sportisimo.ba

PIONIRI – Omladinska liga FSRS pioniri ZAPAD

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2325.03.2024 20:00FK LAKTAŠI - "SLOGA"4:0ODIGRANA
2323.03.2024 11:30FK OMARSKA - FK LJUBIĆ0:4ODIGRANA
2323.03.2024 11:30Željezničar - FK Borac K.Dubica6:0ODIGRANA
2324.03.2024 09:00FK BORAC - FK SLOGA DOBOJ3:1ODIGRANA
2323.03.2024 10:30FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM - FK RUDAR-PRIJEDOR6:0ODIGRANA
2323.03.2024 11:30Proleter Teslić - FK Kozara Gradiška0:6ODIGRANA
2323.03.2024 10:00BSK - FK TEKSTILAC2:5ODIGRANA
2323.03.2024 11:30FK "MINERAL - ZTC" - FK ALFA MODRIČA1:0ODIGRANA
2323.03.2024 11:30SLOBODA NOVA BANKA - OFK POLET 1926 BROD5:1ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2430.03.2024 11:30OFK POLET 1926 BROD - FK "MINERAL - ZTC"-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30FK ALFA MODRIČA - BSK-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30FK TEKSTILAC - Proleter Teslić-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30FK Kozara Gradiška - FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM-:-UNESEN
2431.03.2024 15:30FK BORAC - FK RUDAR-PRIJEDOR-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30FK SLOGA DOBOJ - FK Borac K.Dubica-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30Željezničar - FK OMARSKA-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30FK LJUBIĆ - FK LAKTAŠI-:-UNESEN
2430.03.2024 11:30"SLOGA" - OFK''SPARTAK 2013''-:-UNESEN

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1OFK''SPARTAK 2013''2120101417+13461
2FK Kozara Gradiška22201111125+8661
3FK BORAC2116239721+7650
4FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM2216248722+6550
5FK TEKSTILAC2216159225+6749
6FK LJUBIĆ2213455946+1343
7FK ALFA MODRIČA2012265017+3338
8FK "MINERAL - ZTC"2211295430+2435
9"SLOGA"2110474849-134
10FK RUDAR-PRIJEDOR2210396258+433
11Željezničar22102104947+232
12FK LAKTAŠI2182113761-2426
13BSK2254132465-4119
14SLOBODA NOVA BANKA2144132860-3216
15FK SLOGA DOBOJ2242162666-4014
16OFK POLET 1926 BROD2142152672-4614
17Proleter Teslić2231181486-7210
18FK Borac K.Dubica2213186124-1186
19FK OMARSKA2210219139-1303

