sportisimo.ba

Područna omladinska liga – pioniri

Rezultati

UtakmicaRezultat
Gorica - Čelinac1:2
FK''MLADOST-FARMA PROM'' - BSK0:5
Budućnost - Mladost0:3
Omladinac - Džaja6:1
OFK''SPARTAK 2013'' - Lauš9:0
FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM - Naprijed1:0

Raspored sljedećeg kola

UtakmicaRezultat
Naprijed - OFK''SPARTAK 2013''-:-
Lauš - Omladinac-:-
Džaja - Budućnost-:-
Mladost - FK''MLADOST-FARMA PROM''-:-
BSK - Gorica-:-
Čelinac - Progres

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM23181410221+8155
2OFK''SPARTAK 2013''2118129222+7055
3Mladost2318147317+5655
4Čelinac2416176521+4449
5Omladinac2215256024+3647
6BSK2311396432+3236
7Naprijed238695148+330
8Progres23100135162-1130
9Budućnost2361162672-4619
10FK''MLADOST-FARMA PROM''2353153778-4118
11Gorica2152142456-3217
12Lauš23311911118-10710
13Džaja20041621106-854

Lista strijelaca

Lista strijelaca
23
Lelić Đorđe (Omladinac)
17
Lekić Vukota (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
16
Pucarević Aleksa (Mladost)
12
Kovačević Danilo (Mladost)
11
Uletilović Igor (Budućnost)
10
Topić Pavle (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
9
Bajić Sergej (Naprijed) Čičić Nemanja (Progres)
Davidović Damjan (FK''MLADOST-FARMA PROM'') Nešić Luka (Čelinac)
Smiljić Miloš (Čelinac)
Vasilić Strahinja (OFK''SPARTAK 2013'') Živković Luka (Naprijed)
7
Balašević Andrej (OFK''SPARTAK 2013'')
6
Ćuran Danis (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Grbić Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Jurić Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Mrđa Aleksa (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Šegrt Janko (Naprijed)
5
Majkić David (OFK''SPARTAK 2013'')
Pajić Pavle (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Topić Andrej (OFK''SPARTAK 2013'')
4
Borojević Đorđe (Progres)
Čučak Kristijan (FK''MLADOST-FARMA PROM'')
Đukić Dušan (FK''MLADOST-FARMA PROM'')
Ivanković Dario (Čelinac)
Kahriman Leon (OFK''SPARTAK 2013'') Kezija Boris (Džaja)
Kljajić Lazar (Gorica) Milinković Dušan (Džaja)
Milovanović David (FK''MLADOST-FARMA PROM'') Petrović Novak (Mladost)
Tepić Mihajlo (Mladost) Vidović Mihailo (BSK) Vuković Milan (Progres)
3
Babić Ljubiša (Budućnost) Jakovljević Mihailo (Naprijed) Jokić Milan (Gorica)
Kaurin Strahinja (OFK''SPARTAK 2013'') Kokir Miloš (OFK''SPARTAK 2013'')
Lazendić Đorđe (OFK''SPARTAK 2013'')
Malević NJegoš (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Pavlović Petar (Progres) Petrović Damjan (Čelinac) Ponjević Pavle (BSK) Purnjaga Matej (Naprijed) Šarenac Matej (Omladinac) Smiljić Stanimir (Mladost)
Teodorović Sergej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Vasić Dušan (Čelinac)
Zorić Danilo (FK''MLADOST-FARMA PROM'')
2
Bajić Stefan (OFK''SPARTAK 2013'')
Bašić Aleksa (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Begić Muharem (Progres)
Bosnić Miloje (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Brkić Lazar (BSK) Dragojević Đorđe (Džaja)
Gašić Gavrilo (OFK''SPARTAK 2013'') Gatarić Luka (BSK)
Ilić Andrej (Budućnost)
Janković Kosta (OFK''SPARTAK 2013'') Jauz Matej (Naprijed)
Jazić Jovan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Kotur Milan (OFK''SPARTAK 2013'')
Kovačić Petar (Čelinac)
Lipovčić Đorđe (OFK''SPARTAK 2013'') Marković Nikola (Gorica)
Nikolić Danilo (Omladinac) Ožegović Branko (Lauš)
Pajić Petar (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Pavlović Matej (Lauš) Popović Filip (Mladost) Prole Njegoš (Gorica) Prole Stefan (Gorica) Rađenović David (BSK)
Ratković Aleksandar (Lauš)
Sladojević Pavle (OFK''SPARTAK 2013'') Šmulja Vuk (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Spasojević Luka (Naprijed) Stajčić Predrag (BSK) Tepić Mladen (Progres) Tomić Daniel (Naprijed) Vrhovac Andrej (Džaja)
Vujančević Zaharije (Progres) Vuković Nikola (Progres) Žarić Ognjen (Mladost)
1
Trivić Uroš (Čelinac)
Vulin Aleksandar (Budućnost) Adamović Pavle (Džaja)
Agić Nemanja (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Blagojević Andrija (BSK) Čivčić Filip (Naprijed) Cvijić Luka (BSK) Dmitrović Andrej (Džaja)
Dojčinović Filip (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Dragičević Vule (OFK''SPARTAK 2013'')
Dragojević Nikša (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Đukić Ognjen (Mladost)
Dupor Nemanja (Omladinac) Gajić Damjan (BSK)
Grahovac Matija (OFK''SPARTAK 2013'') Grujić Ognjen (Lauš)
Guskić Đorđe (Omladinac)
Jakovljević David (OFK''SPARTAK 2013'') Klincov Aleksa (OFK''SPARTAK 2013'') Klisarić Nikola (Gorica)
Knežević Matija (Budućnost)
Kovačević Filip (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Kovačević Andrija (OFK''SPARTAK 2013'')
Lazić Sergej (BSK)
Lelić Danilo (Omladinac)
Macanović Relja (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Malčić Damjan (BSK)
Maličević Luka (Čelinac) Malinović Dušan (Gorica) Milanović Miloš (Mladost)
Morača Todor (FK''MLADOST-FARMA PROM'') Pajić Nikša (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Pavlović Vukša (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Pejaković Luka (Čelinac) Plavšić Nemanja (Čelinac)
Popović Viktor (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Radić Petar (Čelinac) Radulj Danis (BSK) Rakita Vladimir (Gorica) Raković Anđelo (Lauš)
Raosavljević Aleksandar (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Simunović Aleksandar (Mladost)
Slijepčević Ivan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM) Spasenić Ivan (Lauš)
Stanković Novak (OFK''SPARTAK 2013'') Šušnjar Filip (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Tepić Njegoš (Mladost) Tepić Nemanja (Mladost)
Todorović Nikola (OFK''SPARTAK 2013'') Tolimir Pavle (OFK''SPARTAK 2013'') Traljić Luka (Omladinac)
Trivić Aleksandar (Čelinac) Trivunčić Nikola (Gorica) Vladetić Nemanja (Omladinac) Vranješ Mateo (Progres)
Vrekić Vuk (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Vuković Danilo (OFK''SPARTAK 2013'') Vuković Nedeljko (Progres)
Autogol 2
Kezija Andrej (FK''MLADOST-FARMA PROM'')
Autogol 1
Antunović Goran (Gorica) Cvijanović Marko (Naprijed) Garić Robert (Naprijed) Novaković Jovan (Budućnost) Trivić Uroš (Čelinac)
Vulin Aleksandar (Budućnost)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Čelinac je na gostovanju kod Gorice slavio rezultatom 1:2. Poveli su gosti preko Luke…

Izaberi kategoriju