sportisimo.ba

PRETPIONIRI -Omladinska liga FSRS predpioniri ZAPAD

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2325.03.2024 19:00FK LAKTAŠI - "SLOGA"1:6ODIGRANA
2323.03.2024 10:00FK OMARSKA - FK LJUBIĆ3:1ODIGRANA
2323.03.2024 10:00Željezničar - FK Borac K.Dubica5:0ODIGRANA
2324.03.2024 10:45FK BORAC - FK SLOGA DOBOJ2:1ODIGRANA
2323.03.2024 09:00FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM - FK RUDAR-PRIJEDOR2:2ODIGRANA
2323.03.2024 10:00Proleter Teslić - FK Kozara Gradiška2:6ODIGRANA
2323.03.2024 11:45BSK - FK TEKSTILAC2:1ODIGRANA
2323.03.2024 10:00FK "MINERAL - ZTC" - FK ALFA MODRIČA2:1ODIGRANA
2323.03.2024 10:00SLOBODA NOVA BANKA - OFK POLET 1926 BROD4:5ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2430.03.2024 10:00OFK POLET 1926 BROD - FK "MINERAL - ZTC"-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00FK ALFA MODRIČA - BSK-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00FK TEKSTILAC - Proleter Teslić-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00FK Kozara Gradiška - FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM-:-UNESEN
2431.03.2024 14:00FK BORAC - FK RUDAR-PRIJEDOR-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00FK SLOGA DOBOJ - FK Borac K.Dubica-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00Željezničar - FK OMARSKA-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00FK LJUBIĆ - FK LAKTAŠI-:-UNESEN
2430.03.2024 10:00"SLOGA" - OFK''SPARTAK 2013''-:-UNESEN

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1Željezničar222011897+8261
2FK BORAC2117319013+7754
3OFK''SPARTAK 2013''21172211818+10053
4FK SLOGA DOBOJ22163311324+8951
5FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM2214627022+4848
6FK Kozara Gradiška2215169834+6446
7FK RUDAR-PRIJEDOR2214268533+5244
8"SLOGA"2114166032+2843
9FK ALFA MODRIČA208575642+1429
10FK "MINERAL - ZTC"2291123945-628
11FK LJUBIĆ2281134465-2125
12BSK2264123563-2822
13FK TEKSTILAC2260161863-4518
14Proleter Teslić2260162797-7018
15SLOBODA NOVA BANKA2151153168-3716
16FK Borac K.Dubica22501738105-6715
17OFK POLET 1926 BROD2141161887-6913
18FK OMARSKA2240182699-7312
19FK LAKTAŠI2110208146-1383

