sportisimo.ba

Omladinska liga FSRS – pioniri ISTOK

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2427.05.2023 10:00FK ZVIJEZDA 09 - FK "Podrinje" Janja5:0ODIGRANA
2427.05.2023 10:00FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH - Borac Šamac1:0ZAKAZANA
2427.05.2023 10:00FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH - *MLADOST-B.S*2:1ODIGRANA
2425.05.2023 17:00FK DRINA - FK Vlasenica5:0ODIGRANA
2427.05.2023 10:00OFK"Zenit" - FK RADNIČKI 19714:4ZAKAZANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2503.06.2023 10:00FK RADNIČKI 1971 - FK DRINA-:-ZAKAZANA
2503.06.2023 10:00FK Vlasenica - FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH-:-ZAKAZANA
2504.06.2023 10:00*MLADOST-B.S* - FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH-:-ZAKAZANA
2503.06.2023 10:00Borac Šamac - FK ZVIJEZDA 09-:-ZAKAZANA
2503.06.2023 10:00FK "Podrinje" Janja - FK RADNIK-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK ZVIJEZDA 092017309211+8154
2FK DRINA2117228317+6653
3FK RADNIK1912167928+5137
4FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH1911267129+4235
5FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH2010285646+1032
6*MLADOST-B.S*1910184441+331
7Borac Šamac199193643-728
8FK Vlasenica2090113253-2127
9OFK"Zenit"2062123575-4020
10FK RADNIČKI 19711950143284-5215
11OFK FULL TIME2132161668-5211
12FK "Podrinje" Janja2112181192-815

Lista strijelaca

38
Ciganović Aleksandar (FK RADNIK)
31
Cetić Matej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
18
Mušanović Harun (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
17
Petričević Strahinja (*MLADOST-B.S*)
16
Bajić Aleksa (FK DRINA)
Dimitrić Božidar (FK RADNIK)
15
Knežević Filip (FK ZVIJEZDA 09)
Rakić Andrej (FK ZVIJEZDA 09)
14
Jović Damjan (FK Vlasenica)
13
Prole Nikola (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
12
Nikolić Veljko (FK DRINA)
10
Ivanović Filip (FK DRINA)
9
Bogdanović Stefan (FK ZVIJEZDA 09)
Mirković Jovan (FK RADNIČKI 1971)
Nišić Veljko (Borac Šamac)
Šešlija Stefan (OFK"Zenit")
8
Bojić David (FK ZVIJEZDA 09)
Simikić Dušan (*MLADOST-B.S*)
7
Benović Njegoš (*MLADOST-B.S*)
Cvjetković Boro (FK RADNIČKI 1971)
Garić Nedeljko (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Jović Đorđe (FK DRINA)
6
Blagojević Matija (FK DRINA)
Lukić Luka (FK ZVIJEZDA 09)
Novak Novak (FK ZVIJEZDA 09)
5
Bradašević David (Borac Šamac)
Eminović Nadin (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Nikić Filip (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Perić Aleksa (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Savinović Ognjen (FK DRINA)
Timko Miloš (FK DRINA)
Vujičić Sergej (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
4
Bojić Danijel (OFK FULL TIME)
Smiljanić Luka (OFK FULL TIME)
3
Amidžić Aleksa (FK ZVIJEZDA 09)
Đokić Bojan (FK RADNIČKI 1971)
Đorđević Kristijan (Borac Šamac)
Đurić Đorđe (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Ganilović Stefanel (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Jovanović Viktor (OFK"Zenit")
Jović Filip (FK RADNIK)
Kovačević Aksantije (FK Vlasenica)
Krstić Nikola (FK ZVIJEZDA 09)
Lazarević David (FK ZVIJEZDA 09)
Marilović Nikola (OFK FULL TIME)
Nešković Matija (OFK"Zenit")
Pavlović Kosta (FK ZVIJEZDA 09)
Rakić Joco (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Sailović Dario (Borac Šamac)
Skopljak Andrej (FK RADNIČKI 1971)
Todić Danijel (OFK"Zenit")
Vasić Dušan (FK DRINA)
Vasiljević Luka (FK Vlasenica)
Živak Uroš (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
2
Ajanović Adis (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Berbić Tarik (FK "Podrinje" Janja)
Despotović Bojan (OFK"Zenit")
Gajić Miloš (FK RADNIK)
Grujičić Srđan (*MLADOST-B.S*)
Jović Borko (FK DRINA)
Jukan Ali (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Maksimović Vladimir (FK ZVIJEZDA 09)
Manigoda Sergej (FK ZVIJEZDA 09)
Salkić Tarik (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Simić Stefan (OFK"Zenit")
Skorupan Tarik (FK"Lokomotiva"Brčko-distrikt BiH)
Šušić Sergej (FK ZVIJEZDA 09)
Todić David (OFK FULL TIME)
Vasilić Njegoš (FK RADNIK)
Vidaković Branislav (FK Vlasenica)
Vujadinović Nikola (FK ZVIJEZDA 09)
Vukotić Dušan (FK Vlasenica)
1
Milić Dragan (FK Vlasenica)
Prosičanović Bećir (FK "Podrinje" Janja)
Blagić Miloš (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Ćopić Marko (FK DRINA)
Cvijić Nemanja (FK Vlasenica)
Hasanović Mešan (FK DRINA)
Janković Jovica (FK RADNIČKI 1971)
Jovanović Darijo (FK RADNIČKI 1971)
Jovanović Aleksandar (FK RADNIK)
Kraljević Korda Andrija (FK Vlasenica)
Krstić Stefan (FK RADNIK)
Kuga Neven (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Lazić Mladen (Borac Šamac)
Malešević Filip (OFK"Zenit")
Maletić Andrija (FK RADNIK)
Miljanić Marko (FK DRINA)
Milošević Miladin (FK "Podrinje" Janja)
Ostojić Petar (OFK"Zenit")
Perić Mihajlo (FK RADNIK)
Petrović Mihajlo (*MLADOST-B.S*)
Petrović Boban (OFK"Zenit")
Petrović Andrej (FK RADNIČKI 1971)
Pojžak Dimitrije (FK Vlasenica)
Radić Stefan (FK ZVIJEZDA 09)
Rikić Petar (OFK"Zenit")
Savić Ilija (FK "Podrinje" Janja)
Simeunović Sergej (OFK"Zenit")
Simić Bojan (FK "Podrinje" Janja)
Simić Stefan (*MLADOST-B.S*)
Šimović Andrej (Borac Šamac)
Stajić Simon (FK RADNIK)
Stajić Željko (Borac Šamac)
Stojanović Saša (OFK FULL TIME)
Stojić Boris (Borac Šamac)
Tanasijević Dušan (*MLADOST-B.S*)
Tijanić Kristijan (OFK FULL TIME)
Todorović Vladan (OFK"Zenit")
Todorović Darko (*MLADOST-B.S*)
Tomić Mićo (FK RADNIČKI 1971)
Trifković Gavrilo (FK RADNIČKI 1971)
Trišić Nikola (FK "Podrinje" Janja)
Vasilić David (FK "Podrinje" Janja)
Vasiljević Filip (FK RADNIK)
Vlačić Nemanja (FK RADNIČKI 1971)
Vujić Nemanja (FK RADNIK)
Vuković Marko (OFK"Zenit")
Prikaži tabele Sakrij tabele

FK Zvijezda 09 je ostvarila uvjerljivu pobjedu rezultatom 5:0 protiv ekipe FK “Podrinje” Janja….

Izaberi kategoriju