sportisimo.ba

PIONIRI – Kvalitetna Omladinska liga pionira FSP-SMB Bijeljina Grupa”Semberija”

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
2128.05.2023 11:00OFK"Brezik"Gornji Brezik - *PARTIZAN*3:4ODIGRANA
2128.05.2023 11:00FK "Sloboda" Zagoni - FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari0:7ODIGRANA
2128.05.2023 12:00FK "Sloga -94" - OFK "Janja 2009"5:0ODIGRANA
2128.05.2023 10:00FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH - FK "Mladost" Velika Obarska2:2ODIGRANA
2128.05.2023 11:00*MAJEVICA* LOPARE - FK "Sloga-United"4:1ODIGRANA
2131.05.2023 19:00FK "Drina" - FK "Zadrugar"-:-ZAKAZANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
22*PARTIZAN* - FK "Drina"-:-ZAKAZANA
22FK "Zadrugar" - *MAJEVICA* LOPARE-:-ZAKAZANA
22FK "Sloga-United" - FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH-:-ZAKAZANA
2230.05.2023 20:00FK "Mladost" Velika Obarska - FK "Sloga -94"2:1ODIGRANA
22OFK "Janja 2009" - FK "Sloboda" Zagoni-:-ZAKAZANA
2204.06.2023 11:00FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari - OFK"Brezik"Gornji Brezik-:-ZAKAZANA

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari21192010316+8759
2*MAJEVICA* LOPARE2116238623+6350
3FK "Sloga-United"2012086429+3536
4FK "Zadrugar"1911175734+2334
5FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH2111196148+1334
6*PARTIZAN*2110294344-132
7FK "Mladost" Velika Obarska229495139+1231
8FK "Sloboda" Zagoni209294046-629
9OFK"Brezik"Gornji Brezik2182115552+326
10FK "Sloga -94"2241172793-6613
11FK "Drina"1931152579-5410
12OFK "Janja 2009"21301822131-1099