Lista strijelaca

49
Bajić Miloš (FK BORAC)
36
Trivunović Jovan (FK BORAC)
30
Omić Daris (Željezničar)
26
Šukurma Filip (FK SLOGA DOBOJ)
21
Mišić Marko (FK TEKSTILAC)
19
Savič Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Todić Mihajlo (FK ALFA MODRIČA)
17
Golub Tarik (FK "MINERAL - ZTC")
Mišić Miloš (FK TEKSTILAC)
16
Gojić Aleksa (FK SLOGA DOBOJ)
Vučkovac Aleksa (FK KRUPA)
15
Barović Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
Egić Dušan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Janković Ivan (FK BORAC)
Seizović Lazar (FK BORAC)
14
Kršić Gabrijel (OFK POLET 1926 BROD)
Marković Aleksandar (FK ALFA MODRIČA)
13
Dujaković Viktor (FK SLOGA DOBOJ)
Macakanja Andrej (FK BORAC)
Spahić Dorian-Haler (FK SLOGA DOBOJ)
12
Petković Vlado (Željezničar)
Ubiparipović Pavle (Željezničar)
11
Milašinović Stefan (OFK''SPARTAK 2013'')
Radić Kristijan (FK SLOGA DOBOJ)
Topalović Dejan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
10
Blagojević Jovan (FK "MINERAL - ZTC")
Jokić Viktor (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Milijević Svetozar (FK BORAC)
Vučkovac Andrej (FK BORAC)
Vukmirović Dušan (Proleter Teslić)
9
Gerzić Kenan (FK Kozara Gradiška)
Guskić Saša (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Mandić Luka (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Mišanović Lazar (FK BORAC)
Pavlović Kosta (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Petrović Tadija (OFK''SPARTAK 2013'')
8
Stojanović Luka (FK ALFA MODRIČA)
Damjanović Miloš (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Glišić Andrej (FK Kozara Gradiška)
Maksimović Dragan (FK ALFA MODRIČA)
Mićić Nenad (FK SLOGA DOBOJ)
7
Lučanović Dragan (OFK POLET 1926 BROD)
Markočević Stefan (Proleter Teslić)
Starčević Milan (FK SLOGA DOBOJ)
6
Aleksić Konstatin (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Đurić Andrej (FK BORAC)
Jelača Jovan (FK BORAC)
Kudić Srgej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Maričić Radenko (FK LAKTAŠI)
Milić Danilo (FK Kozara Gradiška)
Savanović Petar (FK Kozara Gradiška)
Vranješ Nikša (FK BORAC)
Žilić Lazar (FK SLOGA DOBOJ)
5
Aličić Adin (FK SLOGA DOBOJ)
Jotanović Jovan (Proleter Teslić)
Nikolić Sergej (FK "MINERAL - ZTC")
Radulović Stefan (SLOBODA NOVA BANKA)
Šmitran Filip (FK Kozara Gradiška)
Stajić Daniel (FK ALFA MODRIČA)
Stjepanović Ognjen (FK SLOGA DOBOJ)
4
Boškan Sergej (OFK''SPARTAK 2013'')
Dujić Luka (FK "MINERAL - ZTC")
Đuričić Đorđe (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Gavrić Dimitrija (SLOBODA NOVA BANKA)
Jović Luka (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Kaloperović David (FK TEKSTILAC)
Kondić Jovan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Laloš Mihajlo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mijatović Marko (OFK''SPARTAK 2013'')
Nović Lazar (FK TEKSTILAC)
Pantek Mihailo (OFK''SPARTAK 2013'')
Šainović Milenko (FK TEKSTILAC)
Stakić Danilo (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Stanišić Luka (FK Kozara Gradiška)
Stojaković David (FK LJUBIĆ)
Stojisavljević Matija (FK BORAC)
Todorović Filip (OFK''SPARTAK 2013'')
Vidović Kristijan (SLOBODA NOVA BANKA)
Zubić Andrej (FK TEKSTILAC)
3
Starčević Dušan (FK ALFA MODRIČA)
Aličić Mustafa (Željezničar)
Borojević Sergej (FK TEKSTILAC)
Crnadak Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Janković Mihajlo (FK BORAC)
Kitić Matijas (Proleter Teslić)
Kovačević Mihajlo (Proleter Teslić)
Markočević Mihajlo (Proleter Teslić)
Milaković Mihajlo (FK KRUPA)
Ostojić Petar (OFK''SPARTAK 2013'')
Petrović Viktor (FK SLOGA DOBOJ)
Ribić Amar (FK ALFA MODRIČA)
Samarđžić Darko (FK TEKSTILAC)
Sejdić Sadin (FK Kozara Gradiška)
Topić Ognjen (FK LJUBIĆ)
Vasiljević Ivan (OFK''SPARTAK 2013'')
Žunić Dušan (FK TEKSTILAC)
2
Dragojević Đorđe (FK BORAC)
Ružičić Vukašin (FK LJUBIĆ)
Bandulaja Vukašin (FK Kozara Gradiška)
Baroš Kosta (FK BORAC)
Bjelčević Filip (Proleter Teslić)