Lista strijelaca

49
Risović Aleksandar (FK Kozara Gradiška)
30
Deket Matej (FK BORAC)
Pejaković Dušan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
29
Bratić Franko (Željezničar)
27
Radulović Jovan (SLOBODA NOVA BANKA)
24
Skakić Stefan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
22
Šušnjar Filip (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Vasić Zdravko (FK LJUBIĆ)
21
Predojević Filip (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Vasić Andrej (FK LJUBIĆ)
18
Miljenović Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Sladojević Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
Vučkovac Danilo (FK KRUPA)
16
Šabantić Benjamin (FK LJUBIĆ)
14
Bojić Marko (FK LJUBIĆ)
Đurić Marko (FK Kozara Gradiška)
Kahvić Matej (FK "MINERAL - ZTC")
Samčević Bojan (FK LJUBIĆ)
Vukelić Ognjen (FK Kozara Gradiška)
13
Bašagić Haris (FK BORAC)
Sivić Adnan (FK "MINERAL - ZTC")
11
Kovačević Mihajlo (FK SLOGA DOBOJ)
10
Peričević Stefan (FK KRUPA)
Plisnić Jovan (FK TEKSTILAC)
9
Balašević Andrej (OFK''SPARTAK 2013'')
Malešević Dušan (FK Kozara Gradiška)
Pašić Milan (FK TEKSTILAC)
Šarčević Aleksandar (FK SLOGA DOBOJ)
8
Kitić Matej (FK "MINERAL - ZTC")
Lazendić Đorđe (OFK''SPARTAK 2013'')
Ostojić Goran (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Šmulja Vuk (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Uzelac Aleksej (FK Kozara Gradiška)
Vasilić Strahinja (OFK''SPARTAK 2013'')
7
Brešo Dejan (SLOBODA NOVA BANKA)
Gačić Željko (Proleter Teslić)
Pavković Danilo (FK Kozara Gradiška)
Rodić Mihailo (FK "MINERAL - ZTC")
Savanović Veljko (FK BORAC)
Savić Andrej (FK TEKSTILAC)
6
Jovanović Andrej (FK BORAC)
Kremić Almin (Željezničar)
Marjanović Sergej (FK BORAC)
Pavlović Veljko (FK Kozara Gradiška)
Popović Stefan (Željezničar)
Predojević Dragan (FK BORAC)
Sailović Luka (FK ALFA MODRIČA)
Skakić Milan (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Stojčić Aleksandar (FK TEKSTILAC)
5
Avdagić Harun (FK SLOGA DOBOJ)
Grbić Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Kondić Nikola (FK SLOGA DOBOJ)
Kopuz Sergej (SLOBODA NOVA BANKA)
Kosijer Filip (FK TEKSTILAC)
Kovačević Miloš (Proleter Teslić)
Majkić David (OFK''SPARTAK 2013'')
Milinović Đorđe (FK KRUPA)
Narić Lazar (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Novaković Aleksandar (FK ALFA MODRIČA)
Okolić Stefan (FK ALFA MODRIČA)
Pejić Valentin (FK ALFA MODRIČA)
Stanimirović Đorđe (FK BORAC)
Tešić Nikola (FK BORAC)
Todorović Sergej (FK "MINERAL - ZTC")
4
Ćurlić Sergej (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Duronja Bojan (OFK POLET 1926 BROD)
Radinković Đorđe (FK KRUPA)
Railić Nikola (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Savanović Luka (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Sekulić Mario (FK TEKSTILAC)
Soldat Marko (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Vasić Milenko (FK LJUBIĆ)
3
Stojanović Nemanja (FK LJUBIĆ)
Bejić Josip (Željezničar)
Đekić Sebastijan (FK "MINERAL - ZTC")
Delić Savo (FK SLOGA DOBOJ)
Dragojević Jovan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Drobilović Boris (FK TEKSTILAC)
Iličić Jovica (Željezničar)
Matošević Nikola (Željezničar)
Panić Aleksandar (FK LAKTAŠI)
Perduv Marko (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Petković Dragan (FK "MINERAL - ZTC")
Samac David (FK LJUBIĆ)
Teofilović Uroš (FK TEKSTILAC)
Tolimir Pavle (OFK''SPARTAK 2013'')
2
Suhopoljac Asad (FK SLOGA DOBOJ)
Cunjak David (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Dragomirović Branislav (FK LJUBIĆ)
Đukić Andrej (FK LJUBIĆ)
Jurišić Marko (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Kaurin Strahinja (OFK''SPARTAK 2013'')
Kepić Adin (FK SLOGA DOBOJ)
Lekić Vukota (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Ljubičić Dorijan (FK Kozara Gradiška)
