sportisimo.ba

PIONIRI – 2. OL FS RS “BIRAČ” – RS

Rezultati

UtakmicaRezultat
FK Guber - FK JEDINSTVO1:1
FK PODRINJE - Rudar 1925 Ugljevik0:0
FK BUDUĆNOST - FK "Proleter"6:0
FK BRANJEVO - FK "Jedinstvo"3:1

Raspored sljedećeg kola

Utakmica
FK JEDINSTVO - FK "Jedinstvo"
FK BRANJEVO - FK "Proleter"
FK BUDUĆNOST - Rudar 1925 Ugljevik
FK PODRINJE - FK Guber

Tablica

Poz.KlubOUPNPPOSPRIGRBod
1FK BUDUĆNOST76013310+2318
2Rudar 1925 Ugljevik6420141+1314
3FK BRANJEVO5401237+1612
4FK "Jedinstvo"7403147+712
5FK JEDINSTVO72232415+98
6FK Guber6114920-114
7FK PODRINJE6114435-314
8FK "Proleter"6006430-260

Lista strijelaca

Lista strijelaca
12
Simic Danijel (FK BUDUCNOST)
7
Jovic Slavko (FK JEDINSTVO)
6
Josipovic Ðorde (FK BRANJEVO)
Jovic Kristijan (FK BRANJEVO)
5
Andric Mihajlo (FK Guber)
4
Pavlovic Mladen (Rudar 1925 Ugljevik)
3
Ilic David (FK BUDUCNOST)
Raševic Kristijan (FK JEDINSTVO)
Stojanovic Petar (FK JEDINSTVO)
Vujic Branimir (FK "Jedinstvo")
2
Filipovic Filip (FK BUDUCNOST)
Jovanovic Ognjen (FK BUDUCNOST)
Jovic Boris (FK BRANJEVO)
Krajišnik Milan (FK BUDUCNOST)
Markovic Ðorde (Rudar 1925 Ugljevik)
Neškovic Mladen (Rudar 1925 Ugljevik)
Nikolic Kristian (FK BRANJEVO)
Pajic Dimitrije (FK "Jedinstvo")
Pejic Filip (FK "Jedinstvo")
Petrovic Stefan (FK "Jedinstvo")
Petrovic Luka (FK BRANJEVO)
Pisic Matej (FK JEDINSTVO)
Radovanovic Pajo (Rudar 1925 Ugljevik)
Rakanovic Nikola (FK BUDUCNOST)
Rakic Ðorde (FK JEDINSTVO)
Stanišic Ðorde (FK BRANJEVO)
Tojic Pavle (FK "Jedinstvo")
1
Jekic Viktor (FK JEDINSTVO)
Begic Kerim (FK Guber)
Borkovic Mihajlo (FK BUDUCNOST)
Brankovic Nemanja (FK "Proleter")
Dmitrašinovic Andrej (FK "Proleter")
Erak Milan (FK "Proleter")
Eric Nemanja (FK BUDUCNOST)
Gligorevic Predrag (Rudar 1925 Ugljevik)
Jelic Nikola (FK BUDUCNOST)
Lazic Lazar (FK PODRINJE)
Lukic Savo (FK BUDUCNOST)
Maric Lazar (FK "Jedinstvo")
Markovic Luka (FK JEDINSTVO)
Markovic Tihomir (FK BRANJEVO)
Matijaševic Danijel (FK BRANJEVO)
Milutinovic Nikola (FK BUDUCNOST)
Mirkovic Lazar (FK PODRINJE)
Nikolic Mihailo (FK BUDUCNOST)
Nikolic Želimir (FK JEDINSTVO)
Panic Nenad (FK "Jedinstvo")
Pekmezovic Adin (FK PODRINJE)
Petrovic Filip (FK PODRINJE)
Radic Ðorde (FK JEDINSTVO)
Radic Marko (FK BUDUCNOST)
Radovanovic Vlado (FK BUDUCNOST)
Rebic Aleksandar (Rudar 1925 Ugljevik)
Salkic Mevludin (FK Guber)
Salkic Meldin (FK Guber)
Simeunovic Nikola (FK BUDUCNOST)
Stankovic Mladen (FK BRANJEVO)
Stevic Stefan (FK "Jedinstvo")
Tomic Ognjen (FK JEDINSTVO)
Tripunovic Stefan (Rudar 1925 Ugljevik)
Tripunovic Ognjen (FK BUDUCNOST)
Vidakovic Nikola (FK JEDINSTVO)
Zecic David (FK Guber) 1
Autogol
1
Jekic Viktor (FK JEDINSTVO)
Njegic Milan (FK "Proleter")
Štrbac Ðorde (FK "Proleter")
Prikaži tabele Sakrij tabele

U sklopu druge omladinske lige pionira FS-RS grupe “Semberija-Brač”, odigrano je 5 susreta.Rudar 1925…

Izaberi kategoriju