sportisimo.ba

CICIBANI – GRUPA “D ” – KS

Rezultati

KoloUtakmicaRezultat
18FK ROMANIJA - Bambinosi0:6
18FK UNIS - City Academy1:3
18FC Academica - LA PAZ4:2
18OFK Mladost Ilidža - AF Devetka2:2
18ŠF Sparta - KMN VOGOŠĆA4:1

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Bambinosi1815039216+7645
2City Academy1812154835+1337
3FK ROMANIJA1711065536+1933
4AF Devetka189544134+732
5FC Academica187293039-923
6OFK Mladost Ilidža187293454-2023
7ŠF Sparta176384447-321
8FK UNIS1853102848-2018
9LA PAZ1852113351-1817
10KMN VOGOŠĆA1830153782-459

Lista strijelaca

35
Kukić Benjamin (Bambinosi)
26
Eminović Ali (City Academy)
Kadenić Ivor (Bambinosi)
22
Hadžić Harun (Bambinosi)
18
Mehanović Adin (KMN VOGOŠĆA)
15
Bašić Hamza (LA PAZ)
12
Mehmedika Ajan (AF Devetka)
11
Halilagić Ammar (AF Devetka)
10
Hadžiahmetović Davud (OFK Mladost Ilidža)
9
Petrović Matija (FK ROMANIJA)
8
Paprica Matej (FK ROMANIJA)
Smajlović Adi (ŠF Sparta)
7
Bašić Abduahman (FC Academica)
Kurdija Adian (City Academy)
Zoranjić Edin (OFK Mladost Ilidža)
6
Muminović Ishak (FK UNIS)
Suljević Afan (AF Devetka)
Vujičić Vuk (FK ROMANIJA)
5
Brkić Nerin (FK UNIS)
Čavarkapa Miloš (FK ROMANIJA)
Cero Hamza (OFK Mladost Ilidža)
Gerin Daris (KMN VOGOŠĆA)
Jašić Anur (LA PAZ)
Kereš Kan (ŠF Sparta)
Knežević Srđan (FK ROMANIJA)
Muhić Meris (ŠF Sparta)
Sejfović Ishak Malik (FC Academica)
4
Delija Ajnur (FK UNIS)
Hadžijusufović Alan (AF Devetka)
Hamzić Faruk (AF Devetka)
Jakovljević Tamara (FK ROMANIJA)
Košarac Nikolaj (FK ROMANIJA)
Kušmić Karim (Bambinosi)
Nišić Mustafa (LA PAZ)
Osmanagić Lun (FC Academica)
Selimotić Davud (OFK Mladost Ilidža)
Stolica Nikola (FK ROMANIJA)
Štrbac Novak (FK ROMANIJA)
3
Babić Emin (KMN VOGOŠĆA)
Čaušević Enis (ŠF Sparta)
Hadžihasanović Davud (FC Academica)
Išerić Emin (FK UNIS)
Kadrispahić Emre (KMN VOGOŠĆA)
Karahasan Mirza (AF Devetka)
Majstorić Eman (ŠF Sparta)
Medić Mak (FC Academica)
Oković Imran (Bambinosi)
Petrović Sandro (AF Devetka)
Šarenac Ignjat (FK ROMANIJA)
Selimović Amar (FK UNIS)
Stanišić Nemanja (FK ROMANIJA)
Zlatić Harun (KMN VOGOŠĆA)
Zulić Danin (ŠF Sparta)
2
Bejtula Mak (City Academy)
Alomerović Davud (FK UNIS)
Duletić Viktor (City Academy)
Imamović Ajman (City Academy)
Lučkin Mumin (Bambinosi)
Mustafi Haris (OFK Mladost Ilidža)
Omeragić Davud (AF Devetka)
Radonja Imad (AF Devetka)
Rašević Jovan (FK ROMANIJA)
Vidović Filip (ŠF Sparta)
Zaimović Fatih (FC Academica)
1
Hadžić Faris (OFK Mladost Ilidža)
Spahić Emir (City Academy)
Bejtić Sulejman (OFK Mladost Ilidža)
Ćosović Rijad (FK UNIS)
Dervišević Adian (KMN VOGOŠĆA)
Đogić Afan (FK UNIS)
Džindo Tarik (KMN VOGOŠĆA)
Hadžihalilović Saad (City Academy)
Hodžić Amar (KMN VOGOŠĆA)
Hodžić Ridvan (FK UNIS)
Jajagić Emir (OFK Mladost Ilidža)
Jamaković Amar (KMN VOGOŠĆA)
Jovanović Filip (FK ROMANIJA)
Kablar Aleksa (FK ROMANIJA)
Kazić Tarik (LA PAZ)
Lagumdžić Tarik (KMN VOGOŠĆA)
Mahmutagić Omar (FC Academica)
Mehmedić Džan (LA PAZ)
Memija Imad (LA PAZ)
Memišević Vedad (ŠF Sparta)
Mušić Davud (City Academy)
Šabić Amar (LA PAZ)
Sivac Kerim (AF Devetka)
Softić Mak (FC Academica)
Tepić Kerim Sead (LA PAZ)
Žero Adi (FC Academica)
Autogol
1
Bejtula Mak (City Academy)
Hadžić Faris (OFK Mladost Ilidža)
Karić Dani (City Academy)
Paprica Matej (FK ROMANIJA)
Spahić Emir (City Academy)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Pregled 18. kola CICIBANI grupa D – KS

FK ROMANIJA – Bambinosi 0:6

Bambinosi su ubjedljivom…

Izaberi kategoriju