sportisimo.ba

PIONIRI – 2. OL G “Semberija” – RS

Rezultati

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultatStatus
1413.05.2023 10:00FK JEDINSTVO - FK Guber4:1ZAKAZANA
1413.05.2023 10:00Rudar 1925 Ugljevik - FK PODRINJE3:4ODIGRANA
1413.05.2023 10:00FK "Proleter" - FK BUDUĆNOST2:5ODIGRANA
1413.05.2023 10:00FK "Jedinstvo" - FK BRANJEVO0:3ODIGRANA

Raspored sljedećeg kola

KoloDatum/vrijemeUtakmicaRezultat
14FK JEDINSTVO - FK Guber-:-
14Rudar 1925 Ugljevik - FK PODRINJE-:-
14FK "Proleter" - FK BUDUĆNOST-:-
14FK "Jedinstvo" - FK BRANJEVO-:-

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK BUDUĆNOST1411035925+3433
2FK BRANJEVO1310035126+2530
3FK "Jedinstvo"148063423+1124
4FK JEDINSTVO127234417+2723
5Rudar 1925 Ugljevik137243318+1523
6FK PODRINJE133282456-3211
7FK "Proleter"1311111652-364
8FK Guber1211101761-444

Lista strijelaca

16
Jović Slavko (FK JEDINSTVO)
15
Josipović Đorđe (FK BRANJEVO)
14
Simić Danijel (FK BUDUĆNOST)
10
Jović Kristijan (FK BRANJEVO)
9
Jovanović Nemanja (FK PODRINJE)
Marković Đorđe (Rudar 1925 Ugljevik)
8
Andrić Mihajlo (FK Guber)
5
Bobić Nemanja (FK "Jedinstvo")
Pavlović Mladen (Rudar 1925 Ugljevik)
Vujić Branimir (FK "Jedinstvo")
4
Đokić Đorđe (FK JEDINSTVO)
Radić Marko (FK BUDUĆNOST)
Šurlan Mlađen (FK Guber)
Tojić Pavle (FK "Jedinstvo")
3
Gogić Nikola (FK "Jedinstvo")
Ilić David (FK BUDUĆNOST)
Mićić Uroš (FK BUDUĆNOST)
Nešković Mladen (Rudar 1925 Ugljevik)
Nikolić Mihailo (FK BUDUĆNOST)
Nikolić Kristian (FK BRANJEVO)
Pajić Dimitrije (FK "Jedinstvo")
Pisić Matej (FK JEDINSTVO)
Radić Đorđe (FK JEDINSTVO)
Radovanović Vlado (FK BUDUĆNOST)
Radovanović Pajo (Rudar 1925 Ugljevik)
Rašević Kristijan (FK JEDINSTVO)
Stanišić Đorđe (FK BRANJEVO)
Stevanović Jovan (FK PODRINJE)
2
Stojanović Petar (FK JEDINSTVO) 2
Borković Mihajlo (FK BUDUĆNOST)
Filipović Filip (FK BUDUĆNOST)
Gavrić Andrej (FK BRANJEVO)
Jelić Zoran (FK "Jedinstvo")
Josipović Luka (FK BRANJEVO)
Jovanović Ognjen (FK BUDUĆNOST)
Jović Boris (FK BRANJEVO)
Krajišnik Milan (FK BUDUĆNOST)
Krstić Marko (FK PODRINJE)
Lukić Savo (FK BUDUĆNOST)
Marić Lazar (FK "Jedinstvo")
Marković Luka (FK JEDINSTVO)
Mihajlović Filip (FK BUDUĆNOST)
Panić Nenad (FK "Jedinstvo")
Pejić Filip (FK "Jedinstvo")
Petrović Stefan (FK "Jedinstvo")
Petrović Luka (FK BRANJEVO)
Radovanović Milan (Rudar 1925 Ugljevik)
Rakanović Nikola (FK BUDUĆNOST)
Rakić Đorđe (FK JEDINSTVO)
Stanković Mladen (FK BRANJEVO)
1
Suljić Emir (FK JEDINSTVO) 1
Jekić Viktor (FK JEDINSTVO)
Begić Kerim (FK Guber)
Branković Nemanja (FK "Proleter")
Dmitrašinović Andrej (FK "Proleter")
Erak Milan (FK "Proleter")
Erić Nemanja (FK BUDUĆNOST)
Gligorević Andrej (FK BUDUĆNOST)
Gligorević Predrag (Rudar 1925 Ugljevik)
Jelić Nikola (FK BUDUĆNOST)
Josipović Bogdan (FK BRANJEVO)
Lazić Lazar (FK PODRINJE)
Malkić Hasan (FK Guber)
Marković Tihomir (FK BRANJEVO)
Matijašević Danijel (FK BRANJEVO)
Milutinović Nikola (FK BUDUĆNOST)
Mirković Lazar (FK PODRINJE)
Mlađenović Đurađ (FK "Proleter")
Nikolić Danijel (FK BRANJEVO)
Nikolić Stefan (FK JEDINSTVO)
Nikolić Želimir (FK JEDINSTVO)
Pekmezović Adin (FK PODRINJE)
Petrović Filip (FK PODRINJE)
Radovanović Dejan (Rudar 1925 Ugljevik)
Rebić Aleksandar (Rudar 1925 Ugljevik)
Salkić Mevludin (FK Guber)
Salkić Meldin (FK Guber)
Samardžić Kristijan (FK BRANJEVO)
Simeunović Nikola (FK BUDUĆNOST)
Stević Stefan (FK "Jedinstvo")
Tešanović Danijel (FK "Jedinstvo")
Tomić Ognjen (FK JEDINSTVO)
Tripunović Stefan (Rudar 1925 Ugljevik)
Tripunović Ognjen (FK BUDUĆNOST)
Vanovac Danijel (FK BRANJEVO)
Vidaković Nikola (FK JEDINSTVO)
Vukčević Vladan (FK "Proleter")
Vuković Luka (FK BRANJEVO)
Zečić David (FK Guber
Prikaži tabele Sakrij tabele

U spektakularnoj utakmici između FK Jedinstva i FK Gubera, FK Jedinstvo je dominiralo terenom…

Izaberi kategoriju