Lukić Adrijan (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Mandić Aleksa (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Marčetić Mihajlo (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Marković Nedeljko (FK SLOGA DOBOJ)
Matošević Ivan (Željezničar)
Mujčin Nemanja (OFK POLET 1926 BROD)
Nežić Pavle (FK BORAC)
Pantić Davor (FK SLOGA DOBOJ)
Pijetlović Luka (FK SLOGA DOBOJ)
Popović Vuk (OFK''SPARTAK 2013'')
Savanović Stefan (FK LAKTAŠI)
Soldat Andrej (SLOBODA NOVA BANKA)
Tajisić Vuk (FK BORAC)
Tešanović Miloš (SLOBODA NOVA BANKA)
Todorović Ognjen (FK ALFA MODRIČA)
Todorović Luka (Željezničar)
Topić Pavle (FK BORAC)
Vlasov Dejan (Proleter Teslić)
Vujinović Vasilije (FK BORAC)
1
Čupeljić Andrej (FK KRUPA)
Lučanović Nedeljko (OFK POLET 1926 BROD)
Makić Ahmed (FK Kozara Gradiška)
Aličković Eldar (Proleter Teslić)
Arsenić Nikola (SLOBODA NOVA BANKA)
Atić Sergej (FK LJUBIĆ)
Backović Danilo (FK LJUBIĆ)
Berić Jovan (FK KRUPA)
Blagojević Jovan (FK "MINERAL - ZTC")
Bosnić Miloje (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Brajić Lazar (FK LAKTAŠI)
Cvjetković Luka (Željezničar)
Dakić Nemanja (FK Kozara Gradiška)
Damjanović Mihailo (Željezničar)
Damjanović Vuk (OFK POLET 1926 BROD)
Đorđević Marko (Željezničar)
Drljača Davorin (OFK POLET 1926 BROD)
Galić David (SLOBODA NOVA BANKA)
Gašić Gavrilo (OFK''SPARTAK 2013'')
Golić Aleksa (FK BORAC)
Goričanac Stefan (Proleter Teslić)
Gostimirović Vukašin (FK SLOGA DOBOJ)
Grahovac Matija (OFK''SPARTAK 2013'')
Hrgić Đorđe (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Huseinbašić Anes (Proleter Teslić)
Huzejrović Vedad (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Janković Kosta (OFK''SPARTAK 2013'')
Jelić Aleksa (FK "MINERAL - ZTC")
COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Lista strelaca Stranica: 4 / 6
Jević Nikola (FK TEKSTILAC)
Jovanović Andrej (OFK POLET 1926 BROD)
Jurić Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Jusić Abdulkerim (FK SLOGA DOBOJ)
Kačar Vasilije (SLOBODA NOVA BANKA)
Kahriman Leon (OFK''SPARTAK 2013'')
Klincov Aleksa (OFK''SPARTAK 2013'')
Kopić Admir (FK "MINERAL - ZTC")
Kovačević Andrija (OFK''SPARTAK 2013'')
Kretić Stefan (FK KRUPA)
Latinović Nikola (FK LAKTAŠI)
Lazić Aleksa (FK ALFA MODRIČA)
Lazić Jovan (FK TEKSTILAC)
Lazić Marko (FK ALFA MODRIČA)
Marjanović Nikola (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Mejakić Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Mijatović Petar (OFK''SPARTAK 2013'')
Milanović Sergej (FK LAKTAŠI)
Miljković Vukašin (FK Kozara Gradiška)
Muminović Senedin (FK SLOGA DOBOJ)
Panić Mihajlo (FK "MINERAL - ZTC")
Petković Bojan (FK TEKSTILAC)
Petković Nikola (Željezničar)
Popović Andrija (FK LAKTAŠI)
Radovanović Aleksa (Željezničar)
Šajinović Stefan (FK "MINERAL - ZTC")
Salkić Almas (FK BORAC)
Samac Adam (FK LJUBIĆ)
Savić Darko (FK SLOGA DOBOJ)
Savković Mladen (FK "MINERAL - ZTC")
Senić Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Simić Vedran (Proleter Teslić)
Slavnić Aleksa (FK KRUPA)
Stanić Marko (FK TEKSTILAC)
Stanković Novak (OFK''SPARTAK 2013'')
Stokić Luka (FK SLOGA DOBOJ)
Šukurma Matej (OFK POLET 1926 BROD)
Sušić Miloš (FK SLOGA DOBOJ)
Tadić Luka (FK SLOGA DOBOJ)
Todorović Miloš (FK SLOGA DOBOJ)
Todorović Nikola (OFK''SPARTAK 2013'')
Todorović Stefan (FK ALFA MODRIČA)
Varda Nikola (FK Kozara Gradiška)
COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Lista strelaca Stranica: 5 / 6
Vrekić Vuk (FK ŽELJEZNIČAR SPORT-TEAM)
Vujasinović Andrija (FK LJUBIĆ)
Vuković Stefan (FK "MINERAL - ZTC")
Žarić Andrej (OFK POLET 1926 BROD)
Zelenika Pavle (FK KRUPA)
Živanić Mihajlo (FK LJUBIĆ)
Prikaži tabele Sakrij tabele

U današnjem nogometnom susretu između FK Laktaši i ekipe “Sloga”, FK Laktaši je pokazao…

Izaberi kategoriju