Bjelošević Aljoša (FK TEKSTILAC)
Bojinović Aleksandar (Proleter Teslić)
Božić Radoslav (FK ALFA MODRIČA)
Božić Sergej (FK SLOGA DOBOJ)
Ćurguz Miloš (FK Kozara Gradiška)
Davarović Kenan (FK "MINERAL - ZTC")
Dumonić David (FK TEKSTILAC)
Fazlagić Mehmed (Željezničar)
Gatarić Damjan (FK LJUBIĆ)
Gavrić Dušan (FK SLOGA DOBOJ)
Ilić Pavle (FK TEKSTILAC)
Jekić Kristijan (FK KRUPA)
Kajiš Njegoš (Željezničar)
Kalkan Viktor (FK KRUPA)
Keser Adrian (FK LAKTAŠI)
Kukobat Mihajlo (OFK''SPARTAK 2013'')
Kukolj Đorđe (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Marković Dragan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mujčin Ognjen (FK SLOGA DOBOJ)
Panić David (FK LJUBIĆ)
Petrović Mario (FK "MINERAL - ZTC")
Smiljić Svetozar (SLOBODA NOVA BANKA)
Šmit Danilo (FK BORAC)
Šukalo Andrej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Tepić Rade (FK Kozara Gradiška)
Toprek Vuk (FK BORAC)
Trišić Marko (FK KRUPA)
Vasić Vaskrsija (FK "MINERAL - ZTC")
Vasić Njegoš (OFK POLET 1926 BROD)
1
Cvijetić Vuk (Željezničar)
Miškić Vedran (OFK POLET 1926 BROD)
Moravski David (FK LJUBIĆ)
Baroš Đorđe (FK BORAC)
Batinar Petar (OFK''SPARTAK 2013'')
Blagojević Jakov (FK LJUBIĆ)
Blesić Danilo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Brus Matej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Bubić Nemanja (Proleter Teslić)
Burazor Pavle (FK Kozara Gradiška)
Cvjetković Nenad (OFK POLET 1926 BROD)
Dakić Đorđe (FK BORAC)
Dejanović Nenad (FK SLOGA DOBOJ)
Dević Dejan (Proleter Teslić)
Dragoljević Viktor (FK Kozara Gradiška)
Đukić Gavrilo (FK TEKSTILAC)
Đurić Nikolaj (FK "MINERAL - ZTC")
Gajić Luka (Željezničar)
Gojković Đorđe (OFK POLET 1926 BROD)
Guzina Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Ignjić Matej (FK "MINERAL - ZTC")
Jakovljević Uroš (OFK''SPARTAK 2013'')
Janković Mihajlo (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Jovanić Draško (FK BORAC)
Jović Kristijan (FK SLOGA DOBOJ)
Jović Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Kaurin Miloš (FK KRUPA)
Kljajić Gavrilo (FK TEKSTILAC)
Knežević Nikša (OFK''SPARTAK 2013'')
Kozić Mladen (FK Kozara Gradiška)
Lazarević Marko (FK TEKSTILAC)
Lekanić Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Marković Luka (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Marković Danilo (Željezničar)
Marković Milijan (FK TEKSTILAC)
Marušić Nikola (Željezničar)
Mihajlović Dario (Željezničar)
Mikić Nemanja (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mirković Pavle (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Momčilović Vuk (FK "MINERAL - ZTC")
Nikolić Matej (FK LJUBIĆ)
Panić Srđan (SLOBODA NOVA BANKA)
Periz Damjan (OFK POLET 1926 BROD)
Petrović Marko (SLOBODA NOVA BANKA)
Petrović Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Radonić Nemanja (Proleter Teslić)
Rakić Andrej (FK TEKSTILAC)
Samardžić Din (OFK''SPARTAK 2013'')
Saničanin Luka (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Savić Luka (SLOBODA NOVA BANKA)
Savić Vasilije (OFK''SPARTAK 2013'')
Škeljić Petar (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Škrbić Ognjen (FK KRUPA)
Soprenić Sergej (OFK''SPARTAK 2013'')
COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Lista strelaca Stranica: 5 / 6
Spasojević David (FK LJUBIĆ)
Srdić Nebojša (FK LAKTAŠI)
Stajić Dragan (FK ALFA MODRIČA)
Stevanović Danilo (Željezničar)
Štrbac Damjan (FK BORAC)
Strigić Luka (Željezničar)
Tomić Ozren (SLOBODA NOVA BANKA)
Tripić Srđan (Željezničar)
Ubiparip Jakov (SLOBODA NOVA BANKA)
Vasilić Minja (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Verem Adrijan (SLOBODA NOVA BANKA)
Vučković Filip (FK Kozara Gradiška)
Vujančević Marko (FK KRUPA)
Vujić Mihajlo (OFK POLET 1926 BROD)
Vujinović Filip (OFK''SPARTAK 2013'')
Zehić Anel (FK ALFA MODRIČA)
Zorić Vučen (FK KRUPA
Prikaži tabele Sakrij tabele

U današnjem nogometnom susretu između FK Laktaši i ekipe “SLOGA”, publika je svjedočila impresivnoj…

Izaberi kategoriju