Lista strijelaca

19
Zimonić Nemnaja (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
17
Milunović Bojan (FK "Mladost" Velika Obarska)
16
Vrlješ Viktor (FK "Sloga-United")
13
Ljaljić Daris (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
12
Davidović Nemanja (*MAJEVICA* LOPARE)
Nešković Nemanja (*MAJEVICA* LOPARE)
11
Kostadinović Saša (*MAJEVICA* LOPARE)
10
Đokić Jovica (FK "Mladost" Velika Obarska)
Gajić Nenad (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Rankić Jovo (FK "Zadrugar")
9
Ćeho David (FK "Sloboda" Zagoni)
Janjić Nemanja (*MAJEVICA* LOPARE)
8
Karijašević Mirzet (OFK "Janja 2009")
Marjanović Luka (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
7
Antunović Vladan (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Ilić-Stanković Milorad (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Jovanović Marko (FK "Zadrugar")
Stankić Vuk (*PARTIZAN*)
6
Jović Miloš (FK "Drina")
Jovičić Vasilije (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Marić Miroslav (FK "Sloga-United")
Pantić Aleksandar (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
5
Bešlić Dejan (FK "Zadrugar")
Ganilović Stefanel (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Jovanović Rajo (FK "Zadrugar")
Mihajlović Marko (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Perić Branimir (*MAJEVICA* LOPARE)
Rikanović Dražen (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Tejić Đorđe (*PARTIZAN*)
Vuković Jovica (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
4
Đukanović Đorđe (FK "Mladost" Velika Obarska)
Glamočić Vladan (FK "Sloboda" Zagoni)
Gospavić Milorad (FK "Sloga -94")
Ivanišević Ognjen (FK "Sloga-United")
Josipović Jovo (*PARTIZAN*)
Klasanović Milan (FK "Zadrugar")
Milošević Miladin (FK "Sloboda" Zagoni)
Milovanović Mihailo (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Oljača Stefan (FK "Zadrugar")
Spasojević Nikola (FK "Sloboda" Zagoni)
3
Antić Nenad (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Benović-Rosić Ivan (*MAJEVICA* LOPARE)
Božić Nemanja (*MAJEVICA* LOPARE)
Đurić Đorđe (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Gajić Brane (FK "Sloboda" Zagoni)
Gavrić Vedran (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Ignjatović Goran (*PARTIZAN*)
Jurišić Pavle (FK "Sloga -94")
Kazanović Uroš (FK "Sloboda" Zagoni)
Krstić Luka (FK "Sloboda" Zagoni)
Marković Mihailo (FK "Sloga -94")
Matić Radovan (FK "Zadrugar")
Mićić Pavle (FK "Sloga-United")
Milošević Marko (FK "Sloga-United")
Perić Danilo (FK "Drina")
Perić Matej (FK "Zadrugar")
Prole Nikola (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Savić Siniša (FK "Drina")
Simatović Simon (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Tejić Bojan (*PARTIZAN*)
Terzić Petar (FK "Sloga-United")
Trišić Nikola (FK "Sloga-United")
Trišić Nemanja (FK "Sloga-United")
Trišić Luka (FK "Sloga-United")
Vasilić David (FK "Sloga-United")
2
Đekić Đorđe (FK "Sloboda" Zagoni)
Đurić Dako (*MAJEVICA* LOPARE)
Džafić Mustafa (OFK "Janja 2009")
Ljubinković Vojislav (FK "Sloboda" Zagoni)
Lukić Luka (*MAJEVICA* LOPARE)
Marković Marko (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Mitrović Stefan (FK "Mladost" Velika Obarska)
Mitrović Ljubiša (FK "Zadrugar")
Ostojić Nikola (FK "Drina")
Pavić Vladimir (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Perović Andrej (FK "Sloga-United")
Petrović Andrej (*MAJEVICA* LOPARE)
Prodanović Stefan (FK "Sloga -94")
Rakić Joco (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Rosuljaš Lazar (FK "Sloga-United")
Šarić Nemanja (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Savić Danilo (FK "Zadrugar")
Simić Bojan (FK "Sloga-United")
Spasojević Aleksa (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Spasojević Stefan (*MAJEVICA* LOPARE)
Todorović Vladan (*PARTIZAN*)
Velagić Adnan (OFK "Janja 2009")
Vrkeš David (FK "Sloga-United")
Vujić Marko (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
1
Džafić Emir (OFK "Janja 2009")
Jović Đorđe (FK "Mladost" Velika Obarska)
Adanalić Aldin (OFK "Janja 2009")
Andrić Nikola (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Antić Cvijan (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Babić Đorđe (FK "Sloga-United")
Ćatić Matija (FK "Sloboda" Zagoni)
Cvijetinović Rado (*MAJEVICA* LOPARE)
Delić Aid (FK "Sloga -94")
Đokić Milenko (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Dragić David (FK "Drina")
Džafić Muamer (OFK "Janja 2009")
Gavrić Pavle (FK "Drina")
Glišić Boris (FK "Zadrugar")
Gošić Ognjen (FK "Sloga -94")
Hodaj Said (OFK "Janja 2009")
Ivanić Stefan (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Janković Mladen (*MAJEVICA* LOPARE)
Jović Petar (FK "Mladost" Velika Obarska)
Kalajdžić Mitar (*PARTIZAN*)
Karaman Milan (FK "Sloboda" Zagoni)
Kojić Slavko (FK "Zadrugar")
Koprivica Veljko (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Latinović Andrej (FK "Sloga -94")
Lazarević Miloš (FK "Mladost" Velika Obarska)
Lukić Stefan (OFK"Brezik"Gornji Brezik)
Mahalbašić Samira (OFK "Janja 2009")
Marjanović Nikola (*PARTIZAN*)
Marković Gabriel (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Milovanović Rado (FK "Mladost" Velika Obarska)
Milutinović Stefan (FK "Sloga -94")
Mitrović Nikola (*PARTIZAN*)
Nikić Filip (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Oparnica Marko (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Osmanović Velid (OFK "Janja 2009")
Ostojić Njegoš (*MAJEVICA* LOPARE)
Panić Dragan (FK "Mladost" Velika Obarska)
Pejić Uroš (FK "Sloboda" Zagoni)
Popadić Željana (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Purić Milan (FK "Zadrugar")
Radišić Bojan (FK "Mladost" Velika Obarska)
Ristić Marko (*MAJEVICA* LOPARE)
Savić Andrej (*MAJEVICA* LOPARE)
Savić Luka (FK "Drina")
Sekulić Stefan (FK "Sloga -94")
Spasojević Slobodan (*MAJEVICA* LOPARE)
Stakić Nikola (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Stankić Andrej (*PARTIZAN*)
Stevanović Mirko (FK "Zadrugar")
Stević Lazar (*PARTIZAN*)
Stokić Savo (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Tanasić Srđan (FK "Drina")
Tešić Mihailo (FK"Ilićka 01"Brčko-distrikt BiH)
Vuković Aleksandar (FK"Omladinac"Potočari-Brčko distrikt,Potočari)
Vulić Đorđe (FK "Sloga-United")
Prikaži tabele Sakrij tabele

Još jedno kolo ostalo je u Kvalitetnoj OML pionira PFS Grupa”Semberija”, a prvak se…

Izaberi kategoriju