sportisimo.ba

Omladinska liga PFS Prijedor pioniri

Rezultati

UtakmicaRezultat
FK Brdo Hambarine - FK Bratstvo1:8
FK Brzi - FK OMARSKA4:1
FK RUDAR-PRIJEDOR - FK SLOBODA N.GRAD3:0*
FK Svodna - FK Borac K.Dubica0:6
FK Gomjenica - FK "FSA PRIJEDOR"1:3

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK "FSA PRIJEDOR" - FK Svodna
FK Borac K.Dubica - FK RUDAR-PRIJEDOR
FK SLOBODA N.GRAD - FK Brzi
FK OMARSKA - FK Brdo Hambarine
FK Bratstvo - FK Rasavci

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK "FSA PRIJEDOR"1917028611+7551
2FK RUDAR-PRIJEDOR1812155321+3237
3FK Rasavci1811436142+1937
4FK OMARSKA1911084340+333
5FK Bratstvo199194831+1728
6FK SLOBODA N.GRAD1990105633+2327
7FK Gomjenica208393847-927
8FK Borac K.Dubica1972103847-923
9FK Brzi1843112266-4415
10FK Svodna1932141982-6311
11FK Brdo Hambarine1824122266-4410

Lista strijelaca

Lista strijelaca
21
Dragojević Jovan (FK "FSA PRIJEDOR")
10
Mršić Marko (FK Rasavci)
8
Mršić Đorđe (FK Rasavci)
Štrbac Nikša (FK SLOBODA N.GRAD)
7
Malbaša Njegoš (FK Bratstvo) Škrbić Luka (FK "FSA PRIJEDOR")
6
Praštalo Bojan (FK Rasavci)
5
Čarakovac Nemanja (FK Svodna) Đonlagić Demir (FK Bratstvo)
4
Hamzić Dženis (FK Brdo Hambarine) Jeftić Mihajlo (FK Rasavci)
Kecman Stefan (FK Gomjenica) Manevski Filip (FK "FSA PRIJEDOR") Memić Sadin (FK Bratstvo)
Pavić Danijel (FK SLOBODA N.GRAD) Pilipović Đorđe (FK "FSA PRIJEDOR") Šobot-Babić Aleksa (FK Svodna) Stanković Božidar (FK "FSA PRIJEDOR") Šunić Vasilije (FK Gomjenica)
Topčagić Endi (FK RUDAR-PRIJEDOR) Vučković Kristijan (FK OMARSKA)
3
Babić Marko (FK Rasavci) Bukvić Uroš (FK Rasavci)
Dukić Pavle (FK "FSA PRIJEDOR")
Đukić Nemanja (FK SLOBODA N.GRAD) Duratović Almir (FK Brdo Hambarine) Gajić Vanja (FK Borac K.Dubica)
Hrgić Đorđe (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Ivanović Vukašin (FK SLOBODA N.GRAD) Mujdžić Amar (FK Brdo Hambarine) Novković Milan (FK OMARSKA)
Pavić Dario (FK SLOBODA N.GRAD)
Slavnić Mihajlo (FK Borac K.Dubica) Starčević Danilo (FK Brzi)
Stojaković Mile (FK SLOBODA N.GRAD) Stojaković Nemanja (FK "FSA PRIJEDOR") Vuković Matej (FK SLOBODA N.GRAD)
2
Batar Mihailo (FK SLOBODA N.GRAD) Čulić Marko (FK SLOBODA N.GRAD)
Damjanović Kristijan (FK Rasavci)
Gajić Strahinja (FK RUDAR-PRIJEDOR) Jakupović Emir (FK Bratstvo)
Jurišić Jakša (FK RUDAR-PRIJEDOR) Knežević Marinko (FK Svodna)
Mikić Vladimir (FK Gomjenica) Mitrović Marko (FK OMARSKA) Nježić Srđan (FK Borac K.Dubica) Railić Nikola (FK RUDAR-PRIJEDOR) Rubin David (FK OMARSKA)
Šikić Nikša (FK "FSA PRIJEDOR")
Sredić Lazar (FK OMARSKA) Stevanović Danilo (FK Borac K.Dubica) Stupar Andrej (FK SLOBODA N.GRAD) Tadić Vasilije (FK Gomjenica)
Zdjelar Đorđe (FK Brzi)
1
Adamović Luka (FK SLOBODA N.GRAD) Babić Mateja (FK Borac K.Dubica)
Bajić Matej (FK Gomjenica)
Basrak Milan (FK SLOBODA N.GRAD) Brezičanin Uglješa (FK Brzi)
Brkić Stefan (FK RUDAR-PRIJEDOR) Bujić Đorđe (FK RUDAR-PRIJEDOR)
Ćirić Miloš (FK Brzi)
Dragić Andrej (FK "FSA PRIJEDOR") Dragišić Mladen (FK Rasavci)
Emini Adnan (FK Bratstvo)
Hodžić Elmir (FK RUDAR-PRIJEDOR) Karupović Adnan (FK Brdo Hambarine) Kilić Medin (FK Bratstvo)
Kondić Jovan (FK Brzi) Krivaja Bojan (FK OMARSKA) Lazić Andrej (FK OMARSKA)
Lazović David (FK "FSA PRIJEDOR") Mačkić Ognjen (FK SLOBODA N.GRAD) Marčeta Mihajlo (FK "FSA PRIJEDOR") Matrić Edin (FK Bratstvo)
Menković Dijan (FK Bratstvo) Milanković Luka (FK Borac K.Dubica) Miljatović Đorđe (FK Gomjenica)
Muzgonja David (FK RUDAR-PRIJEDOR) Odžić Nemanja (FK SLOBODA N.GRAD) Rendić Aleksa (FK Brzi)
Šalabalija Mihajlo (FK RUDAR-PRIJEDOR) Šipovac Branko (FK Gomjenica)
Stojanović Nikola (FK Brzi) Šurlan Danijel (FK Svodna) Topić Boško (FK Brzi)
Žujić Stefan (FK Borac K.Dubica)
Autogol 1
Bajrektarević Ajdin (FK Bratstvo)
Stanković Nikola (FK Svodna)
Prikaži tabele Sakrij tabele

Brzi je bio bolji od Omarske, a za konačan rezultat od 4:1 po dva…

Izaberi kategoriju