlo (FK RADNIK)
1
Agić Dino (FK BUDUĆNOST)
Begunić Benjamin (OFK GRADINA)
Bošnjaković Tarik (FK BUDUĆNOST)
Ćosić Viktor (FK RADNIK)
Cvjetković Ognjen (FK Vlasenica)
Davidović Miko (FK ZVIJEZDA 09)
Delić Azem (FK BUDUĆNOST)
Đurein Luka (FK RADNIK)
Gambelić Ivan (FK ZVIJEZDA 09)
Golić Đorđe (FK ZVIJEZDA 09)
Gutić Haris (FK "Podrinje" Janja)
Isanović Šahbaz (OFK GRADINA)
Ivanović Filip (FK DRINA)
Jagatić Ivano (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Jakubović Tarik (OFK GRADINA)
Janjičić Davor (FK ZVIJEZDA 09)
Kavazović Amar (FK BUDUĆNOST)
Kretija Mladen (FK DRINA)
Lukić Filip (FK RADNIK)
Medinić Muhamed (FK RADNIK)
Milinkić Alan (FK RADNIČKI)
Mojić Rade (FK RADNIK)
Muharemović Ali (OFK GRADINA)
Mujkanović Semir (NK SLAVEN)
Mušanović Faris (FK BUDUĆNOST)
Pantić Vladimir (FK Vlasenica)
Pavić Luka (FK RADNIK)
Petrović Damjan (FK ZVIJEZDA 09)
Petrović Njegoš (FK RADNIK)
Radovanović Rajko (FK RADNIK)
Rakić Jovan (FK RADNIK)
Salkić Armin (FK RADNIČKI)
Savičić Đorđe (FK RADNIK)
Tomić Nemanja (FK ZVIJEZDA 09)
Tomić David (FK ZVIJEZDA 09)
Vidaković Milisav (FK DRINA)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Odigrano je 18. zadnje kolo Omladinske lige BiH “Sjever B ” KADETI….

Izaberi kategoriju